• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SEVERINEAlfred ve dvoře & Nová síť
    HIRU
    HIRU --- ---
    SEVERINE:
    videla som styri predstavenia a dve boli vyborne (100 wounded tears a Emily) a dve podla mna slabe (Hidden landscape a Kazdodennosti)..
    100 tears a Emily boli (kazde uplne inym sposobom) dost vyrazne - Emily je taka stelesnena lahkost/radost zo zivota a 100 tears je zas prekvapivo neunavne a zaujimave (aj vykony skvele) - dokonca aj Kascakova hudba, ktorej som sa trochu obavala sedi imho dobre.
    No a kritizovat moc nechcem, ale tie ostatne dve boli velmi rozpacite...
    PHRANKY
    PHRANKY --- ---
    Byla jsem zatim jen na Neuplnym snu a bylo to vynikajici!
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    Zatím sem slyšela chválu pět - ze všech stran - ma 1000 wounded tears z Ponce .. jinak nevím.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    Tak co, viděli ste něco z Malý inventury? Bylo to úžasný / celkem dobrý / hnusný / nechutně normální? Povídejte!
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    tak dneska začínááááme (a v neděli končíme): http://malainventura.cz/
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    SUOTAM: režisér se od toho distancoval? jako proč?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SEVERINE: uvidime no..mame trochu problem se sejit,protoze kazdej dela nekde jinde a reziser se od toho nak distancoval,takze nikdo nevi ak to bude pokracovat
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    SUOTAM: a s tou Šárkou se domluvit nedá? si myslim - ze svý pozice "no decision maker"a, že byste se tam jěště klidně někam do června nebo května vešli ..
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SEVERINE: no hrali sme to trikrat pred pul rokem, ted jednou a mozna zas za pul roku... planuju to vzit v zari na freeze fest
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    SUOTAM: jj, jsou prima, sem ráda, že sem je viděla .. uvidím jak mi to vyjde o MI .. a proč už by se neměly hrát? pravda, v programu do června je v Alfredu nevidím, ale tu by to snad mělo být všechno o dohodě se Šárkou .. a mohlo by se to hrát i jinde než tu .. nebo ne?
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    tramtadadáááá

    Konkurs na pozici PUBLIC RELATIONS - DIVÁCI

    Motus o.s. - produkce divadla Alfred ve dvoře vyhlašuje konkurs na samostatnou pozici PUBLIC RELATIONS - DIVÁCI

    Co požadujeme ?
    * Přednostně vzdělání humanitního zaměření
    * Perfektní znalost českého jazyka a schopnost redakce textů
    * Spolehlivost, flexibilitu, výborné komunikační i organizační dovednosti
    * Znalost práce na PC (MS Office)
    * Aktivní znalost AJ ( znalost dalšího světového jazyka vítána )
    * Zkušenosti copy writera nebo praxe na obdobné pozici výhodou

    Kdo jsme a co nabízíme?
    Motus o.s. je neprofitní nezávislá organizace založená mladými umělci, producenty a promotéry se záměrem podporovat a propagovat nové umělecké práce a projekty. Již 7 let úspěšně prosazujeme změny, rozvoj a porozumění současným uměleckým trendům v českém prostředí. Naše poslání kombinuje performance, produkci, vzdělávání, a poradenský servis. Více informací na http://www.alfredvedvore.cz

    Nabízíme:
    * Práci na plný úvazek
    * Tvůrčí, nonkonformní pracovní prostředí
    * Možnost podílet se na aktivitě s rozvojovým přínosem v oblasti kultury
    * Kontakt se zajímavými lidmi


    Doba nástupu: Částečně od dubna 2009, na plný úvazek od června 2009.

    Přihlášky a CV posílejte do 25.2. 2009 na e-mail: divadlo@alfredvedvore.cz, bližší informace Helena Jura na GSM: 732 874 748 nebo na tel.: 233 382 433 (nebo do pošty id severine)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    prijdte 27. na kazdodennosti. to je docela zajimavy a hraje se to tak dvakrat do roka... jestli se to teda vubec jeste nekdy hrat bude:)
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    JOLA: jinak večírek (a guest centrum a sbal ho/ji/to!) bude v NoDu .. je to tam nějak nově zrekonstruovaný (jojo, dám to na web, už brzo, určitě ,o) ) .. paní z Joe se ukázala jako dost obludně nesriózní hajzlině
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    byly by ještě nějaký tipy na který předstávka MI 09 jít, nebo ne a proč, viděli ste něco z toho?
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    snad tu: http://www.malainventura.cz/index.php?page=festivalovy-vecirek .. jinak Joe majitelka zdá se neseriózo - byla nějaká ústní domluva a teď ji paní zasklívá, a chce nedomluvený děngy .. tak je i možný, že to bude jinde .. ale čas zůstane, taxi ho rezervuj, jo?
    JOLA
    JOLA --- ---
    večírek kdy a kde?
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    na prachaře taky zajdu .. a history mi podle fotky přijde good .. no tak to se potkáme .-)
    robinsona sem viděla 2x a klidně bych na něj šla znova -- tam je málo míst, chce to včasnou rezervaci
    o iiris sem četla v NP, že to není the very best of, ale taky bych to radši prozkoumala sebou
    a pak samozřejmě večírek, co říkáte?
    JOLA
    JOLA --- ---
    jj, neúplný sen je asi nejlepší věc, co sem letos viděla, na robinsona chci tak moc...

    history in 68min je samozřejmě velká bžunda...'DD
    JOLIE2B
    JOLIE2B --- ---
    taky history of czech in 68 minutes :)
    JOLIE2B
    JOLIE2B --- ---
    SEVERINE: udoli jsem taky chtela videt, pak neuplny sen, protoze ten jsem dosud nestihla, a pak bych jeste rada na krepsko - iiris
    take jsem chtela videt hidden landscape, ale ten se kryje s neuplnym snem...
    a pak bych rada na arktickyho robinsona :)

    a z uplne jine produkce doporucuji usima podzimu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam