• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALADARA+L+A+D+A+R = ilustrátorovy dědkocecky
    Diagnoza je jasná doktore Aladare. Pučivé svrbění mezi palcem, ukazovákem a šedou kůrou vede k výronům kreseb do kompíku a na papír. To je jasná illumalárie.
    rozbalit záhlaví
    ALADAR
    ALADAR --- ---
    mno, uvidime. Zitra sem asi zase neco pinknu, dik za radu ;)
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    ALADAR: no a tím pádem bys to ve finále mohl tisknout jen dvoubarvou, a pohrát si s tím buď ty nebo grafik i co se týče DTP, a mohl by vzniknout fakt vymazlenej komiks i jako publikace:)
    ALADAR
    ALADAR --- ---
    jj, prave sem si rikal ze bych to koloroval jenom sedou a cervenou barvou. Tu cervenou asi jeste utlumim, vysisuju ....
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    Protože, když na to koukám, k tomu příběhu by takováhle pseudoretro stylizace barevnosti seděla:)
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    4 je nejsilnější. Možná ještě zkus jenom tyhle šedý a červený plochy bez rastru, jenom úplně jednoduše?
    ESQMEG
    ESQMEG --- ---
    3
    MACOMIX
    MACOMIX --- ---
    3. :)
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    4.
    ALADAR
    ALADAR --- ---
    Akorat vcas :) .... pomozte mi rozhodnout se, kterou cestou ...

    jinak ta kresba co je tam trikrat je drivkem ... bavi me ta syrovost no ...




    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    Treba tu už vyvetrať.
    MACOMIX
    MACOMIX --- ---
    ALADAR: ma to uz nejaky pokracovani? (:
    GARDCORE
    GARDCORE --- ---
    jo, to se mi líbí, zkusit to oběma technikama. Pokud si se teda někam ještě neposunul. Říkal si, že budeš celej večer kreslit, tak co vzniklo něco?
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    ALADAR: Aha, ja myslel ze Janovec:) Janowski je gut!
    Me tehdy z te synopse, co jsem pred casem cetl, pripadalo, ze to zas tak temny nebude, naopak me na tom strasne bavila ta nadsazka, to, ze pises o celkem drsnym tematu takhle "odlehcene" (jasne, pribeh je temnej, ale nektery napady a motivy byly hodne zabavny) - to me prislo super, to tady totiz pokud vim s timhle "settingem" zatim nikdo nikdy neudelal.... no a ta linearni kresba mi k tomu sedela, takze kdyz jsem videl ten novej nacrtek, rikal jsem si - aha, ono to bude trosku jinak, mozna jsem z toho mel mylnej doejm:)
    Podle me to fungovat muze a nemusi i s tou puvodni linearni kresbou, i pokud to bude hodne temny, prave ta odlehcena kresba by tomumohla dodat svih..., mozna zkusit jednu dve stranky obema technikama a uvidis...?
    ALADAR
    ALADAR --- ---
    _KOFILA_: Jinak ten mechanik se jmenuje Janowski ;))) takze polak by mi ani nevadil :)))
    ALADAR
    ALADAR --- ---
    To sem rad ze mi to takhle rikate. Ja od toho nemam ten odstup. Az dodelam rozkres stran, tak si zkusim stranku udelat v lince i tou "skicou" a uvidim. Nicmene asi bych nemel zahazovat neco co umim .. tim myslim tu linku. Jen se bojim aby to nevypadalo detsky. To bych vazne nerad. .... porad trpim mindrakem detskyho ilustratora :D
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Vladimíre, ty si spíš na tu linku! Baví mě u tebe moc, ale ten polák v kruhu s nápisem mechanik už nemá takovou poetiku jako jiné tvé práce. Chápu kam se chceš dostat, ale přeci jen...
    GARDCORE
    GARDCORE --- ---
    a ještě: to horní se mi líbí víc než to nový, když to vidim vedle sebe
    GARDCORE
    GARDCORE --- ---
    Vůbec bych si nedovolil tě poučovat nebo tak něco ;-) bylo by fajn kdyby se k tomu vyjádřil i někdo jiný.
    Jen prostě ta roztřesená linka je fajn při tužce nebo jinym médiu který je ale "analogový" ta digitání roztřesená linka na mě působí jako že sis to skicnul a nedodělal.

    Tu syrovost kterou tam chceš bych asi zkoušel nějak jinak.

    rychle sem nenašl nic lepšího http://www.kult.cz/web_kult/images/12585_big.jpg
    tohle je taky uhlazený a nevypadá to jako "hello kitty komiks"
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    ALADAR: Nebuď drzý! :o))))
    O čem to bude? :o) (a neříkej o mechanikovi)
    ALADAR
    ALADAR --- ---
    ja ti nevim, me to prijde takovy desne vyhlazeny. A vzhledem k tomu jak to ma byt ponury a v naladicce, mi ten hladkej styl uplne nesedi ... pritom je mi nejblizsi protoze tak krreslim porad :)


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam