• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUERGAKua mám zas KOCOVINU...i tu morální...
    DOBINKA
    DOBINKA --- ---
    jo tak trefné... přidávám se k těm, co jim nedělá problém pít celou noc panáky, ale jakmile k tomu mixnu sklenku vína, je zle :(

    ad. morální kocovina - častá, častá, bohužel. čím jsem starší, tím je větší (nějaká přímá úměra snad?) a taky tím větší chyby pod vlivem dělám. a navíc opakovaně. a ráno pak.. ouvej.
    MLIBREVIRGEA
    MLIBREVIRGEA --- ---
    nekdy me na kocovine bavi ta "vycistenost" od zbytecnych myslenek :D, ale nejhorsi je, kdyz si nic nepamatuju :(, to je do kouta na hrach, bot se nekdy dozvidam veci, ktery bych radejc neslysela .))
    posledne jsme sli domu ve dve odpoledne po nakech trech lahvich a x doplnujicich drinku. fuj! kocovinu mam doted a jeste jsem nemocna. jeste ze na me nespadl ze strechy ten rampouch!
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Kocovinu mám skoro pokaždý, když kalim.. A většinou silná, nepříjemná, den zničující kocovina. Vždycky si říkám, že jsem to radši měl večer vyhodit
    IRO
    IRO --- ---
    musím říct, že jsem se včera pěkně vyndal a dneska je mi skvěle :-)
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    hihih ja treba citim kocovinu kterou budu mit zitra
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Nejhorší je kocovina v práci....dneska mi zase sedí na zádech....
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    HREBICK: Nj ty znalče ;-) Kazdopádne to nemeni nic na tom co to se mnou dela:D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    DRIXIS: Musíš pít dobrý víno neasi ;)
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    jj vino mi nedelá tez dobre...rum, vodku,piva oka, ale vino je desnej bolehlav tak se vzdycky kdyz preziju bez bolesti dost divim. A mimo kocoviny se mnou delá silene veci...Radeji lahev rumu a nepamatuju nez flashku vina...to sem pak hodne nebezpecna :D
    2MEK
    2MEK --- ---
    vcera, silenou.. :)
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    nerikejte ze nikdo nemáte kocoviny !
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    2MEK: Au au...ale zas tak moc to nebolí jen na me nekřičte !
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    :DDD
    Dám vědět jak to dopadlo ;-)
    Vikendu zdar !
    2MEK
    2MEK --- ---
    DRIXIS: ja bych to strizlivej samozrejme taky neudelal! :D
    zname ;)
    2MEK
    2MEK --- ---
    DRIXIS: ja vino moc nedavam.. naposledy jsem se ale vozral vodkou (moc) a pred spanim dal skoro flasku (teda ja si to nepamatuju, ale matematicky to vychazi :) / no a druhej den jsem zkolaboval - kocovina (fyzicka) tri dny - hrozny peklo, fuj! :)
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    2MEK: stastyn to clovek... vodka me zabiji i kdyz kocovinku z ni taky moc nemám i s tema pivama to jde, aletakový vino i kdyz miluju tak po tom je kocovina téměř jistá :-(
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    ja piju jen pivo a obcas kocovinu mivam asi nejcasteji kdyz micham ruzne druhy piva ....echt
    2MEK
    2MEK --- ---
    tak jak jsem psal, ze piju vodku a nedavam piva, ze uz nevim, co je kocovina.. tak neco pravdy na tom asi bude.. jenze se vyskytl problem, nove do tech vodek davam i piva a porad kocoviny nemam - kua asi jsem uz ten alkoholik :)
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    jj zitra =)už se těsim moooc
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Dnes jeste nic, ale zitra.......:o(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam