• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOJOINDLa fabrika

    www.lafabrika.cz

    PŘEDPRODEJ VSTUPENEK:
    Rezervovat lístky lze přes stránky La Fabriky. Rezervace je zpravidla platná max 5 dnů. Do té doby se musí člověk stavit v POKLADNĚ LA FABRIKY (Komunardů 28, Po-Pá 14:00-19:30) a lístky zaplatit.

    Nevyzvednuté rezervace jsou pak znovu k mání pro další zájemce!

    rozbalit záhlaví
    DREDDREW
    DREDDREW --- ---
    Ahoj, srdečně vás zvu na mou absolventskou premiéru představení Still life.

    Autorské vizuální představení inspirované tvorbou Reného Magritta. Lehce naivní, nepravděpodobný a mnohdy směšný obraz (ne)fungování naší mysli.
    [ Still life - Premiéra / divadlotheatre / 13.5.2016 / CR - Praha - La Fabrika ]


    Tak trochu surrealistické představení o křehké skořápce naší duše, vnitřním dítěti a popírání reality.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    tak jsme byli na Risku a supr, ale Putyka se mi libila vic...tohle mi prislo mistama trochu prekombinovany a napr hazeni sipek do lidi me uplne neoslovilo. Jak to zacalo byt o akrobacii tak to bylo pecka... a vrchol byl pro me v tech obrucich, to byla pecka
    KOLOHNAT
    KOLOHNAT --- ---
    SHEILA_B: tak jeste ti chybi do sbirky SLAPSTICK
    SHEILA_B
    SHEILA_B --- ---
    ROENICK: Putyka je skvělá, stejně jako Up end down, obojí jsem viděla několikrát...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    uz jsem psal, ze to bylo uzasny? :)
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    presne tak vevnitr v salu nejsou ocislovany sedacky.. sedi vsichni, jde jen o to kde :)
    JUASINHA
    JUASINHA --- ---
    ROENICK: ano, číslovaný nejsou, když příjdeš dřív, tak budeš mezi prvními ve frontě do sálu, ale dveře budou zavřený a uvnitř to pak mají na starosti slečny "uvaděčky"
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ty listky nejsou cislovane? kdo driv prijde ten lip sedi?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    JOOOOOOOOOOO :)
    dokonce na unor :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    aha to blbne v IE, ve firefoxu vpohodě
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ale u vsech predstaveni i tech co tam visej uz dlouho jako volny tak jde rezervovat jen jeden listek ? vic se neda nebo jak to je?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    uz to asi zase zacalo...ale zas vidim jen jeden listek...snad budou dalsi
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    gut
    se divim ze si na tuhle hru nekdo rezervne a pak to nevybere... to je jak Sluha dvou Panu nebo Cimrmani, total vyprodano furt :)
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    hele kdyz se treba z prvni faze rezervaci vracej listky, je to treba tretina klidne.. u jedny putyky to ted bylo asi 68 listku a behem hodiny tam zas nabyly :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    RUDA_JAN: diky moc za tipy !

    ve stredu se objevila rezervace tak jsem byl nadsenej ale to se vratil jen jeden listek :) a i ten za pul hodky zmizel :)
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    ROENICK: hele takhle - kazdy vecer se propadle rezervace vracej zpet do systemu a muzou se opet zarezervovat. ted je to tak ze nejvic rezervaci vyprsi 19.12. a to hlavne na ty breznovy (ty unorovy terminy tam je jen par rezervaci ktery jeste nejsou zaplaceny). takze doporucuju 19.12. vecer usednout k pocitaci a kdyz budes rychlej, stihnes to. muj osobni tip je: ne driv jak v 20.00 ale cim pozdeji tim pro tebe hur :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    nahodou listky na La Putyka, nemel by nekdo moznost sehnat? je to brutalne vyprodane nekolik mesicu dopredu...
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    ve fabrice ted vladnou hlavne predstaveni skutru (putyka, 8 - polib prdel kosum, mistr a zak) - vsechny doporucuju..
    no a pepa (ID JOJOIND a majite tohodle auditka) na nyx nechodi, takze tady to nezije, ale ve fabrice samozrejme ze jo..
    CHIBO
    CHIBO --- ---
    chodí tam ještě někdo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam