• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ELIDOR:
    No to bys asi musel trochu více domyslet. Jak by se to mělo zobrazovat těm, co jsou dneska s tím spokojeni, ale nechtěli by mít v záhlaví tapetu?
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    tzn by šlo o to dát jinam

    <div class="count">xy</div>

    aktualne v:
    body > footer

    <footer>
    <div id="notifications">
    <a href="/notifications">
    <span class="icon-entypo icon-user"></span>
    <div class="count">xy</div>
    </a>
    </div>
    </footer>
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    NYX: kamkoliv do horni casti ... klidne vlevo nahore, nebo vpravo nahore

    nebo: mit moznost nezobrazovat notifikace v pravem dolnim rohu (proste je vypnout) a ponechat jen cislo bez bubliny, ktere muzes lipnout kamkoliv nahore (to bych uvital asi nejvic, zadny obrazek postu, jen to cislo nekde nahore)

    btw volitelne notifikovat/logovat i minusy (imho maji vetsi hodnotu nez plusy, ale chapu, ze je smer ukazovat jen plusy ktere pohladi cloveku ego).

    NYX
    NYX --- ---
    ELIDOR: A kam a jak?
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    a nema smysl to oznameni o interakci konecne misto praveho dolniho rohu dat do menu nahore a jen indikovat barevne zmenu? nebo aspon dat moznost lidem, aby si vybrali?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Yup, fixnuto
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Tak já jdu naposílat nějaký fotky :)
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Melo by to byt opravene.
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Dik, mrknu na to. Viz novinky :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Mám "vyskakovací notifikace" vypnuté, doposud dobré, ale teď mi zase začaly skákat pluska na fotkách…
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MATT: když tam nedáš mezeru, tak to nepřeloží
    [LORD_DE_SEIS @ nyx :: pripominky uzivatelu]
    MATT
    MATT --- ---
    ale asi je to blbost, staci dat mezeru pred a uz se to zas chova konzistentne..
    MATT
    MATT --- ---
    když linkuju odkaz na prispevek, tak kdyz je ve spojeni s treba italic html tagem (jinej jsem nezkousel), tak se neprelozi.

    ukazka:

    https://nyx.cz/discussion/1/id/55514104

    oproti tomu bez: [LORD_DE_SEIS @ nyx :: pripominky uzivatelu]

    KOC256
    KOC256 --- ---
    LORD_DE_SEIS:
    však tam má čas kdy se načetla... ...17:12:38
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    S2FI: no a nebylo to o tom, že jsi měl v čase 17:12:38 načtenou stránku z času mezi 16:41 a 17:09?
    S2FI
    S2FI --- ---
    NAVARA: A pokud to byla reakce na me, tak bych to pochopil, kdyby casy u tech screenu byly obracene, ale takhle, jak jsem to poslal to bylo tak, ze tam 2 posty byly, ale prehled par vterin predtim ukazoval chybny udaj, i kdyz uz tam ten jeho post byl. Btw mam dojem, ze tam byl jeste i par minut pote
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NOP:
    NAVARA:
    já to pochopil tak, že mu někdo smazal JEHO příspěvek. Tedy asi odpověděl a pak si to rozmyslel a smazal oba :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Nyx neumožňuje editovat odeslané posty - a to ani v omezené podobě, třeba 5 minut po odeslání - tak holt je při nějakém překlepu apod. nutné post smazat a odeslat znovu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam