• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIBANECNizkokaloricke recepty, tipy aneb kdo hleda ten najde"
    Pojďte si vyměnit pár dietních receptů, nizkokalorickych jidel, netučných potravin a ostatního s čím již máte zkušenosti a netloustne se po tom ;-) HLAVNĚ ZDRAVĚ !
    http://www.mamincinyrecepty.cz/nizkokaloricke
    rozbalit záhlaví
    MOTYLEK_K
    MOTYLEK_K --- ---
    CELULITIDA: Pošli foto..Esi to budeš delat nekdy zvonu...Zapečene zeli jsem este nevidela ani nechutnala...
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    dneska dělám zapečený brambory se zelim.. jsem na to zvědavá, bílý zelí jsem ještě nezapejkala
    LOVE_SIDDER
    LOVE_SIDDER --- ---
    CMLKA: :) neni, je skvelej...to musis snist brzo:) ale v lednici to dlooouho neovadne. ledovej salat co koupis by mel vydrzet v obalu tri tydny ok...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    LOVE_SIDDER: neni v tom ten ledovej salat divnej?? mi prijde, ze musi tak jako ovadnout...jinak podobnej salat si delam taky, pripadne varena brokolice este...
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    Dostala jsem k vanocum parni hrnec, experimentuji, ale kdyby nekdo mel nejake tipy sem s nimi !
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    PSYCHEE: gulas je stejny jako s masem - jen misto masa osmazis na cibulce nakrajenou hlivu, zasypes paprikou a dodusis stejne jako norm. gulas.
    Omacky delam - podobne, zaklad cibulku, pridam hlivu, zalivam nizk. smetanou popr, rajskym protlakem.....
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    LIBANEC: prosila bych o recept na ten hlivovy gulas a omacky ,)
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    LOVE_SIDDER: super, díky!

    jednoduchý, na pohled výborné- přítelovi určitě přidám maso- asi šunku :)

    díky a dobrou noc
    LOVE_SIDDER
    LOVE_SIDDER --- ---
    CELULITIDA: ja sem to tu uz propagovala ale budu znova:D-je to testovinovy salat.mymu priteli chutna silene,muze se po nem utlouct.je to zelenina(led. salat,okurka,kukurice,rajcatka,paprika),testoviny,eidam a tatarska om. napul s jogurtem.nakrajet,smichat a jist studeny.je to vyborny.pro masozrouty je mozny dat tam kousky grilovanych kurecich prsou.
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    Ahoj všem, ehm, doporučte něco co si můžu zejtra dělat k obídku (ryby nerada připravuju- až na lososa .) A možná i něco co bude chutnat přítelovi? Díky
    MODROOCKA
    MODROOCKA --- ---
    LIUC: beru taky, neva, ze jsem v zahranici?:o)
    MODROOCKA
    MODROOCKA --- ---
    LIBANEC: staci obycejne zelene bylinky, bazalka, tymian, nebo takove ty provensalske smesi, mozno jednotlive nebo i kombinovat...:o)))
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    KAISERIN: no tak ? :-)
    KAISERIN
    KAISERIN --- ---
    LIBANEC: no ja muzu doporucit nakladane patizonky akorat:)
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    Mate neco s patizonem?
    LIUC
    LIUC --- ---
    kdyby nekdo shanel osobniho kuchaře, tak se dobrovolne hlasim na tento post ..
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    Normalne si na salat nekdy delam "cesnekovou" zalivku - zakys. smetanu, jogurt a cesnek, ale nemate nekdo nejakou odzkousenou variantu misto cesneku ?
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    V sobotu jsem grilovala hlivu ustricnou !! Mela jsem ji pichlou v zeleninovem spizu a byla to parada!! Lilek, cuketa, cibule, rajce, paprika, hliva - posypat grilovacim korenim a pogrilovat na alobale !!
    WERUSKA
    WERUSKA --- ---
    jj hliva je dobra ke vsemu ja ji teda davam do bramboracky:)

    A jeste k tem pomazankam ja si delam takovou jednoduchou, nastrouhat kedlubnu a smichat s lucinou a pak trochu pepre, kazdy dle sve chuti
    ZUZIPA
    ZUZIPA --- ---
    Cauky psala sem to i do jinyho klubu, ale opravdu bych to chtela dodelat takže i sem;)
    Potřebovala bych pomoct s takovou jednoduchou tabulkou na tvorbu jídelníčku. Je s tím totiž propojená i tabulka nutričních hodnot jídel. Moje stávající tabulka vychází z informací z netu a má docela slušný mezery - různý zdroje maj různý hodnoty pro stejný potraviny a některý maj napsáno hodnoty nulové i když nula tam rozhodně být nemá - pro příklad mám velkou mezeru u alkoholu všeho druhu a v sacharidech u určitých druhů masa apod (poslala bych dotyčnému tu tabulku aby jí projel)...

    Samozřejmě pokud by někdo měl zájem pošlu mu tabulku i v tomhle stavu (je v poho akorát člověk musí zdravě pochybovat a neskočit na to že pivo má 0 sacharidů;). Držela sem teďka takovou dietku (sacharidové vlny) a byl to fakt nedocenitelnej pomocník při plánování jídla a kontroly toho co sem zbaštila.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam