• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    kasleme na to vy v tom problem nevidite ja vas presvedcovat nehodlam. proste pro mne useless udaj.
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: Cislo?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    A k cemu to cislo presne teda ma byt ?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RAINBOF: Stejne tak funguje seznam navstev v klubu, takze je to spis feature nez chyba. Opravdu potrebujes vedet kdo ti leze na profil a jeste k tomu jak casto?
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: To mi prijde byt v poradku.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: tak jsem narazil na to ze tu je nejakej seznam lidi co ti navstivili profil.
    problem je ze pokud ti nekdo navstivi profil 2x tak z puvodni pozice v historii vypadne. takze je to seznam toho kdz te navstivi naposled a ne kdy v historii. takze pokud nechces stalkovat jako mentoska kazdej den kdo ti kouka na profil tak je ten vystup dost k nicemu.
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Ma nejakej smysl sem jeste hazet reporty chyb ?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PNXNTDD:
    Issued On Sunday, September 13, 2020 at 8:21:18 AM
    Expires On Saturday, December 12, 2020 at 7:21:18 AM
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    V poslední době , asi 14 dní, se mi tak obden stane, že mě nechce chrome povolit vstup na nyx.cz jelikož stránka není šifrovaná a nefunguje https.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    S2FI: pokud tam máš napsáno "edited" nebo dokonce link na původní obsah (jako FB), tak neztrácí - navíc je to jen časově omezené, takže pokud reaguješ po páté minutě, už ti to udělat nemůže
    S2FI
    S2FI --- ---
    KOC256: Nevytrati se tim nahodou kontext reakci? Napisu A, nekdo reaguje na A, ja to pak upravim na B a pointa se ztraci, ne?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    AQUARIUS:
    Na mnoha platformách je toto podporováno. Buď se pak označí jako editované, což je dobře... Nebo dokonce i od tohoto se ustoupilo a editace dle libosti...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    no to ses uz uplne pomatnul
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    AQUARIUS: bylo :)
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    NAVARA: nebylo by lepsi na opravu preklepu povolit po dobu 5 minut od odeslani editaci postu?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    veci ktere takzvane nikdy nikoho nenapadly a nenavrhoval je. nicemu by n3mohly prospet
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    copak DI, ale možnost zakázat mazat posty 5 minut po odeslání (dostatek času na opravu typos)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    prosim te to je jako chtit aby admin mohl ve svem auditku povolovat funkcnost DI, zapomen, nic se menit nebude
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HAWLIS: + počet znaků za den! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam