• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    DARKINA: podle mě ji odstranili, protože by se jim stejně na telefony s notchem nevlezla.
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    DARKINA: taky ji tam nemam - jak moc ti chybi? ;) rekl bych, ze je to klasicky Apple = nejde nastavit
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Dotaz, netusite kde nastavit na iphone 13 mini ikonu pripojenych sluchatek? U SE byla vzdycky vpravo nahore. Diky

    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    TONY_TAIL: Já kupoval několik použitých deviců na Smarty a vždycky jsem byl spokojen.
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    ELECTRICKOTA: Swappie uz pouzivam dlouho a maji nadstandardni servis.
    Reklamoval jsem uz tei ruzne telefony a vzdy to vyridile dobre a rychle. Muzu doporucit.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    TONY_TAIL: Swappie je zahraniční obchod, takže nákupem u nich souhlasíš s jejich obchodními a zákonnými lhůtami, takže jsem do nich nešel. Ale klukovi jsem kupoval a vlastně i sobě náhradní XSko odsud a můžu doporučit https://www.pouziteiphony.cz/
    TONY_TAIL
    TONY_TAIL --- ---
    Ahoj.
    Uvažuji o obměně telefonu a přesedlání z 11Pro Max na novější.
    Máte někdo zkušenosti se swapie? Nebo se to nevplatí a mám se plácnout přes kapsu a koupit funglovku?
    Díky
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    SUBTITLES017: Je to jeden kus, meni se cely zada. Pokud to nema moc praskly, tak bych to vubec neresil. https://youtu.be/EXOk999OsMs?feature=shared
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    PEJR: říkal jsem si jestli to na tom není třeba jen nějak natavene / nalepene.. no jestli je to tak, pak je to s výměnou celých zad jasné.. diky
    PEJR
    PEJR --- ---
    SUBTITLES017: No, ta podlozka je soucasti toho zadniho krytu, neni jak to vymenit separatne.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ahoj, přítelkyni prasklo sklíčko okolo objektivů fotoaparátu (14pro) - ne safír chránící čočky, ale takový ten zaoblený čtverec, ze kterého koukají objektivy, blesk a lidar.

    v servisu řekli, ze jediný způsob opravy je komplet výměna celé zadní části telefonu (cca 4k za opravu).

    neřešil jste někdo náhodou stejný problém?
    WAKI
    WAKI --- ---
    17.5 + 10.5
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    TOM_HOST: Urcite ne
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    JYRKA: Treba konecne bude umet cesky
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    Zajímavé čtení o tom, co se chystá pro Siri:
    Apple’s AI research suggests features are coming for Siri, artists, and more. - The Verge
    https://www.theverge.com/2024/5/5/24147995/apple-siri-ai-research-chatbot-creativity
    PULKA
    PULKA --- ---
    PULKA: Fugovalo, diky, ale tvorba dlasiho apple id byla dost otrava - prestali brat email se subadresou (mail+cosi@example.com), i kdyz uz nejaky takovy mam treba pro iPad
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    PULKA: Cross to rika dobre, tohle je nejjednodussi. Dana appka bude sparovana s novym apple id a na updaty to bude chtit heslo k tamtomu uctu nebo ji pak smazat, az nebude potreba.
    CROSS
    CROSS --- ---
    PULKA: Doporučoval bych vytvořit druhý id v příslušný zemi a jenom do appstore se přihlásit pod ním. Na to původní a postahovaný appky to nebude mít vliv. Hlavní id neměnit.
    PULKA
    PULKA --- ---
    Ahoj, je nejaka sance stahnout appku Royal Post? Pise mi to ze je to not allowed for my country (mam cesky apple ID), kdyz ho zmenim docasne - odhlasi mi to Litscku a cesky appky? Jsem ted v UK na dovoleny a hodilo by se mi to kvuli Local pickup na balicky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam