• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VANSpeed-dating srazy v Praze - lidi, terminy a mista, proste organizacni klub
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    volných slečen je dost, jen ....cenzored.... :)
    CVRRCEK
    CVRRCEK --- ---
    LIMLIMLIM: řekl bych, že hlavní problém je nedostatek volných slečen ochotných se do tohoto projektu zapojit.
    LIMLIMLIM
    LIMLIMLIM --- ---
    SATANDA:
    BRENMCGUIRE:
    Pro někoho to může být ročníková práce ze sociálního zaměření!!! Je to dobrá vizitka, když se to podaří zorganizovat.
    Tak co už ste něco dohodli? Tak todoho! já se taky hlásím:D ale jako účastník.

    Základem je inzerovat to, a mít lidi. Zamluvit se přece nechá salónek v každý restauraci...
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    tak supky , nejaky terminy a jedem
    ALIJEN
    ALIJEN --- ---
    Ja bych se chtel taky zucastnit:) laka mne to
    SATANDA
    SATANDA --- ---
    Navrhuji 22. dubna . S organizací pomůžu.
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    Tedy pokud chcete tak je potřeba sehnat místo se 7 stoly a kdo to zorganizuje.
    Já se pak můžu zase klidně postarat o vyhodnocení a pomoc organizatorovy.
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    LIMLIMLIM: nové příspěvky? protože si pár vyjetých ID tady mělo nějaký problém.
    Co vím tak nemám žádné informace o plnosti či neplnosti ani není známo kdy se bude konat další sraz a jestli bude. Taky zrovna nemám moc time a prostředků pro to.
    LIMLIMLIM
    LIMLIMLIM --- ---
    Zdravím všechny. Jakto že jsem na nixu nenašel klasickou seznamku?Můžete podarit?
    Speed dating zní zajímavě, bohužel je to už plné??? Jak můžete čekat tak dlouho?:D nj ja vim, někdo čeká celý život..

    BRENMCGUIRE: Proč tady nejsou nové přízpěvky?:(
    OLYFKA
    OLYFKA --- ---
    VIP, to je novy, tvrdsi BAN?
    HRANIKA
    HRANIKA --- ---
    hehe, Cvrrcek odmita cekat az se najde organizator:)
    CVRRCEK
    CVRRCEK --- ---
    Ahoj?
    Nějaká sympatická slečna na pokec by tu nebyla?
    (kdyžtak pošta :))
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    ARIA: to ale není náhoda. :) náhoda ti nedává možnost volby. :)

    Mno ale k věci, takže kdo bude organizator a leader? Já se hlásím jak již jsem napsal jako přicmrdávka a pomocník případně zároveň i jako seznamchtivý. :)
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    jo a u mě je to soukromí a bezpečnost a jistina samozřejmě zaručena.
    jen zvažuji že bych pak zavedl i statistiky jako kolik bylo nejméně shod a kolik nejvíce pokud tedy zajímají statistiky ještě někoho jiného než mě. :)
    ARIA
    ARIA --- ---
    BRENMCGUIRE: ale existuje, minimálně v tom směru, že se rozhodneš.. např., zda doběhnout tu tramvaj nebo ne .)) Právo volby. I když svým způsobem omezené.
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    ARIA: počkat počkat to nějak nechápu?
    naposled co jsem to dělal tak jsem dělal výsledky takže asi tak to vyhodnocení.
    jen nějak už jsem neměl tu sílu se seznamovat. Já nevím nějak mi chybí štávička. :P/
    Takže času bylo dostatek, ale nič nič nič. :)
    Tedy vyhotovit výsledky je pro mě méně náročné než se seznamovat. :D
    Tak se spokojím klidně i s náhodou, stejně na té to nejvíc závisí - i když náhoda neexistuje. :D
    ARIA
    ARIA --- ---
    BRENMCGUIRE: .. no jetlli můžu, seznamuj se jo jo jo, jen to vyhodnocení nech na soukromí a taky mu dát krapet času.. .)
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    ALEF: no tak já se můžu přihlásit jako přicmrdávač a poradce to ještě zvládnu. No s tím seznamováním? to už bude horší ale tak co zkusit to taky můžu a i ty výsledky zase vyhodnotit to taky. :D
    ARIA
    ARIA --- ---
    ALEF: Ale no tak, nehlašte se všichni.. Na každého se dostane. Dříve či později :D
    ALEF
    ALEF --- ---
    BRENMCGUIRE: jestli ona aria nemyslela impuls jako ze by to mel nekdo zorganizovat, ne? tak ktery dobrovolnik se do toho pusti? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam