• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMRZAKBOULDERING a zvlaste ten pure
    Vse co se tyka pohybu po sutrech.
    rozbalit záhlaví
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    MAURICEA: já tam budu cca od 13.9. tak třeba se potkáme, klidně pošli bližší info, jak dlouho tam budu bůhví
    MAURICEA
    MAURICEA --- ---
    Caute, nechcete se pridat na bouldrovaci vylet do Fontace od 16.9. – 30.9.? Klidne i na tyden. Odpadavaji nam lidi, dopravu budete potrebovat vlastni. Je tam zamluveny barak pro vic nez 10 lidi, zatim je nas 5 + male mini decko :) Cim vic nas bude, tim min to bude stat. Blizsi info rada poslu :) Je to verejna akce a nejake letacky s kontaktem jste mozna zahledli na umelkach.
    KATUSKA
    KATUSKA --- ---
    SYPH1: moc dekuji! o tom jsem vubec nevedela. Skvely tip na jaro :)
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    KATUSKA: Rychlebské stezky
    KATUSKA
    KATUSKA --- ---
    KATUSKA: jo a samozrejme - koryto Ostravice/protipovodnovou zed znam. Mam stesti, ze bydlim hned u toho. Myslela jsem opravdove bouldery :)
    KATUSKA
    KATUSKA --- ---
    Ahojte... nejake prirodni bouldery v okoli Ostravy? Jeseniky, Beskydy.. Rekneme do rozumne dojezdove vzdalenosti kolem 1 - 1.5 hodiny. Diky moc
    WMUTE
    WMUTE --- ---
    Pár fotek ze Strahova, přípravy na UBR16
    http://tinyurl.com/zdny65r
    WMUTE
    WMUTE --- ---
    Zajímavé... příští sobotu v Praze
    Urban Boulder Race 2016

    http://www.lezec.cz/clanek.php?key=12892&nazev=urban_boulder_race_2016
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    ve free-solu to má konečně hlavu a patu
    MAURICEA
    MAURICEA --- ---
    Ahoj, hledam nekoho ke komu bych se mohla od zari pridat na bouldering v Praze. Zacala jsem lezt pred par mesici tu v Irsku a rada bych pokracovala, ale prijit na misto a jen tak se k nekomu pridat neni uplne muj styl, tak by bylo fajn dostat alespon pozvanku:) (Kdyby na tom zalezelo, tak jsem zacatecnik)
    AMEK
    AMEK --- ---
    Ahoj, mel bych jeden newbie dotaz. Zacal jsem pred rokem boulderovat a cca pred ctyrmi mesici vice intenzivne. Trikrat tydne cca tri hodiny pokazde. Posledni mesic zaznamenavam bolest prstu, ale jen pri lezeni, ne po nem. Je to priznak zacinajiciho zanetu svalu? Pokud ano, jak to resite? Existujou doporucene leky (kremy atp) ktery to umirnujou, potazmo jak to resite vy? Diky predem za jakoukoliv radu...
    LITROP
    LITROP --- ---
    WE_RUN: ahoj hel rad bych taky zasel chystam se taky na ten smichov.Jde o to jak se domluvit na case.
    KEDA
    KEDA --- ---
    WE_RUN: jestli chces bouldrovat tak Smíchov nee.. Tam bouldrovku nemaj ..
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    KEDA: Jo no, zitra mi konci zkouskovy, tak pak se asi odhodlam. Testnu ten Smichov...vypada to pekne.
    KEDA
    KEDA --- ---
    WE_RUN: já střídám bbčko a bigwall tak min 3x týdně
    KEDA
    KEDA --- ---
    WE_RUN: ahoj.. tam zajdi a vždycky se k nějaký partičce můžeš přidat
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    ahoj není tu nějaký lezec, který by občas zašel boulder, pozdějí na big wall? cca 1.-2. týdně? Moc mě to baví, ale samotný se mi moc nechce :/
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    HABEAL: V Síti na Žižkově je to dobré
    PEANUT
    PEANUT --- ---
    HABEAL: do bb v holeškách :-)
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    Tak pánové, jelikož Lokalblok na andělu si vymyslel že o víkendu nefunguje, nevím teď kam chodit na boulder do prahy? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam