• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VISOPIMUSHry a simulátory s fyzikálním modelem | World of Goo, Phun, Toribash a jiné...
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    KALIBAN: jj je potreba mit kliku a dropnout ho v grimmu mo... ne velky verzti pac v ty maly je nahovno... bez nej to nejde pak pozdeji...jeste sem ho nedrop teda no
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    OGLOKOOG: hm doplnovaci sutr ;)
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    Dá se tam nějak získat lepší střelná zbraň, než je ta třetí (kulomet, čtyřicet nábojů)?
    Jinak teda v aréně jsem už kolem 30. levelu, pořád je to stejně snadný - hraju s takovou tou sekerou na řetězu, v ní kámen na doplňování životů (takže nepotřebuju vialy) a owním naprosto nelidsky. Teď už jenom čekám, až mi v Grimu padne znova, abych si ho mohl zasadit do Colossu.
    Siege bomby jsou otravný, ale přežít se dají a s tím doplňovacím šutrem máte maximální životy zpátky za dvě-tři rány. Navíc se mi občas podaři odpálit jim tu bombu zpátky tak šikovně, že způsobí víc škod jim než mně.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PHOBOS99: celkem rychle... tak pod ctyri hodiny to "skonci" a pak jedes areny... a to je jiny maso
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    jak daleko jste se dostali v om hammerfightu? ma to vubec konec? porad se deje to samy dokolecka, opakujou se mapy... obcs nejaka invence (napr. "kopani" "mice" do "brany"), ale jinak nuuuuudo... penez jak slupek a diamant jeden:/
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    TRAGED: tohohle sem hral demo a ac je napad originalni a zpracovani v podobe trhanych papirovych listku zajimave tak gameplay me moc nenadchl :(
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    KALIBAN: tyjo tak ten vosi level me pekne sral :D areny jsou o nahode no jakmile vyleti siege bomb ve spatnou chvili je to v loji. nejlepsi reseni je na to kupovat ten hp vial tak clovek aspon jednu prezije
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    CARTMAN: na tu jsem kliknul hned poprvy a nijak hc mi to teda neprislo...
    hrozne mi ta hra sedi, je to fakt prijemny a tak.. nicmene ty areny sou o nicem co se zabavy tyce ;(
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    KALIBAN: jo je to tak no... a pokud ti prisel pribeh lehkej tak si po tutorialu klikni na tu "hard" vetev. hned druhej lvl s vosama je voser jak prase :D
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Me to prijde fakt zbytecny.. je to super hra ktera je fakt zabavna a prislo mi ze ten pribeh byl celkem lehkej... ze by to opponenti mohli bejt tuzsi..

    v arene jsou porad stejne tuhy a porad je stejne hrozne masakruju az do chvile, co jsem z niceho nic mrtvej... proste nedokazal napsat AI takovy aby to byl challenge, tak tam pripsal siege bomby, coz z toho nedela challenge, ale neskutecnej voser
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    KALIBAN: znam ten pocit :D
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    tjn - na te nevyvazenosti a haluzoidnosti to zbytecne pada.. :/
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JAACOB: uz presne vim co si myslel...jakoze to je fakt jen o tom, jestli to siege bombu hodi kdyz jsi u nej, nebo od nej... muzes se nakrajet ale s tim nic neudelas... sejmu 4 aniz by se me dotkli a patej a sestej na me vyletej a rovnou z rozjezdu sem dead... fakt me to hodne nebavi ;(
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    JAACOB: hm tak je to takovy nahovno protoze end game content je definovat tou SP kampani ktera je v porovnani s nim kratoucka. nemam treba otevreny hammerball takze asi zalozim jeste treti char a budu kooperovat s imperatorem abych to otevrel :(
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    ja mam dve postavy a kazda ma svoji armory, takze imho nemuzes ziskat vsechno prave kvuli vetveni pribehu a ruznym odmenam...
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    JAACOB: je to divny o tom grim modu pisou uz od bety 0.2 nekdy pred rokem nebo kdy vysla :D Ja si zalozil postavu novou prolit totorial dal sem ze chci hrad. vlitnul na wormy a grim se otevrel a litam ho s hlavni postavou... jeste sem nezjistoval jestli se armory sdili pres postavy ale asi ne. z toho vyplyva ze defakto nejde mit vsechny ranged zbrane protoze dve jsou rozdeleny na ruznych dejovych vetvich. Jak te to s relic zbranema je diskutabilni. Po dohrani singla sem nemel ani jednu ted mi nejake davaj za finishovani grim a aren
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    CARTMAN: muzu to zkusit jeste jednou, ale wormy uz jsem pobil a grim v menu nemam ... rikam - to bude mozna tou upiratenou verzi a dobre mi tak ... koupim pak ze steamu original a uvidime...tahle gamesa si to zaslouzi.. ;]
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    JAACOB: jestli si sel po tutorialu cervi tak mas grim. ja to ted harvim a uz sem zkoupil vsechny zbrane jednou na kazdou arenu mam hpvial a penize uz nejsou problem :D navic tam z finalbose litaj gemy (vetsinou teda maly) ale vylitnou vzdy aspon dva takze si zagemovavam nedulezity zbrane a testuju efekty :D
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Ale zato mam uplne nakokot hammerball, coz bych z te hry uplne vypustil nejradsi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam