• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    @nyx
    K tomu filtrovani dle hodnoceni v diskuzi…

    - zatim mi pocitove vadi ze neznam tu miru. Tedy misto “++++” bych radeji asi videl to cislo aktualne platne
    - v diskuzi k windows to na ty nejvyssi pluska nic nenajde. Na druhou stranu v diskuze o Opere (prohlizeci) je pod nejvyssimi plusky jeden post s 10 kladnymi. Mozna to v techto mene atraktivnich diskuzich neni dulezite, ale je to nejake nefunkcni tak jak jsem to testoval.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Ach jo. Vim o co jde, ale do nedele nebudu u C, abych to opravil :-/
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nerozbily se nahledy YT videi? Ani jeden YT odkaz dneska mi nezobrazil nahled...
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Zdar,

    sorry pokud jsem se přehlédl a někdo už to tady hlásil, ale od spuštění nového NYXu jsem si už poněkolikáte všimnul, že když vytvářím novou vlastní událost, tak se dost liší seznam účastníků přímo na stránce události a na stránce událostí (nebo mym úvodu). Například poslední událost:



    a přitom v sekci události (nebo na úvodní stránce vpravo), jsou tito účastníci:



    Ti účastníci na první stránce tvoří podmnožinu těch na druhé stránce výše (ale kromě těch, co neznám) - je možné, že na té druhé stránce se zobrazují i ti, co pouze zvolili "zajímá"? Je možné, že mi tím pádem první stránka zobrazuje pouze ty, kteří "půjdou"? Rád bych tam totiž viděl i ty, které to pouze "zajímá".

    Sorry ještě jednou, jestli už je to v procesu.

    DÍX/RB
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KID_MCHUTT: ok, pardon, mazu ;)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    KOC256: dal jsi mu palecek dolů?
    NYX
    NYX --- ---
    QWWERTY: mne to ty px bralo. Nemohl jsi tam mit preklep?
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    QWWERTY: to je dobrá otázka, osobně by mě to také zajímalo :)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    WOJTISHEK: pak je otazkou, proc to doted fungovalo i kdyz jsem tam psal "px" :))
    ale ok, budu pamatovat, ze to mam psat bez

    + to bude chtit aktualizovat HELP, protoze ten uvadi img width vcetne px
    https://nyx.cz/help
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Celé to tiché odstraňování atributů mi přijde jako krajně nešťastné řešení - když už to nemá blokovat odeslání postu, tak tam má být minimálně hláška "btw. atributy height,… jsme vám ořezali"
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KID_MCHUTT: Nain. Snad jen ty procenta fungují. Jednotky se dají použít v CSS.

    HTML width Attribute
    https://www.w3schools.com/tags/att_width.asp
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    KID_MCHUTT: jj, to se motá často i mi :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    WOJTISHEK: ok :) je pravda, že jsem to dlouho nepotřeboval, takže se mi ta syntaxe může motat s css
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    WOJTISHEK: erm v atributu style, samozřejmě :)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    KID_MCHUTT: v html tagu img se používá pouze hodnota v px, ale bez jednotky. Jednotky se uvádí až například u srcsetu, pokud chceš použít responsivní url obrázků. Případně se dají použít například v tagu style="width: 100px;"
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    WOJTISHEK: může být i v jiných jednotkách, ne?
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    QWWERTY: afaik width se zadává bez px
    NYX
    NYX --- ---
    Divne…pastuji primo to tve html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam