• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    tak já se ještě poradím, rozhodně děkuji :-)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    PAKOBYLKA: Jak je psáno níže. Nejlépe set s hromadou postaviček.
    Jinak mladej si kupuje Lego časopisy se Star Wars tematikou. A tam je co měsíc jedna figurka... Je to v každém Tescu, Bille atd
    LEGO® časopisy - předplatné - SEND.CZ
    https://send.cz/lego
    PETJU
    PETJU --- ---
    PAKOBYLKA: Bitevni balicek klonu bude idealni, rekl bych ;)
    Zalezi, kolik do toho chces dat, protoze kdybys mu chtela udelat joo radost, tak sehnat tohle:

    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    PETJU: leda by ses podíval na jeho tvorbu a podle toho odhladl, co by se mu hodilo :-))
    https://www.youtube.com/@animaceniknixstudio776
    PETJU
    PETJU --- ---
    PAKOBYLKA: Co se tyce Lego SW a primarne figurek, tak mam docela slusnej prehled, takze v pripade nejakych konkretnich figurek muzu poradit.
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    AHARAZ, PHOBOS99: ok, díky, kouknu na to
    AHARAZ
    AHARAZ --- ---
    PAKOBYLKA: Jde zkusit hrabarnakostek.cz kus od Andela. Prodavaji i samostatne figurky a snad budou mit vyber SW, jde jim na pobocku zavolat...
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    PAKOBYLKA: určitě se prodávají v lego muzeu ve Špindlu a asi i v ostatních lego muzeí, myslím, že jsou nové. Dále je prodávají na lego výstavách, tam jsou asi použité, ale vypadají nově. No a pak Aukro, Sbazar atd . Samozřejmě použité
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    PETJU: ok díky. A jsou i nějaké obchody, kde se dají sehnat třeba i použité? To asi spíš pro příště nebo kdyby si fakt řekl o něco konkrétního, co už třeba neprodávaj...
    PETJU
    PETJU --- ---
    PAKOBYLKA: Samostatne SW figurky v klasickych obchodech koupit nelze. Dostat se k nim muzes jen zakoupenim setu nebo tzv. battle packu.
    Muzes zkusit ruzne bambule, draciky atd. Pripadne na Chodove v OC Westfield je primo oficialni Lego store, kde ty battlepacky ci bitevni balicky, chces-li, urcite mit budou.

    https://www.lego.com/cs-cz/search?q=bitevni%20balicek
    RSZ
    RSZ --- ---
    https://www.lego.com/cs-cz/themes/ideas?sort.key=AVAILABILITY_DATE&sort.direction=DESC

    Našim po 20 letech umřel kocour a tohle je přesně on, myslím že táta v 83 dostane první lego :)
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    Zdravim, omlouvám se předem za mimoňský dotaz- potřebuju koupit synovci jako dárek lego figurku(y) že Star Wars. Nepotřebuje žádnou konkrétní, protože z toho dělá animace, takže mu nevadí, když má nějakou víckrát.

    Chci jít do kamenného obchodu a něco tam vybrat + úplně ideální by bylo, kdyby tam měli i umělý sníh (na ty animace).
    Doporučil by někdo kam v Praze zajít?
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    BATY: EMMET: Tak jsem napsal do Lega pres ten link do poslal BATY a po par emailech dorazil novej motor normalne postou. Parada!

    Tak ted provest pitvu toho stareho. Uplne mrtvej neni, kdyz nezarazim osu uplne na doraz tak se to tak nejak toci, i kdyz pomaleji. Jak ji tam zarvu nadoraz, tak ani otacka...takze jdu googlit jestli to nekdo uz pitval a opravoval...
    PETJU
    PETJU --- ---
    KAERO: Blbe jsem to napsal - kompletni ve smyslu tech, ktere jsem chtel - tedy ty ne moc bezne, vzacnejsi, necim vyjimecne.
    Asi to bude Greedo (sw0110) - tahle figurka je vyjimecna v tom, ze je to jedna z uplne prvnich figurek se specialnim moldem na hlavicku.
    KAERO
    KAERO --- ---
    PETJU: kompletni SW sbirka - jsem myslel ze to jsou proste vsechny SW figurky. Ale to bys vedel ktera posledni ti chybi. Takze to znamena neco jineho?
    PETJU
    PETJU --- ---
    Jinak, uz mam temer kompletni SW sbirku. Chybi posledni figurka a jeste uplne nevim, ktera to bude.
    Ty chromovany jsem shanel opravdu tezce, ale podarilo se.

    A to jsem driv figurky uplne ignoroval, no..
    Je tady jeste nejakej podobnej pacient? :)

    PETJU
    PETJU --- ---
    KAERO: Jo, to je fakt :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    Ha, ted jsem si uvedomil - Mona Lisa je naprosto skvela! Ta zasoba zlatych dilku je neuveritelna! Vyuziti pro druzice a meziplanetarni sondy je naprosto maximalni!
    RSZ
    RSZ --- ---
    KAERO: ad lisa - obličej trochu creepy, jinak hezký, dcera to chtít určitě bude
    PETJU
    PETJU --- ---
    KAERO: Mona Lisa je skoro az desiva, rekl bych. Oblicej meni v zavislosti na uhlu pohledu. To se proste nepovedlo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam