• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PIRANKAproza jednoho pismene
    PIRANKA
    PIRANKA --- ---
    REONA: Pohoda, promíjím :-) Příště pivo + panák, při pálivém plněném plesnivci pod papričkou :-) Pochutnáme :-)
    REONA
    REONA --- ---
    PIRANKA: Promiň, Pája (to jsem já) použila prudkého popisu :)
    PIRANKA
    PIRANKA --- ---
    REONA: Rychlá rýmovaná rána! Raději ryj rypáčkem restované romadůry, rozněžní rychle rozhořčenou ráznou Reonu :-) Romantická rybka ráda radí :-))
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    zapskly zevlak Zdenek zmozene zdolal zubrovku, zahodil zbytecek, zapalil zvaro. "zatracene, zubrovka znicila zornice" zaklel. Zamyslene zalehl zaspat, zasnit. Zitra zdola zelenou, znavena Zora Zdendu zna.....
    REONA
    REONA --- ---
    PIRANKA: polib prdel papouškovi Piraňko...

    lepší? :D
    TITAN
    TITAN --- ---
    Lajdáci líný, ledabyle ležíte, láteříte...lidi, literaturu libě lákejte lést lůnem luny. Lásku lehce laskejte, lítejte lehce letošním létem, laskejte lentilky, líbejte, lízátka lízejte. Lež, lhostejnost lámejte láskou. Líbejte líčka, lomcujte...*lol

    *lol - bude pokračování
    PIRANKA
    PIRANKA --- ---
    TITAN: Převeliká pocta Pirančina pro pána píšícího přehojně :-)

    Trefný Titan tryskající touhou transformujíc tělo tvorbou, taškařicí, tichým tepem tuláckého tajemství :-)
    PIRANKA
    PIRANKA --- ---
    REONA: Reo, každé písmeno máš jinééé. Vezmi si příklad z úžasně nadprodkuktivního Titana a
    počni psát projevy počínající písmeny podle pravidel :-)
    TITAN
    TITAN --- ---
    Byla by bývala byla, boží Božena. Bydlela bosa, byla bystrá, ba...bledá,bílá...botky borůvkové blbec bydlíc blíže bral bezostišně. Blbec bác, botky bum, blecht, bahno, bordel...blábol. Bolí blbce bedra, bok. Boženě bral borůvkových bot.
    REONA
    REONA --- ---
    TITAN: To chceš jako naznačit, že mam malý prsa?? :P
    A naloženo mam ;)
    TITAN
    TITAN --- ---
    REONA: pozor paní, pramálo pilas piva, povídat plápoly, porostou..pupek perlou pro pána pijícího, prase, po pláštěnce pleská padající pitný produkt poletujících přízraků pod pokličkou planety... po pár pátků procházíme pestrým podzimem pražských parků, pučících poupaty po pekélných parnech pondělních pařeb podníků plitkých.

    ps: pojez plesnivého pařížského prezidenta, plněného papričkami, ponech působyt, polkni, pojez podruhé....potom pozříšli poslední plátek, pomysli....pocit, pokoj, průser...porostou ;o)

    LALINA
    LALINA --- ---
    REONA: :-)))))))))))))))))))))))
    PIRANKA
    PIRANKA --- ---
    TITAN: Teda Titi, To je paráda :-) Se mi to líbí a je to vtipné. LOL. Tak přijď někdy zase.. Tajtrdlíku Titane, tančící tartas třeskným tuláckým tempem..
    REONA
    REONA --- ---
    TITAN: Pij pivo, poroste pupek...pěknému poprsí pivo pramálo prospěje...
    TITAN
    TITAN --- ---
    Piš Piranko piš, poletíš purpurovým proudem ptačích peřejí, potkáš porybného, pokecáš. Paráda...pijte pivo, porostou prsa, pravý procházející porybný, přidržujíce pěkného pstruha polapeného pytlem. Pasáček peláší polem, prášící policejní porše pronásleduje pasáčka Pepu. Pokrad prachy, pytlák, palíčák, prostoduchý protestant, potřebuje prostor pro postoj pevného přemýšlení...prdel
    SEOM
    SEOM --- ---
    tak jsem neco vyplodila, inspiraci mi byl tenhle absurdni clanecek;)
    http://www.lidovky.cz/maloval-adolf-hitler-trpasliky-dms-/ln_zabava.asp?c=A080226_102156_ln_zabava_svo
    jinak pro neznale Snehurky a sedmi trpasliku-jeden z nich nese v prekladu jmeno Drimal nebo take Doktor

    Diktátor deportoval desetitisíce do Dachau, doma dychtivě dováděl do dokonalosti Disneyho dílo! Divě Dittrichové dedikoval do deníku Dřímala, dolů dopsal doušku: Díky, drahá! Dolphi
    SEOM
    SEOM --- ---
    jinac kdo chce tvorit a nema doma bichle, doporucuju pro hledani synonym tenhle on line slovnik
    http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovnik/pismeno/A
    SEOM
    SEOM --- ---
    PIRANKA: ta je skvela:)!
    SEOM
    SEOM --- ---
    PIRANKA: ne, neni to moje, na konci jsem uvedla zdroj ( http://www.pixy.cz/osobni/basnicky/skakalpes.html )

    ale tohle auditko me popichlo...
    PIRANKA
    PIRANKA --- ---
    Prostořeký provokatére Petíku - Piranka právě policii potřebovala pro poblitého pana Pé. - Pamatuji poškrábané prasátko podivné, přes porosty pádivše pomyslnou pěšinou. Pročpak? Po pitce pivní. Pích pích pích, poťouchlíku..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam