• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    GECKO: Je to v Hostivaři: https://maps.app.goo.gl/scojiyNHTErV4Rb1A

    Velmi zajímavý je i pohled z boku kd seje vidět jak je ta zeď vypouklá a postavená..tak nějak od oka:)
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    GECKO: Ano, jede se tu týden v Lídlu. Prostě retro příspěvky pouze tento týden.
    GECKO
    GECKO --- ---
    BOYLER: Mám za to, že tohle tu už před časem proběhlo i s lokalitou a v katastru to zakreslený není....
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    WARSHEEK: ale tak omítky se nenajíš
    WARSHEEK
    WARSHEEK --- ---
    ARAON: To je tuzemská klasika. My nejdřív umístíme lednici, tu naplníme a kolem ní stavíme barák. Mbohdy se na omítku nadostane.
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    CHA1NDLER: Já osobně myslím, že jsme ve shodě - jenom záleží koho optikou se na to díváme.

    Optikou někoho kdo chce mít dobíjecích stanic jako benzínových asi ne. Optikou distributora el. energie ano, protože ten se chová tržně.

    Poznámka na konec
    Je dobré si uvědomit, že infrastrukturní věci trvají roky rokoucí a podle toho se zařídit. Stačí se podívat na dálnice u nás.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BOYLER: Ty naděláš.. tak udělali konečně izolaci, no..
    ARAON
    ARAON --- ---
    LORD_DE_SEIS: Podle stavu těch dřevěných částí bych hádal, že tahle “rekonstrukce”, proběhla už hodně dávno.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    BOYLER: drobná rekonstrukce - na to snad nebude potřeba ani stavební povolení, to zvládnem na ohlášku :-)
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    Tady je doufám, před a po zřejmé z jediné fotky,)))

    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    DELVIT:
    Ale oni modernizaci stíhají, tady dochází k nepochopení situace.

    Bavil jsem se o tom s kamarádem z PRE: oni nemají povinnost a nebudou dělat NIC dopředu, protože jim to nikdo nezaplatí - chovají se přísně ekonomicky :)

    Tedy až tu bude větší poptávka po EV infrastruktuře - a bude jasný, kdo to zaplatí - tak to začnou patřičně řešit.
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    Před: nikdo nic
    Po: všichni experti na elektromobilitu v klubu, kde to nikoho nezajímá (je na to [PŘED A PO - debata a komentáře] )
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    CZEHUN: možná jestli nebude problém v tom, že žiješ v roce 1942


    HAR4NT: Tak tady to je jasný, v současný době prostě nemám el. infrastrukturu a její update je nemožnej, narozdíl od doby prvních aut se spalovacím motorem, kdy postavit infrastrukturu pro to množství benzínu byla otázka několika týdnů.

    "LOL, tím železným krámem chcete vozit náklad? A co když zrovna po cestě nebude lékárna, nebo bude zavřená? tady moje koně, ty jí trávu, ta je všude a pijou vodu, ta je všude, to je prostě nemožný, aby byli všude nějaký pumpy na benzín"

    Pod tím si představte obrázek z roku 1897 kdy koně vytahují auto z příkopu - z čehož je naprosto jasné, že při prvním problému auta selžou a stejně se zase vrátíme k těm koním.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    CZEHUN: si postavte vetrnik. ;)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Vy jste strasny sraci:)))))
    kdyby vas tak videla Bertha Benz, ktera uz se nemohla divat na to, jak Karl ten svuj vehikl "vylepsuje", tak se jednoho dne rano sebrala a na tom stroji tu 100km testovaci jizdu zajela radsi sama. Palivo kupovala v lekarnach. By vam serezala prdel za to fnukani a vymejsleni duvodu, proc je neco nemozny.
    CZEHUN
    CZEHUN --- ---
    Žiju v takový malý vsi za Libercem. Představa vlastně el. aut je směšná. Elektrika nám tu nejde dost často. A nikdy to neni na chvilku. A představa nabíjení až na nakonci obce? Možná to zmáknou moje vnoučata:-)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    DELVIT: kdyz to tady tak čtu, tak jsem ráda že umim řídit koně a premyslim, kde si postavim obydli u řeky, aby mi vyrobila dostatek elektřiny :D
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    OMNIHASH: :0))) tos mě pobavil. Moje největší přání v tomto směru je, abychom tohle nemuseli nikdy řešit.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DELVIT: sorry, to už je na mě moc metadiskuze, z vhkejch snů, jak si v postapo Praze budu budovat svůj raidergang Stodůlky, jsem vylez ve třinácti, když sem zjistil, že je možný je mít i z podstatně přízemnějších představ.
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    SPIKE411: V případě pořádného průšvihu nebude nic, ostatně jako za druhé světové - přídělové lístky na všechno, ale raději bych zdrhal v benzínu/naftě s hybridním ústrojím, než v EV.

    Jsme součástí EU přenosové soustavy, můžeme něco dovézt, když ostatní budou chtít vyvážet. Což si myslím, že při výpadku pár elektráren případně přenosové soustavy nebude tak jednoduché. Ale zase jak píšeš EV budou někde na konci, aby mohli dostat šťávu. První budou nemocnice, letiště, atd.

    ADAMIRA: Cena a dostupnost ropy všichni řeší a OPEC ho chce výše než-li ostatní, ale z ropy se nevyrábí pouze palivo, takže toho dojde mnohem více. A co se týká CCCP armády tak to je kapitola sama pro sebe, to už je hodně mimo diskuze.

    OMNIHASH: Vysmátější budou dokud budou doma (nebudou utíkat), případně dokud jim baterie vydrží (jak v EV tak v FVE). Pak už budou smutně koukat, protože novou už nedovezou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam