• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Házítko neukazuje jednotlivé hody, takže už se nedá vyhodnocovat např. fate ( + / 0 / - )

    [NAVARA @ FATE RPG (OOC)]
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    NYX: OK. Nejvíc mě překvapilo, že se to i na mobilních zařízeních chová jinak.
    NYX
    NYX --- ---
    CPT_PLESARD: vlastnost zatim
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Na mobilu, v prohlížeči, se mi v pravým dolním rohu nabízí možnost skočit na poslední přečtený (5,5" 1280x720, A 5.1.1, Ch 89.0.4389.105).
    Na tabletu (10" 1920x1200, A 6.0, Ch 89.0.4389.105) a v kompu (W10, Ch 89.0.4389.128) ne.
    To je vlastnost, nebo chyba?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NYX: hm, mně konzistentne ne. A dělá to víc obrázku, a to i když vypnu ublock origin a velikost fontů nastavím na default
    NYX
    NYX --- ---
    E2E4: na mobilnim firefoxu se mi zobrazi v pohode
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Jinak co je s těmi obrázky, např toto není vidět.

    Mobilní nyx, mobilní Firefox

    [SLEEPLESS8 @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1]

    Nefunguje ani když dám desktop site.

    Long click a open image in new tab obrázek zobrazí

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    A přepínání vše / jen nové v https://nyx.cz/bookmarks/history by mělo umět javascriptem přepnout i pokud je default "jen nové" - aktuálně to umí jen pokud je default vše.

    Což mi nepomůže, pokud chci default jen nové, ale občas se podívat na klub, co jsem nedávno přečetl (jako třeba teď, kdy jsem chtěl nalinkovat ten post z Fate klubu, bez nových).
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Když se vkládá více obrázků, ne nutně by musely být na novou řádku a ještě bez mezery mezi nimi: [NAVARA @ FATE RPG (OOC)]
    STARF
    STARF --- ---
    NYX: ok, no ale jelikoz mi neprisla notifikace o prispevku, tak tohle odpada... komentare jsem si vsiml nahodou, kdyz jsem kontroloval, jestli je inzerat spravne zadany
    NYX
    NYX --- ---
    STARF: Napada me vstup pres link na konkretni prispevek, ten to nezaloguje jako navstevu.
    STARF
    STARF --- ---
    NYX: Trziste - kliknu na inzerat (zadaval jsem to ted odpoledne, takze to je videt hned na zacatku). Zkousel jsem i cestu trziste - moje - inzerat.
    Ono zalezi, jak se na stranku inzeratu dostanu, aby se zalogoval pristup?
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: No idealne by to mohlo chodit z adresy, na kterou by slo odpovedet.
    NYX
    NYX --- ---
    STARF: A jak na ne jdes? Inzerat se v tomhle chova stejne jako diskuze.
    STARF
    STARF --- ---
    U vlastnich inzeratu nechodi notifikace, ze nekdo pridal komentar. Tusim, ze to drive bylo.
    A i po nekolika pristupech k inzeratu vidim komentare stale oznaceny cervene (unread).
    VANEK
    VANEK --- ---
    Nemůžou přeposlané maily chodit z nějaké normálnější adresy než "nekousu"?
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Díky za +- 0
    ADITU
    ADITU --- ---
    KOC256: Ano, to by mohla, pokud se do toho bude Nyxovi chtít.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    HARVIE: Ja to mam s tim nacitanim stejne, ale stejne jsem to mel i na starem nyxu, jen tam nebylo to pozadi celeho odrazku (jo, vim, to je na novem nove), ale ale jen "zlomena ikonka" nebo nic
    Zajimave je, ze v nahledu kdyz najedu na ten cerveny text tady se mi ten jeden ukaze HARVIE:
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADITU: Cervena ale uplne neevokuje vyznam kladneho hodnoceni. Barva by snad mohla byt definovana skinem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam