• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    AXTHEB: ja to myslim vazne, pokud existuje nejake rozumne vyuziti toho plneho formatu, rad bych o nem vedel.
    KEJML
    KEJML --- ---
    HASH: Jojo, nyx vymyslí nějakou tu změnu a pak se jen baví, jak tu na pár dnů vyskáčou stará známá jmena
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    NYX: ja vim, ze ti to podle uzivatelu obcas muze prijit... ALE TOHLE KURVA NENI TVUJ OBLIBENEJ FACEBOOK ...
    1) title neni jednoduse citelnej pro cloveka
    2) to si fakt myslis, ze u starsich prispevku je relevantni informace pouze datum? o to vic u posty?
    SWT
    SWT --- ---
    A já jsem zas rád, že to tak dělá, aspoň se donutím se naučit css a ty zprasky nějak eliminovat, nebo dát nyxu vale a ušetřit čas ...
    HASH
    HASH --- ---
    imho ted sedi u compu a potutelne se umsiva tomu, jak nas zase vsechny nasral
    HASH
    HASH --- ---
    QUIP: to neni posledni dobou

    NYX to takhle dela odjakziva...a rad.
    QUIP
    QUIP --- ---
    NYX: Jasne, klidne si dal nech klapky na ocich a spunty v usich. Ja bych se treba ted z changeLogu dozvedel, ze se krom formatu casu zmenilo i neco v CSS a proto se mi na osobni strance s prehledem reakci na moje posty zobrazujou vsechny ikonky podbarvene stejne, zatim co driv jsem mohl odlisit ty nove reakce od tech, ktere uz jsem si driv prohlidnul.

    Jo jo, jedno vylepseni vedle druheho. Me by zajimalo, kolikrat ses pred nejakou provedenou zmenou ptal nejakeho sirsiho poctu uzivatelu, jestli jim takova zmena neco prinese atd.
    Nemuzu si pomoct, ale mam z tebe neoblomny pocit, ze posledni dobou delas zmeny jen aby byly zmeny a nebo se az prilis nechavas "inspirovat" na nejmenovanem webu.

    Tady jsi svym panem, muzes si tu delat co chces a taky to delas. V poradku. Ale nedovedu si predstavit, ze bys podobnym zpusobem fungoval s produktem pro jednoho konkretniho zakaznika, nebo i treba v ramci sirsiho open source projektu s komunitou vyvojaru.
    Pripadne kazdy zijeme v jinem svete. Mam za sebou jak praci na komercnich webaplikacich na zakazku, tak spolupraci na open source projektech a nikde si nedovedu predstavit, ze by mohl fungovat tvuj pristup k veci.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX: viz STEMBUS, se tu nebudu vycerpavat. Mohl by aspon v tom title byt cas odeslani v nejakem citelnem formatu, tj. nejlepe tak jak se to ukazovalo driv?
    NYX
    NYX --- ---
    AXTHEB: co presne na nich porovnavas?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    hele debata je vcelku zbytečná, nyx to stejně nezmění zpět, protože si neumí nasypat popel na hlavu, bude tu dneska zas jen rozhazovat rukama kde vsude jinde je chyba a... tot vše....

    zas si počkáme s čím příjde FB a co pár měsícu poté "náhodou a zcela nezavisle" nyx uplně stejně naimplementuje jako inovaci :))))

    ale jen tak dál, znepřehlednovat kdy kdo co napsal atd, je docela majst štik na diskuzáku :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX: Plny cas v title se neda vizualne porovnavat.
    NYX
    NYX --- ---
    QUIP: changelog v tomhle pripade imho nema vyznam...kdyz si zmeny nikdo nevsimne, nikoho nenasere :)
    coz se vztahuje i na betu...kdo ji aktivne pouziva, mel by si vsimnout vseho, co by mu vadilo na ostre verzi.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Nebylo by to mozne nastavit v nastaveni? :)
    ALESH
    ALESH --- ---
    Za me teda nejhorsi zmena na nyxu ever. Predeci i odstarneni data z historie. Nebylo by mozne to zachovat alespon v poste?
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    ADMIX: Reknete WOW!
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    lol, ten cas je vybornej. Driv jsme meli datum a cas, vsude stejne a prehledne.

    Ted mame debilni cas (bez vterin), "vcera" "dnes" a "zitra", a v title maji normalni uzivatele timestamp k dohadum, co kurva znamena to T a proc je tam plus 200 :))
    QUIP
    QUIP --- ---
    NYX: bud trochu soudnej a nestezuj si, ze uzivatele netestujou atd. To co ti zasadne chybi, je jakykoliv rozumny release cycle a change log.
    Nikdo se normalnim zpusobem nedozvi, ze pripravujes nejake zmeny, ze je ma otestovat a po otestovani ze se jako jednotny balik nasadi do produkce.
    Vsechno to sijes tak nejak v tichosti prubezne za pochodu a pro naprostou vetsinu lidi je to pak "kinder surprise".
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Tak jsem si betu ulozil do bookmarks misto ostryho nyxu; kterej je ten klub, kde oznamujes zmeny v systemu, abych vedel, na co si mam zrovna stezovat?
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Holt myslíš jinak než uživatelé, když mě beta.nyx.cz hodí na nyx.cz, přesto to beta do adresy psát
    NYX
    NYX --- ---
    ALESH: jen v systemovych textech nebo prepisovat i prispevky? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam