• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    LUKOYE
    LUKOYE --- ---
    Díky všem. Většinou má synek pravdu ale tentokrát přestřelil... poslední chabé pokus ohnout pravidla než sem ho sejmul Blue serpentem 😀
    PIKACZU007
    PIKACZU007 --- ---
    ROBIN_SNNS: koukni taky tady, CovertGoBlue to vysvětlí
    https://www.youtube.com/watch?v=f7Ph6xry6qQ&t=940s
    PIKACZU007
    PIKACZU007 --- ---
    WRATA: BobiBrews je fajn...ještě jedu CGB, ten má ty techy taky dobře vychytaný
    ASYD
    ASYD --- ---
    na tohle je dobra tato karta
    WRATA
    WRATA --- ---
    LUKOYE: Standardne ne, jsou ale prisery ktere na sobe ale maji napsano ze muou blokovat vice priser. Obracene to ale funguje bez problemu tedy muzes vice priserami blokovat jednu, opet za predpokladu ze na sobe utocici prisera nema napsanou nejakou vyjimku
    FARIN
    FARIN --- ---
    LUKOYE: ne
    LUKOYE
    LUKOYE --- ---
    Ahoj všem. Jsme takový polopokročilí hráči. Rád bych se zeptal. Je možné se jednou priserou branit proti dvěma utocicim priseram? Předem dík
    WRATA
    WRATA --- ---
    BESH: Ano, synthak je broken az na pudu
    BESH
    BESH --- ---
    Od vydani OTJ jsem jen draftoval, ale zkousel jsem vcera par standard her a vicemene jsem proti sobe mel stridave porad jen 2 decky: mono-red a artifacts se Simulacrum Synthesizerem. To je ted normalni?
    WRATA
    WRATA --- ---
    ROBIN_SNNS: Nemas vubec zac, pocitam ze v BO3 to fungovat moc nebude protoze kazdy hraje nejakou formu grave hatu a bez toho to nefunguje
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    WRATA: Díky
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Může mi prosím někdo vysvětlit, jak je možné, že hráč který má vyložené čtyři země zahraje jen dvě karty (Abuelo's Awakening, Rakdos Joins Up), vyvolá čtyři kopie rakdosu s 9 countery a zcela mě vystřílí? Jak tohle může proboha fungovat?

    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    Zada, Hedron Grinder
    Moxfield - MTG Deck Builder
    https://www.moxfield.com/cards/Yd9Zr-battle-for-zendikar

    instant/sorcery se kopiruje uz v momente, kdyz prijde na stack, tedy pokud mam napr. dalsi 4 creatures, na Zadu zahraju Giant Growth a souper vytahne counterspell, muze sice counterovat puvodni Giant Growth na Zadu, ale ostatni potvory porad dostanou +3/+3 ?
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ROBIN_SNNS: coating ti udela z landu artifact, karn z nej udela creature artifact 0/0, protoze landa nema casting cost
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Jak je možné že mi soupeř v historicu ničí země pomocí komba Liquimetal coating + Karn the Great Creator? Ten princip nechápu.
    WRATA
    WRATA --- ---
    DEMENCE: To sem ani nevdel ze hraje/hral WH. Ja se snim znam pres kamarada na commandera protoze hraje primarne Legacku a Premodern coz jsou formaty pro bohace nebo pro lidi co neprodali dualy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam