• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BARBARDUCHALoutkářství
    Výroba loutek- teorie i praxe. Maňásci, marionety, javajky... Vyplatí se kouknout i zde [ Loutkové divadlo ]
    rozbalit záhlaví
    FUNG
    FUNG --- ---
    FUNG
    FUNG --- ---
    Jedno jsem koupil na inzerat a nebylo uplne takovy jak jsem si predstavoval, vyzaduje mensi opravu...
    ALLEKTO
    ALLEKTO --- ---
    Ahoj, sháním loutkové divadlo, kdyby někdo měl doma a chtěl se ho zbavit.
    QIWAS
    QIWAS --- ---
    ZUZKAOU: Ouki, diky moc. Buchty jsou na tu dobu uz rozebrany, to jsme chteli puvodne.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    QIWAS:
    Lidi z Divadla v Líšni ze Sávitrí by měl být nadšený http://www.divadlolisen.cz/savitri.html

    A Buchty a Loutky http://www.buchtyaloutky.cz/content.php?article=10
    QIWAS
    QIWAS --- ---
    Nenapadne někoho z Vás nějaký umělec, který předvádí loutkové divadlo pro dospělé?
    Potřebujeme dostat jednoho takového zajímavého člověka, který by vystoupil v restauraci pro našeho váženého indického klienta.
    Budu ráda za jakékoli tipy a klidně do pošty, ať se to tu nespamuje. Předem díky*
    SHANA
    SHANA --- ---
    SKA
    SKA --- ---
    zdravim, jsem členkou občanského sdružení KULTURA JINAK a v současné době pripravujeme druhy ročník festivalu FREEZE FEST aneb KULTURA JINAK, ve dnech 5.- 6. zari v byvalem vojenskem prostoru Milovice. jde o svobodný umělecký festival s v čechách zcela originálním dramaturgickým záměrem.

    Ja mam konkretne na starost workshopy - stale mame volne kapacity - nechcete se nekdo zucastnit? dílny jsou stejně jako festival žánrově v podstatě zcela neomezené - pokud byste měli zájem o více info, ozvěte se mi,prosím, do posty...vice na : www.kulturajinak.com
    MISERY
    MISERY --- ---
    Vážení příznivci loutek,
    rádi bychom Vás a Vaše děti pozvali na loutkovou pohádku
    "Zakletá královna"
    do Čajového centre Neo Tea House (Palackého 7, Praha 1) 25. dubna od 15:00.
    S loutkami hraje a přímo na scéně kreslí Michaela Bartoňová, na housle, harfu a zpěvem doprovází Beata Altior.

    FUNG
    FUNG --- ---
    tak se rezbari cinili dle zde pastovanych navrhu pr. vice na www.osn.rozvedcik.net v sekci POSTAVY
    MESIASH
    MESIASH --- ---
    tak to bychom se pak mohli dohodnout na hromadnejsi objednavce aby to vyslo levnejs....
    CIK_SAN
    CIK_SAN --- ---
    to muzu po shlednuti "dicku" jen potvrdit, opravdu paradni nadobicko :)
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    a tyhle by meli mit brzo ceskyho zastupce.
    http://dick.biz/ tam toho je kam se hrabe molin :) a maj to i levnejsi docela znatelne
    JOLIE2B
    JOLIE2B --- ---
    BARBARDUCHA: trosku me to zrazuje, to je pravda. ale zase na druhou stranu mam obcas docela radost, ze se ucim nove veci.
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    JOLIE2B: to by me asi odradilo se o loutky vubec jeste zajimat :))
    a alespon kdyz budu tvrdit nejakou blbost tak mi to muzes vymluvit .)
    JOLIE2B
    JOLIE2B --- ---
    BARBARDUCHA: no ja to ted zas mam ve skole. denodenne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam