• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLEVAJZZGUITAR HERO!! ROCKSMITH!!
    PIETA
    PIETA --- ---
    BEOWULF_CZ: Kabel je univerzální mezi jedničkou, dvojkou, PC, PS3 i Xboxem, takže stačí jakákoliv hra, která má přibalený kabel.
    BEOWULF_CZ
    BEOWULF_CZ --- ---
    Nevite nekdo dke se da dneska koupit kabel k rocksmithu. Na netu jsem toho uz moc nenasel..
    PIETA
    PIETA --- ---
    A zřejmě žádné bubny. Boo, písk!
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    tady nejaky detaily...

    Guitar Hero Live aims to reshape a beloved rhythm game for a new generation | Polygon
    http://www.polygon.com/2015/4/14/8407161/guitar-hero-live-news-hands-on
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    PIETA: ano, ovladac novy. 2x tri tlacitka.

    PIETA
    PIETA --- ---
    Zajímavé. Evidentně pro jiný ovladač.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    Official Guitar Hero® Live Reveal Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=6SnIZgESm4c
    GIZZZER
    GIZZZER --- ---
    TURBO: Funguje to. Jsem šťastný :-]
    GIZZZER
    GIZZZER --- ---
    TURBO: Aha, takže prostě potřebuji toto. Mockrát děkuji, tvá rada mi pomohla.
    TURBO
    TURBO --- ---
    GIZZZER: netušim, co to je přesně za typ, ale rychlym hledáním na Google jsem našel, že pokud je to Guitar Hero bezdrát controller pro Xbox, tak pro zprovoznění na PC budeš potřebovat pouze připojit Xbox wireless controller k PC a zprovoznit ho tam pomocí ovladačů od Microsoftu, což by neměl bejt žádnej problém.

    Ten konektor byl údajně zamýšlenej pro efektový pedály pro GH, čili neslouží k připojení k čemukoliv jinýmu, tzn. jako by tam nebyl.
    GIZZZER
    GIZZZER --- ---
    Zdravím, neví prosím někdo, jestli existuje způsob, jak připojit kytaru pro XBox 360 na PC? S XBoxem kytara funguje bezdrátově, ale objevil jsem na ní vzadu takovéto konektory:
    KEJML
    KEJML --- ---
    Tak oznámení oficiálně přišlo, ale konkrétních informací je k dispozici pomálu:
    Harmonix oznamují Rock Band 4 pro Xbox One a PlayStation 4 - Games.cz
    http://games.tiscali.cz/oznameni/harmonix-oznamuji-rock-band-4-pro-xbox-one-a-playstation-4-248505
    PIETA
    PIETA --- ---
    KEJML: Přesně. (-;
    KEJML
    KEJML --- ---
    PIETA: Já ani nevěděl, že existují kytary s MIDI výstupem, natož abych ji měl doma :)
    PIETA
    PIETA --- ---
    KEJML: Controller je controller, ale umí to i normální nástroje s midi výstupem - ať už ty spíš controllerovitý jako Yourock guitar, nebo normální nástroj s Rolandím MIDI pickupem. Akorát že kdo něco takovýho doma má, že?
    TURBO
    TURBO --- ---
    TURBO: jinými slovy neni to ani hra, protože dodržet prstoklad už je fakt na to se nejdřív něco naučit, a neni to ani výuka, protože to pořád neni normální plnohodnotná kytara.

    Ale rozumim, že každý zboží má svýho kupce.
    TURBO
    TURBO --- ---
    PIETA: jak píše KEJML - to už mi zas přijde jako takovej kočkopes. Kor když ten controller je de facto kytara. Na jen tak zahrání si pro srandu na párty s kámošema mi tohle přijde divný. A na naučení tam zas chybí ta interakce obou rukou se strunama. Já bych to nemíchal dohromady :).
    KEJML
    KEJML --- ---
    PIETA: Pro bicí věřím, že to má něco do sebe a o lepší alternativě nevím. Co jsem viděl nějakej ten kytarovej procontroller s tlačítkama na hmatníku místo strun - přijde mi škoda věnovat čas tomuhle místo normální kytary.
    PIETA
    PIETA --- ---
    TURBO: Ono to teda trochu splývá, protože RB3 už má taky výukový módy, akorát nemá ten interface pro jakoukoliv kytaru/basu. A třeba na bicích na experta, když si člověk připojí elektronický, to už je taky dost blízko originálu. Ale pořád je to primární zaměření jasný.
    TURBO
    TURBO --- ---
    Imho jsou to halvně jablka a hrušky. Guitar Hero apod. jsou hry. Rockcmith je mnohem víc výukovej nástroj než hra. Pravda, škola hrou, ale pořád víc výuka. Což zase zřejmě v diskuzi na Games nikdo nepochopil. Nerozumim, jak to může někde srovnávat nebo vykřikovat, že to a to je lepší.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam