• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPRadek Hulán - Jsem tak dobrý, že jsem sám sobě vzorem! - MyEgo.cz
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    JJ, to video, co linkuje Fuka tady má opravdu něco do sebe, jak píše jeho anglina je svébytným jazykem: http://fffilm.fuxoft.cz/2010/08/robert-zanet-klara-vas-nauci-zakladum.html
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    Ale jeho angličtina je velmi brutální, o tom žádná... "jů lajk sak dik?"
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    SADAKO: No, chlubení sice není hezká věc, ale když máš na jedné straně "IQ test hodlat nedělám, nemám nyní na to čas" a na druhé stovky filmů a fotek...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    SADAKO: no nevím, z odpovědi jakémusi točeníchtivému osvalenému čemusi:"musis myt vlastni partnerku a potom se da neco vymyslet"
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    GENTIANA: Tos přišla o hodně, kouřící slečna Klára a Robertova brilantní ingliš mě tuhle málem zahubily.

    ECLECTICA: Jo, Vogla nebo Louži, akorát kupodivu píše méně prasácky a nechlubí se výší IQ, nýbrž délkou genitálu.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Strašlivé. Jinak doporučuju Burianův den žen, díl s Rosenbergovou manželkou.
    "14měsíců po svatbě se mě a mé ženě narodil prvorozený syn, dostal jméno Forrest Rayan Rosenberg. Jméno jsme navybrali náhodou. Oba s manželkou máme radí film Forrest Gump a... hláška typu : "moje maminka vždycky říkala, pro hlupáka každý hloupí" a vzhledem k našemu poválání a celkovému stylu života jsme si, řekli, že je úplně jedno jak se bude jmenovat, stejně to bude náš malý Rosenberg."
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    OGLOKOOG: ne? mně připadá tak zhruba na úrovni Vogla.
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    CRUSHEER: Počkej, on má DÍTĚ? No lol.
    Ale celkově mi (relativně) tak hloupej nepřijde. Nebo jinak - viděl jsem i horší (a samozřejmě mnohem méně úspěsné) debily.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SADAKO: souhlas, a to jsem videa neviděla:D
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    CRUSHEER: NTP!!! Ano, je to debil, videa kouřících Češek a prvních castingů nelhala :-D
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ECLECTICA: ale každopádně díky, je tam spousta perel ("Box, to je jako matematika, musíte u toho hodně přemýšlet, jinak brzy padnete k zemi jak podťatý strom.")
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    CRUSHEER: svatá prostoto. On je skutečně tak inteligentní, jak vypadá (vypadá jako primitiv).
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Do tohoto auditka se tahle autobiografie jiste tez hodi .)))
    http://robert-rosenberg.cz/clanek/moje-autobiografie/
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    A vubec je to elegán a fešák:

    http://www.facebook.com/photo.php?pid=195585&id=128274693884036

    A kam furt chodí na ty kravaty, to by mě fakt zajímalo - takhle je pro změnu ve vzoru policejní pásky "zákaz vstupu, hrozí nebezpečí".
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ECLECTICA: no, sdělení tedy věru je nepříčetné.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    GENTIANA: sdělení je prosté: platí tě stát? Pak bys měl dret hubu a krok nebo bys měl být odejit. Všichni lékaři, policisté, hasiči, učitelé, zdravotní sestry, ba dokonce i hajlzbáby na úřadech v Horní Dolní by totiž měli být loajální vůči vládě (a tedy vůči stávajícímu režimu). Hoch opět potvrdil svou nepříčetnost.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ECLECTICA: já se přiznávám, že jsem ten slovní guláš nepochopila. Nechtělo se mi googlovat zkratky a to, proti čemu vlastně hříme.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    SUCZKER: Jo! Háčko by trefil šlak. :D
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    ECLECTICA: Ojoj, někdo má intelektu a argumentačních schopností na rozdávání ;) Skoda, ze si neublogne casteji... skoro mam chut zalozit si jen tak z pleziru nejakou okate levicove-marxistickou skupinu, kterou bych maval pred jeho ksichtikem jako cervenym hadrem pred volem ;) To by bylo poctenicko ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam