• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    GIZZZER: ve zkratce... Bylo to někdy kolem roku 2004 a ukázala nám jak se ručně maskuje třeba odkvetlá pampeliška, takové to chmíří nebo vlasy. V dnešní době je to už skoro k ničemu, ale tehdy mě to dostalo na kolena.
    GIZZZER
    GIZZZER --- ---
    GIF_242: Copak ti paní lektorka provedla? Klidně se rozepiš :-]
    PAVELDUFEK
    PAVELDUFEK --- ---
    GIF_242: díky
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    PAVELDUFEK: :) pro ty "posluchače" je to normálka. IMHO je to tím, že nejsou všichni na stejné úrovni a tím pádem člověk který ví a zná se nudí a přijde mu, že se nic neděje. Když slyší věci, které zná a umí je bez problému používat.

    Vzpomínám si na jeden workshop, kdy jsem opravdu celý den seděl a říkal jsem si, co tam doprdele dělám?! Učebna byla plná a všichni si dělali poznámky a potili se nad úkoly, které jsem dával úplně na klid a až v poslední dvouhodině mě pani lektorka natolik odbourala, že doteď prohlašuju že to byl jeden z nejpřínosnějších workshopů co jsem zažil.
    PAVELDUFEK
    PAVELDUFEK --- ---
    GIF_242: nic konkrétního, spíš jen postřehy z organizace a podobně. Mě někdy přijde že je workshop cca 7 hodin, ale 3 hodiny se nic neděje. Nevím, možná to je normálka.
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    PAVELDUFEK: foto ne, postprodukční ano. A na mnoha jsem byl ;) copak potřebuješ vědět?
    PAVELDUFEK
    PAVELDUFEK --- ---
    Ahoj, pořádal jste někdo workshop?
    PAVELDUFEK
    PAVELDUFEK --- ---
    GIF_242: :-))
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    ;-)
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    nedalo mi to a pana Igora jsem si vygooglil a už podle xichtu vypadá, že to bude pičo vole řízek :D
    PAVELDUFEK
    PAVELDUFEK --- ---
    A to nemyslím zle.
    PAVELDUFEK
    PAVELDUFEK --- ---
    AREVIN: Jo. Je to jeho styl.
    AREVIN
    AREVIN --- ---
    PAVELDUFEK: Díky moc za odpověď. Zajímalo mě, jestli je pan instruktor vždycky tak sprostý a neprofesionální ve svém projevu vůči účastníkům (hlavně začátečníkům) a nebo jen posledně neměl svůj den. Podle toho, co jste naznačil, začínám mít neodbytný pocit, že to asi bude standardní stav..
    PAVELDUFEK
    PAVELDUFEK --- ---
    Docela dobrý. Tehdy zacatecnik. To ale asi vlastne porad :-))

    Bylo dobry promitani a komentovani fotek z kazdeho dne. I kdyz nekdy drsny.

    Ale dost možná by stačilo něco v ČR. Bylo to ve finále myslím jen 4 nebo 5 dnů kdy se fotilo.
    AREVIN
    AREVIN --- ---
    A jaké to bylo? A jestli se smím zeptat na zkušenosti, začátečník, pokročilý a nebo profesionál?
    PAVELDUFEK
    PAVELDUFEK --- ---
    Já byl na Hvaru
    AREVIN
    AREVIN --- ---
    Nikdo jste nebyl?
    AREVIN
    AREVIN --- ---
    Máte někdo zkušenosti s tímto workshopem? Docela by mě zajímaly reference. Děkuju předem.

    Workshop fashion exteriér letecké muzeum
    http://www.foto-workshop.eu/workshop_letiste.html
    RESOLUT
    RESOLUT --- ---
    Vytvořme.se společně! - NOVINKY
    http://vytvormese.weebly.com/
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Poptávám rozbitý stativ - příp. pouze jeho teleskopickou nohu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam