• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NANCIIPráce na netu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NANCII:
    ANO
    NANCII
    NANCII --- ---
    Ráda bych nějakou dobrou práci z domu , ale nedaří se mi nic kvalitního sehnat vám ano ?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MIKATCHOU:
    no me to znelo jakio inzerat... :)
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    KOC256: nechápu co je na tom OT... dělam online překlady, příde ti to jako něco, co neni práce přes internet?
    PUPU
    PUPU --- ---
    RETAL: ja bych z domova beznym zpusobem pracovat nemohl. mit za zady dve jecici deti a nas...tvanou manzelku, to fakt nejde. clovek je navic rad, ze z toho vypadne. kdybych byl single, tak proc ne, principielne tomu nic nebrani
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    RETAL: Tak. Pokud se to tu už vymezovalo, pak se omlouvám za nepozornost.
    RETAL
    RETAL --- ---
    ECLECTICA: Ty nejsi zaměstnanec, ale živnostník. Nebo ne?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Taky bych prosila o opřesnění co se tou prací přes internet myslí.
    Z domu pracuju bez několika mála dní už jeden rok.
    RETAL
    RETAL --- ---
    Na Webtrhu jsme minulý týden otevřeli novou sekci Nabídky práce. Jeden z možných filtrů je právě teleworking.
    http://webtrh.cz/f98

    V této chvíli to vypadá půl na půl teleworking ano/ne. Alespoň IT zaměstnavatelé se očividně práci na dálku nebrání.

    (Disclaimer: Jsem provozovatel, ale to jste asi pochopili z první osoby.)

    Otázka:
    Jaké nároky klade podle vás teleworking na zaměstnavatele a jaké na zaměstnance?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MIKATCHOU:
    OT

    JEZEVCIK:
    já třeba na NYXu

    PUPU:
    RETAL:
    Hmm já si pod tím představuji to, když pracuji přes net. Takže klidně VPN, maily z Exchange. IMHO obecně tu ale je myšleno to, kde sehnat zaměstnavatele, který nebude vyžadovat abych seděl u něho na firmě ale budu si v klídečku něco bastlit doma (telemarketing, programování, ...).
    PUPU
    PUPU --- ---
    RETAL: zajimava otazka. ja napriklad 'pracuji pres Internet' denne. pripojim se na firemni postovni server, prectu maily a pripadne zareaguji. je to uz ono? nebo treba az to, kdyz nastartuji VPNku a zacnu neco delat na serveru na druhem konci mesta? tezko rict
    RETAL
    RETAL --- ---
    Co to je práce na netu / práce přes internet?
    JEZEVCIK
    JEZEVCIK --- ---
    Mám takovou, možná hloupou, otázku. Kde se dozvědět o nějaké práci na netu ? Existuje nějaké místo, které soustředí nabídky těchto prací ?
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    ano, už dva měsíce, teď zrovna řeším problém, jak to udělat až teď budu tři měsíce v Kanadě... asi nejlepší by bylo tam sehnat nějaký místní wireless připojení, ale nevim jak to tam maj... kolik to stojí, jesi to funguje po celý Kanadě...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam