• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VISOPIMUSHry a simulátory s fyzikálním modelem | World of Goo, Phun, Toribash a jiné...
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    Vite, co nechapu? Jak nekdo muze dat level za 0 moves... viz http://i36.tinypic.com/2woepht.jpg - Level Burning Man v chapter 3
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    dohral sme ch2 a nevim mozna sem cíťa ale zaver uplne rozsekal :)... chci soundtrack! :D
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    CARTMAN: presne. tohle si ty prachy zaslouzi... Zwarezeny to bylo bohuzel uz ve stredu :( Kucí chteli zkusit dat hru bez DRM, coz urcite je dobrej krok, ale holt se to pak jeste lip warezi, no..
    Rozhodne vic, nez treba WoW :DD Pak nemas absolutly no life at all :D i kdyz u WoG jsem taky docela vytuh :D
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    tak wog uz je upiratenej na torerrentu i rapidu... skoda ne ze bych to necekal ale nepreju jim to klukum svoje penize si zaslouzej :(
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    CARTMAN: Taky jsem to sem chtel hodit, ale predbehls me :D
    BTW: ja to dohral tak za 7 hodin cistyho casu.. podle toho jejich counteru :) A rozhodne zkusim nejaky levely dat na OCD :D
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    neofiko patch na cesky appdata. me funguje HURAAAA GOO HERE I COME to zas zejtra nepudu spat omg :D

    http://www.edisk.cz/stahni/58036/WOGAppDataFix.zip_2.99KB.html
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    YOUNG_GUNZZZ: miestnosti sa v torobisahi myslim tvorit nedaju, moze to len admin, resp. mod
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    YOUNG_GUNZZZ: Server jsem jeste nezakladal, bohuzel nebylo moc casu. Pasek mam myslim zluty nebo zeleny teprve. Nejsem si ted presne jisty.. akorat uz nemuzu hrat beginnera, ale lezu do intermediate a dam jsem vyhral tak do deseti zapasu.. Az bude trochu vic casu, sednu na to..
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    CARTMAN: bohuzel jo, prej do tejdne vydaj patch.. BTW: Kvuli WoG jsem preinstaloval na noutu na EN windoze :)
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    Prihodim jedno maly monstrum, bohuzel nebylo na OCD, i kdyz jsem se snazil :D Pak se to zacalo cely hroutit, tak jsem zachranoval kde se dalo...

    http://milestorm.net/data/wog_scrnsht_1.jpg
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    v ty full verzi je taky posranej ten profil na cz win jako u dema?
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    VISOPIMUS: ten co je u hry jako ukazka na miho :D ten s tema rotujicima kravinama :D
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    CARTMAN: kterej myslis? :)
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    VISOPIMUS: meh ten lvl co je na miho nesnasim... i kdyz posledne uz se mi ho povedlo udelat na prvni pokus a epesne :D
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    Jestli se vam podari udelat ve WoG nejak dobre level, idealne nejakej tezkej na OCD, tak sem samozrejme hodte screenshot :) Nebo treba i zrychleny video :D
    Aby to tu trosku ozilo :)
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    CARTMAN: kdyby sis pockal na EU retail krabicovou verzi, tak bys v ni mel dalsi levely: Moon Chapter... By me zajimalo, estli to daj stavajicim lidem ke stazeni... :)
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    tak sem si to taky zaplatil :D skoda ze neprijde zadna epesni krabice :((( ale co se da delat no :D
    YOUNG_GUNZZZ
    YOUNG_GUNZZZ --- ---
    JAACOB: Nevis jak se nastavujou pravidla kdyz tvoris mistnost v multiplayeru? Vzdycky si vytvorim tak maximalne jmeno a pak je to na hovno :) Je to fakt skvela hra, hraju to ted furt. Jakej mas pasek? :))
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    VISOPIMUS: ahaaa... hm :(
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    CARTMAN: jo, to je bug, a docela sere, musis mit EN windowsy... Nebo pockat na patch. Vedi o tom.. Je to problem v "Data Aplikacíííííííííí" to dlouhy í se jim tam sere, pac ascii vs utf8.. :( Doma mi to jde, tam mam anglicky nastesti...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam