• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIEGRJABOK - Made in Fakeville !
    !! Jabok pyčo !!

    ..." Z Jaboku odejít můžeš, ale Jabok z tebe nikdy nezmizí!" ...




    statusem Nyxáckého Jabočáka (nebo chcete-li) Jabočáckého Nyxáka (nebo chcete-li) Jabočáka na Nyxu (nebo chcete-li) Nyxáka na Jaboku se mohou pyšnit tato abecedně řazená id:
    BABULE, BARULE, BARUSHENA, BJETUSH, EVAN, IJACZEK, JITU, JUDIY, LALAJ, MEENA, MODISTE, NANNY, NECUM, OKENA, SANKAMAN, SHEBA, SUCHO, UZSEMSEL, XIRA, YUUKI_23

    Infiltrátoři z ETF:
    BARU_NA_BARU, HYNEK


    [ ETF UK ]
    [ Sociologie ]
    [ Psychické choroby, poruchy, charakterové vady ]
    [ SOCIALNI A SPECIALNI PEDAGOGIKA, MULTIKULTURNI VYCHOVA, SOCIALNI PRACE, DOBROVOLNICTVI, ... ]
    [ sociální práce - klub pro socky (= rozumej soc. pracovniky a pracovnice!) :) ]
    [ URBAN LEGENDS - need your experience!!! ]
    [ nyxáci na výletě ]
    [ FILMOVÝ KLUB RESORT ] - je hned vedle
    rozbalit záhlaví
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    NANNY: zalezi jak jsou stary, me by se to ted dost hodilo.. minimalne socialni prace a teologie
    NANNY
    NANNY --- ---
    ahoj, provádím debordelizaci bytu a narazila jsem na velký množství zpracovaných otázek na bc státnice ETF. Nemáte o to někdo zájem?
    ( Je to teda nejspíš zpřeházený a možná i něco chybí, ale je mi líto to vyhodit, kdyby to někomu ještě pomohlo.)
    k vyzvednutí Praha Košíře
    MADWORLD
    MADWORLD --- ---
    Komunita občanská a komunita terapeutická - Pavel Hartl | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    https://www.kosmas.cz/knihy/4423/komunita-obcanska-a-komunita-terapeuticka/

    ráda bych zakoupila, neválí se někomu doma?
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    HYNEK: :-D :-D hezký
    HYNEK
    HYNEK --- ---
    SIEGR: V zari jdu do sestaku!
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    HYNEK: ty s nama furt chodíš? myslela jsem že už jsi dávno venku..
    HYNEK
    HYNEK --- ---
    http://web.etf.cuni.cz/ETF-23-version1-pspkomb.pdf

    od zari s nama bude studovat i Amrit Sen, zpevak z Majklacu :)

    Michael's Uncle - Ale my stále hledáme štěstí / Ale my stále hledáme štěstí...
    https://www.youtube.com/watch?v=joeMxDM6PTQ
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    SIEGR: moc to tady nezije, ale ja bych to za jabokarskejch let teda rada uvitala, protoze na fejsbuku me vzdycky desne vyschizovali...=)
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    IJACZEK: klidně mi ji předej..jsem na Jaboku ve druhaku takze jeste minimalne rok budu v tom ustavu aktivni...Jen nevim jestli to tu ozije
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    hele nechcete někdo tudle diskuzi? někdo, kdo by se o ní staral a tak? :D
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    chystá se někdo ke státnicím? náhodou neměnili se státnicový otázky z pedagogiky? Hledala jsem na netu, ale pro jistotu se ptám, abych něco nepodělala
    NECUM
    NECUM --- ---
    hoj, dneska špuntkvaně ve vzducholodi - přijďte pobejt
    K0RALINA
    K0RALINA --- ---
    Zdravíčko, nevíte tady někdo o někom, kdo by měl zájem si projít otázky k psychologii ke státnicícím, které budou v září? Nejde o mě, ale moje kamarádka offnyx by ráda nějakou či nějakého parťáka na učení, popřípadě by byla moc vděčná i za někoho, kdo už to má za sebou teď z června a mohl by si to s ní projít. Státníce sou prevít, to se ví, stres a tak, takže v jednom se to blbě táhne. Znáte to:) Tak Dík a čau :)
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    JUDIY: možná klidně už teď
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    náhodou není tu někdo kdo se učí na státnice z psychologie a chtěl by si to třeba poslední týden projít společně?
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    sim kde stahnu aktualni seznam otazek k bakalařkam na psychologii - nekde jsem to mela a už nemužu najit kuju
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    šel někdo z vás na ETF na DIakoniku? potřebuju hlavně vědět, jaká je tam nutná docházka na předměty, jestli se to dá zvládnout při zaměstnání jako denní studium
    K0RALINA
    K0RALINA --- ---
    Zdar lidé, neměl by ste někdo 1. a 2. otázku z teologie, ke státnicím na ETF?
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    měl někdo systematickou teologii? potřebuju nějaký kvalitní zápisky z jedný přednášky... já jsem si to omylem vyhodila a budu to v srpnu potřebovat ke zkoušce
    MEENA
    MEENA --- ---
    Aho jabůčkáři, chci se zeptat..Byl už letos někdo u Baštecký ? Mám z toho trošku vítr...Díky moc a Jbk zdar
    BARULE
    BARULE --- ---
    děláte někdo teď v červnu státnice bc. obor soc. a past. práce?
    nevypracováváte si filosofii a telogii sami? neposlali byste mi to? dik moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam