• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENDERDiablo 4 - puvodni nejsledovanejsi Diablo klub na NYXu.

    Vitejte v původním a nejsledovanějším DIABLO klubu na NYXu.

    Naši veteráni Vám jistě poradí nejlépe!


    discord.gg/k2489PfTN6

    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NESS: jako na ten extra Spark se dostanes za par hodin. Fakt premejslim je vyfarmim takhle, kdyz mi priste z Duriela zase nic nepadne (vsem ostatnim v grupe padly 3-4 uber uniqy).
    NESS
    NESS --- ---
    EVILMIND: sem to tipnul, je to dohromady max rank od vlku a k tomu sezoni destrojer, tzn ty dve nejvyssi kesky co jde ze sezony dostat, pred a po.
    Jo a otevirat s prazdnyma obolama, zase sem o 1K obolu prisel, pac sem to otevrel u stromu, klasika, uz po nekolikaty :-/ port za gemblem a zpet to vyresetuje
    Takze jeden royal ruby a jeden royal topaz, jupi uz jen tri topazy a dva rubiny, predpokladam ze bude stacit udelat stovku s par dalsima charama a mam barba vybaveneho :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NESS: tuhle sezonu jsem ho nehral, ale minule jsem expil light stormem taky
    NESS
    NESS --- ---
    EVILMIND: Fakt, tak to je pecka, no tak to zkusim, barba mam skoro u konce, nekro mi schazi 3 a druida sem ted zacal ten je na zacatku, jednu sparku uz mam od 200lvl duriela (ale dropne to i prvni kil 200lvl cehokoliv treba griga), teoreticky druhou se muzu pokusit vyrazit z uber lilith ale tam me stvou ty mechaniky abych se priznal, ale prekonam se :-))). Shako uz mam, chci zkusit melted mam takovou predstavu u barba, jen nevim jestli to nebude na prd

    Co jsi pouzil na levlovani druida ? Chtel jsem jet pulve ale proste sem to neprekousnul tak jedu light stormu a jsem spokojeny, pak preskocim na hurikan abych skoncil s tornadem :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NESS: mimochodem ty wolf odmeny jsou na postavu. Takze staci dotahnout tri postavy na predpredposledni rank, ctvrtej shard za season quest, a muze mit kazdej shako... Uz jsem zalozil druheho necra zkusim na nem ten grandfather (je od lvl 35 takze fakticky od startu), a kdyz se mi nebude libit, tak ho muzu rozbit a staci mi na shako 2 chary... :-) Teda jestli ho budu chtit, se mi docela libi i ta resistova chesta co tady dropnul kolega.

    BTW grandfather je prej buglej a nejde mastercraftit (nedostane 25% na nic), nejdou na nem GA ani kdyz se narolujou, fakt nechapu jak se jim tyhle bugy tam dari nejen mit, ale hlavne je nehotfixnout naprosto instantne...
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    btw jak jste na tom s Neckem od zacatku sezony tocim za Oboly jen Necky day 2 jsem mel 100 hraju to fakt dost ale jeste jsem nevidel jedinej neck s Hellbend Commander ani obyc natoz Primal ?
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Nejake Rotas vecer ?
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    NESS: od 91 ti zacnou padat sutry po 200-250
    NESS
    NESS --- ---
    EVILMIND: Dobra, ja sem to s barbem zasekl tesne pred dokoncemi posledniho ranku a skocil na nekro, tak to dotlacim, dik za tip :-) U nekra mi zbejvaj tri posledni, tak to dojedu u obou a snad konecne nasadim sutry :-) U barba mam s jednim sutrem 33K zivotu, tak se to predpokladam trosku hne :-)
    Sem se zasekl v paragonech, sem si rikal ze udelam nejdriv glyphy, uz mam u nekra 1x21 3x15, 9 a 2x2 :-) tak sem hlt zazdil :-)

    Ty priesty spamuju decentne, , ja to hraju dost od zadu, takze si toho zas tak nevsimnu ze jsou v haji, prsten je v tom cistym buildu zbytecny. Tak pak napis jak jsi se stormou spokojeny, ja radeji zustanu u armady, to hrajes ten build bez misty, nebo ji tam mas ?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    POEM: Whispers jsou v pohode protoze je muzes vzdycky delat soucasne s helltide, staci se behem helltide presouvat mezi zonama kde jeste nemas nejakej hotovej ukol. Takhle je to uplne nenasilny, zadnej whisper bez helltide jsem tuhle sezonu ani nebyl... Navic opet, za progres v helltide je tuna tech beden, a nektery obsahujou ciste matros na klice, a to jakoze fakt hodne, vcetne tech klidu na 200 verzi bossu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NESS: kdyz dodelas season journy a max wolf rank, tak dostanes pri tom docela dost sutru. Koukal jsem opruz taktika je, ze behas furt dokola ten vstup do nejakyho low level bosse, protoze v te oblasti to z nejakeho duvodu pada z rare monster vic. To by me nebavilo ale aspon jsem teda kdyz jsem to vedel pri farmeni klicu na Duriela fakt daval full clear te cesty k bossum...

    NESS: kdyz spamujes healery, tak kostlivci neumiraji, pripadne kdyz mas autocast ring tak je to zveda taky samo. Realne je problem jen po smrti treba v pitu, kde nechces zacinat od nuly, a na to je ten treti bod v Army of Darkness. Ja teda zacinam od nuly protoze ted experimentuju s Bone Storm, a neni to tak hrozny no.
    NESS
    NESS --- ---
    Predpokladam ze ten boost glyphu je jako proto aby byl cas na pitu, jinak si nedokazu vysvetlit (fakt si nestezuju) ze staci 6-7 dungu na glyph 1-21, staci to behat 90-100, pokud je to jeste k tomu AA, tak 700+ glyph expu na jeden dung
    NESS
    NESS --- ---
    Jinak ta mechanika fleku, pokud se teda neplatu , je v tom ze kdyz nekdo dokonci whispery (jako vsech 10) tak se to spawne, tzn na iventach jako je legie nebo wb je nejvetsi sance ze se to stane.

    Co mi pripomina to zvednuti zivotu u WB je uz vymazane, jak wb tak legie jsou dokoncovany defakto okamzite, legie se jen obehaji a wb 10 sec ? Sem zvedav co bude dalsi krok, prida se HP ? :-)
    NESS
    NESS --- ---
    POEM: nejrychleji asi whispery, tam mas dva zdroje tu samotnou kesku a pak kdyz dokoncis ten dany ukol je sance ze ti to spawne takovy ty elity (nevim jak se jim rika) ten flek :-) u WB nebo na legiich to je pomerne jistota ze se ukazou 1-3 fleky, jak je to na 4 ruzne matra tak to jde pomalu.

    Jestli chces Andariel, muzem klidne hned, mam na 2 ale budes zklaman tak zakladni verze vydrzi v radu sekund, kdyby tam nebyla ta druha faze tak je to skoro instatni, na poradny fajt je treba ta 200 verze. Andariel jsou okovy- zir a panenku- icebeasta, ale oboje matra rovnou padaji pri hre, takze beastu sem jel zatim jen jednou, jak je dlouha nez se k ni dostanes tak me vubec nebavi :-)
    POEM
    POEM --- ---
    NESS: Hele a nemas nejakej tip jak farmit materialy na Varshanta? Muj cil je farmit bud Duriela nebo Andariela a premyslim, jakej je nejlepsi zpusob jak se k tomu dostat. Farmit helltide je easy, ale Varshant a ty Three of Whispers me prijde desne pomaly

    Andariela jsem jeste nezkousel, tak nevim co to obnasi ty materialy sehnat
    NESS
    NESS --- ---
    EVILMIND: Jinak ten minion nekro dava, jako jo, ale je to hrozne pasivni, tvuj jediny problem je zustat zivej a supportovat golema a kosticky, defakto to je jen supporter.

    Reapery jedu taky, teda jednicku kuliva CD, jenze oni na vyssich urovnich vubec nic nevydrzi, ted sem dojel MN98 na lvl85, vybavu mam dost na prd, tak nevim jestli to je tim, armor mam capnuty a mam 3 body v death defence, nevychazeji mi resisty, a ty repari se prubezne vyparuji, jako jo aspon se nenudim a zvedam je, ale jinak na prd, nechce se mi to prehazovat na defendery2, coz by to asi vyresilo, no mozna to zkusim.

    Z toho maxrollu sem musel utec, protoze bez misty je to uplna sebevrazda :-)
    NESS
    NESS --- ---
    Druhej dotaz, neprisel uz nekdo na to jak farmit sutry, mam odehrano docela dost, ale na max sem zatim dostal od kazdeho 3 sutry, prosmu mam 16 tzn uz jsem oka, ale sutry ne a ne.

    S barbem potrebuju 5 ruby a 6 Topaz, to budu na maxu tak za 14 dni :-) Navic kdyz rozjedu vic klas tak ruby potrebuji vsichni :-/
    NESS
    NESS --- ---
    EVILMIND: Jaky lektvar, sem nekoukal na nic :-) myslis holy boltu ? ja to hraju bez nich, tzn chyba ? :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jsem zvedavej jestli fixnou ten lektvar, protoze ocividne jako pridava treba +50 pit levelu jen tak zadarmo, a neni to normalni. Na druhou stranu snad kazdou sezonu byl nejaky super OP build, co vyuzival nesmyslne buglou matiku (viz muj self explod bulwark druid treba dve sezony dozadu).
    Navic co jsem koukal na Roba, tak tvrdi i dalsi veci tam jsou bugnuty, treba reaperi na druhej stupen ve skutecnosti udajne pouzivaji i ten prvni - tj. pokud se tohle opravi, tak to muj pracne budovany build uplne vypne... :-) Protoze ja nepocitam s tim, ze se to deje, a verim snizuju cooldown pres 7 procent sanci na lucky hitu skeletonu, ale tezko rict jestli to tak fakt je.
    NESS
    NESS --- ---
    Musim je pochvalit za ty paragon glyphy, v okamziku kdy staci zabehnout cca 3 NM aby to clovek dostal z 15 na 21 tak to je zlaty
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam