• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN:
    obrazek nejde videt...

    Ale taky mam k tomu vyhrady. Uz jsem tu nejake issues i popisoval. Nejvic me sejri, kdyz napisu "KOC2", vidím jedinou možnost KOC256, ale TAB mi to nedoplní. Nevím zda to je zlozvyk, ale asi mi to někde funguje, když to podvědomě dělám...

    Samozřejmě vím, že ENTER+TAB funguje... ...ALE...
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    bych si představil, že by lepší bylo

    kdyz dam do formu cokoliv, co je shoda s existujicim id + enter
    = vlez do jeho infa
    + v naseptavaci, jesli chci alternativne hledat jeho posty nebo posty obsahujici jeho

    kdyz dam do formu cokoliv co je neshoda s existujicim id + enter
    = vlez do fulltextu hledajiciho ten vyraz
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    LUCIEN: umaž poslední znak a pak ho tam dej zpět. Co bys chtěl! :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nešlo by prosím udělat něco s hledáním, pokud do něj něco zkopíruju? Protože pak to často neudělá nic pokud našeptávač nič nenajde a enter to ignoruje...

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOUDY: tohle je nekdo jinej nez gilotin, ja to sem spis dal informaci. nevim jestli to jde vyresit a jestli to ma vubec smysl nejak resit. ja se tomu spis zasmal :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    VYHULENY_UFO: Tyvoe..slusnej Von_gilotine style :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    mam jenom takovou pripominku uzivatele...

    - mam id v ignoru (normalni ignor v poste a diskusich, ne double)
    - dotycne id me dokaze spamovat v poste skrz poznamky v referenci. reference posle zpravu pres id tori.
    PES
    PES --- ---
    NAVARA: Musel by zjistit a přepočítat dle zadaného ty případně chybějící hodnoty pro width= a height= a necpat tam ty hodnoty zjištěné fyzicky z obrázku... Pak by to ani neskákalo a ani nebylo kravsky velké (a CSS by to dořešilo pro ty mobily)...
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Pokud doplnim rozmery kvuli pomeru stran aby to neskakalo pri loadu, pak max-width zmeni sirku, ale dal se pouziva ta doplnena vyska. Casem by nejspis slo pouzit https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/aspect-ratio a sirku doplnovat jen pokud ji uzivatel nezada - ale to je zatim cerstva novinka.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NYX: jeste dotaz, neslo by nejak (pokud mi neuniklo jak) udelat pri vkladani obrazku ze schranky aby i u nej se nejak dala osefovat velikost?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Proč je nutné přepisovat uživatelem zadaný rozměr? Max-width na mobilech nezafunguje?
    NYX
    NYX --- ---
    Jinak klidne si necham doporucit lepsi reseni, ktere umozni specifikovat velikost a zaroven bude fungovat na mobilu (tj. nepretece ven a zaroven zachova pri nucenem zmenseni spravny pomer stran).
    NYX
    NYX --- ---
    B3DA: Dokazes prosim presne popsat jak to zreprodukovat? Zkousel jsem oba druhy uvozovek i bez a vsechno mi funguje ok.
    PES
    PES --- ---
    NAVARA: Mně to tak nevadí, ale problém je v základu v tom, že se dosazuje do width a height fyzická velikost obrázku a tam je ta zásadní chyba toho celého. Že se to pak maskuje přes CSS je věc jiná.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    Proč v jednom klubu vidím příspěvky uživatele, kterého mám v ignore? Registruju jeden jediný, já v něm správce nejsem, ignorovaný uživatel zdá se taky ne.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PES: Jakkoli tuhle "featuru" spíše považuji za bug - oprava jednoho nedostatku s poskakováním obrazovky při načítání zavedla několik nových bugů - tak řešit podporu archaických verzí browserů… :)
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    youtube zrusi viditelnost negativnich palcu, jsou zase o krok dal a nyx? zase spi...
    vtipny je ze negativni bez premiovky nevidis, tyhle vtipny upravu cenzury jsou fakt ujety... jak chcete fungovat ve spolecnosti kdyz umlcujete nebo upravujete nazory? z tohodle se pak nikdy nevyhrabem, dokud neprijde nekdo, kdo ma rovnou mysl...
    uzijte si to a ja si dal minusku vsimat nebudu, je to vzdy jen meric meho pobaveni
    NYX
    NYX --- ---
    B3DA: S tim nahledem je to "zajimave", to budu muset prozkoumat :)
    B3DA
    B3DA --- ---
    PES: To se koukam stane jen kdyz pred odeslanim zobrazim nahled a zaroven na width attribut pouziju uvozovky. Pokud nahled nezobrazim, nebo dam width do apostrofu, nezobrazi se. Hmm..
    PES
    PES --- ---
    B3DA: Tohle zrovna bylo ze "staré" Opery... nicméně při testech u NELLAS se v HTML kódu nejprve objevil ten ručně zadaný width="800px" , aby pak při následující návštěvě změnil HTML u toho obrázku právě ve stylu, kdy width bylo dle reálné velikosti obrázku, přibylo height a to stylování v CSS...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam