• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: pokud by nešlo jen dávat přílohu k tomu, na čem je zrovna focus (chat okno nebo diskuze), a bylo by to složitý tak jak píšeš, tak sestimsmířim ;)
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: Mas url toho souboru?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    TOOMIX: neni to ten problem ktery se projevuje tim jak nam nekterym nefunguje na androidu v tabech kopirovat do nyxu odkazy?
    TUILE
    TUILE --- ---
    z osobni/soubory mi zmizel obrazek, kterej byl navazanej na komentar k pratelum.

    obrazek sem nemazala (je v osobni soubory, jen neexistuje nahled) ale u me ani u druheho id neni videt.
    nejaka chyba pri migraci?
    nebo chyba na me strane?
    lze se k obrazku nejak dostat?
    NYX
    NYX --- ---
    Stejne tak kdyz v jednom tabu (nebo treba mobilni appce atd...) vlozis prilohu a v druhem napises zpravu, stane se to same...proste odeslani zpravy k sobe prilopi vsechny vlozene cekajici prilohy.

    Oprava by znamenala upravit posilani prispevku na webu i ve vsech aplikacich, tak nevim jestli to za to vubec stoji kvuli takove anomalii.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: hehehe 💩
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: ... ano :-)

    Tak s timhle jsem fakt nepocital.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: jinak tuhle aplikaci moc doporučuju - https://www.screentogif.com/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Když mám otevřený chat a chci tam vložit soubor/obrázek přes ctrl+v, tak nemůžu (třeba screenshot ve schránce), vloží se to k aktuálně otevřené diskuzi. Když mám však otevřenou poštu i chat (se stejnou osobou) a udělám ctrl+v, tak se mi v poště udělá příloha, do chatovacího okna napíšu text a enterem se to celé pošle, ale soubor v poště zůstane nahraný k odeslání - viz "tady jsem na to udělal gif"

    NYX
    NYX --- ---
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    AAHHWISEGUY: klikej na cca prvních pět písmen a uvidíš
    NYX
    NYX --- ---
    AAHHWISEGUY: To bude mozna tohle - [KID_MCHUTT @ nyx :: pripominky uzivatelu]

    Musim poresit.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    v premium verzi (mam vypnuty vyskakovaci notifikace, chatovy okynko, zvuk) kdyz mi nekdo napise do posty, tak se mi nejde kliknout na cerveny odkaz jmena cloveka, ktery mi pise, musim klikat do zahlavi na "poštu"
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Lifesaver!.
    NYX
    NYX --- ---
    A uz by to melo byt ok..
    NYX
    NYX --- ---
    No ale tak to je blocker :D
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    LUCIEN: V angličtině ne :)

    TORI --- --- 22:46:39 4.3.2022+1
    Welcome and have a good time.

    You can invite some of your friends if you think they might be interested.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Tori přidává jednu tečku navíc u přivítání, viz: [TORI @ Doktoři, doktorky, medici a medičky. CAVE pacienti budou vymazáni!]

    "Můžete pozvat své přátele.."
    NYX
    NYX --- ---
    A uz to podporuje i moje iOS appka...ale buhvi kdy zas budu posilat dalsi verzi do storu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam