• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANCHEZAKAI APC40 // Launchpadaky berem taky:]
    NAKEA
    NAKEA --- ---
    no tak asi nic co? :)
    NAKEA
    NAKEA --- ---
    Hoj, řešim že bych si k abletonu pořídil další kontroler.
    Mám to na hraní s kapelou.
    Aktuálně používám jen novation mk2, kdemám na klávesách synťáky a horní řadou padů připouštím samply.
    Akorát mi už začínaj docházet pady i knoby na modulaci filtrů, hlasitostí atd.
    Váhám mezi Push 2 mezi APC40 MKII.
    Když pominu cenu, co vám přijde uživatelsky rozumnější?
    Snad nejsem uplně OT.

    Případně, jak velkej rozdíl uživatelsky vy vidíte mezi apc40 a apc40 2?
    Moc děkuju
    UZEL
    UZEL --- ---
    UZEL
    UZEL --- ---
    sorry za tapetu, jsem si to neuvedomil..
    UZEL
    UZEL --- ---
    tak jsem skoncil u toho, ze jsem sundal ty bocnice, a dal si je k sobe, a zjistil jsem, ze mi to takhle mozna uplne staci:D:D vicemene MI PREKAZELY JEN TY BOCNICE... na budouci pripadnou prepravu mozna i lepsi, a nemusim resit tu spodni desku...:D
    nejaky napady, jak vyuzit master na dvacitce??
    UZEL
    UZEL --- ---
    tak ja mam konecne to apc40, sehnal jsem za tu trojku:D:D a dnes vecer se to pokusim slepit dojhromady, nasel jsem jen video, jak to udelat s potakama v prostred, ja bych je chtel napravo, ale snad to nebude takovej problem...:D
    31STITCHES
    31STITCHES --- ---
    prodám APC20 (MK1) ze zrušeného projektu, chtěl jsem postavit APC80 ale nějak jsem se k tomu nedostal a už ho nepotřebuju.
    Možná výměna za NI X1
    Cena: 2000CZK
    UZEL
    UZEL --- ---
    UZEL: ach jo...nechapu mastaky, co neco prodavaji, a pak nejsou schopni ani dojit na postu a poslat to...tvl..natesenej uz nekolik dni...a samosebou jsem si nechal kvuli tomuhle utect jedno o petikilo drazsi...:(
    UZEL
    UZEL --- ---
    tak jsem sehnal za 3k, odpo si pro nej jdu na postu snad:D:D tak uvidim, jestly je slepim dohromady nebo ne:D
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    UZEL: pouzival jsem tak apc 40 + 20 a s upravama viz DANCHEZ to jelo v pohode
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    UZEL: melo by to jit

    viz tyhle radky v options.txt:

    DontCombineAPCs
    Deactivate the APC combination mode: don't align and sync the session rings of multiple APCs so they can be moved independently.
    Line to add to Options.txt file: -DontCombineAPCs

    Options.txt file – Ableton
    https://help.ableton.com/hc/en-us/articles/209772865-Options-txt-file-for-Live
    Ableton Forum • View topic - Question: using two Launchpads
    https://forum.ableton.com/viewtopic.php?f=1&t=202198

    jinak apc40 (mkI) se prodavaj mezi 2,5 - 4,5 tkc, si chvilku pockej neco se tam objevi, bejvaj na prodej docela casto
    UZEL
    UZEL --- ---
    UZEL: dve apc 20...
    UZEL
    UZEL --- ---
    jen si rikam, jak se to bude chovat? kdyz bych zapojil dve apc, nebude to delat nejake brikule?? zkousel to uz nekdo??
    UZEL
    UZEL --- ---
    DANCHEZ: rad bych od nekoho kdo zije nohama na zemi..lidi jsou schopny si za nej rict i 6k...za to uz je uz se da poridit synth...dam tomu jeste chvily, a pak asi koupim za 1500 druhe apc20 a spojim si je dohromady... ty knoby na boku a crosfader by pro me byly jen prijemny bonus, ale davat kvuli tomu o 3k navim se mi fakt nechce...
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    UZEL: aha, tak sory, cekni jeste hudebnibazar.cz popripade flanger.cz
    UZEL
    UZEL --- ---
    DANCHEZ: ten neodpovedel a telefon nebere
    QBASS
    QBASS --- ---
    řešil tady někdo custom scripty na launchpad? potřeboval bych poradit. rád bych nastavil launchpad tak aby spodní řada buttonu fungovala jako stop tlačítko a grid byl tak jen 8x7 buttonu. nemáte někdo zkušenosti prosím?
    BABB
    BABB --- ---
    UZEL
    UZEL --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam