• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    oni ten skin nerozbiji ale davaji nonstop do kupy a budiz jim za to dik ... rozbiji to nekdo jiny ale my jsme jenom denni uzivatele na to se vyser visco ;) to jsou furt ficurky ficurky ale doplati na to kdo? ten co na ten skin a furt "vylepsovany" nyx uz sere nebo ja ktery mam ted smulu kvuli paleckam o ktere nestojim?

    nehcapu proc nemuze byt beta verze na zkouseni a po odladeni se to vyda jak se to dela vsude .. ale je mozne ze mi jen neco uchazi a jsem jenom debil co neumi 9let pouzivat nyx ... kazdopadne uz po nekolikate jdu psat do posty ID http://www.nyx.cz/index.php?l=user;id=F0B1C;984;f=%3Fl%3Duser%3Bid%3DF0B1C "nyx zas neco predelal muzes to pls spravit?"

    ja chapu ze jim nemuzes prikazat udelejte nerozbitny skin pac si s tim budu hrat ale nejaka komunikace mezi tebou a skinerama by byt mohla at to nemusi resit DFU jako ja furt ... a reakci nechci ... chci mit forum memu srdci nejblizsi v cajku a pouzitelne .. diky
    NYX
    NYX --- ---
    TOM_HOST: pak si teda nejsem jisty, jakou jsi cekal reakci. ja se snazil vyjit vstric a dat lidem cas se na zmenu pripravit, zjevne zbytecne. u nastaveni skinu je jasne napsano, ze je to na vlastni nebezpeci a funkcnost neni garantovana. zjevne take zbytecne.
    pritom je mozne napsat skin tak, aby importoval systemovy a jen menil co chce mit jinak, cimz se drtive vetsine techhle problemu vyhne - a stejne se najde par lidi, co si ten skin udelaji jinak a rozbiji se pri kazde zmene.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ja jen ze to je tva prvni odpoved ... dal jsem jim tyden (stejne je to k hovnu) .. nechci pouzivat forest je hnusny a jsem zvykly na svuj skin na ktery cumim denne ... to uz je tady fakt naprd komunikace .. budes pouzivat to co reknu ja a budes drzet pysk ... supr
    NYX
    NYX --- ---
    TOM_HOST: tak pouzivej forest. a ja mam aspon potvrzeno, ze nema smysl davat veci k upraveni dopredu a muzu to nasazovat rovnou, vysledek je stejny.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    rad bych odpovedel ale jaksi mi ty palecky nedovoli kliknout na tvuj img ;)

    prob je v tom ze spousta lidi co ty skiny kdysi nadsene delali uz na nyx dlabou nebou prijdou jednou za mesic apod ze ... ale uz to bylo kurva dobry post okno pod zahlavim cajk a ted zas gejfingers jeste ruzove no mi mrdne ivane kam to vole jde ten fotbal?

    NYX
    NYX --- ---
    CLAVEN: dal jsem lidem tyden na to si skiny opravit

    [ NYX @ nyx :: skiny - upravte si design nyxu ]
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    skin zase rozbitý palčekmi, well done you
    NYX
    NYX --- ---
    spoluspravci nemohou upravovat prava jinych spoluspravcu

    o prekryvani hledani vim, opravim
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    a i kdyz kdyz to zaskrtnu jen u jednoho tak to nejde. a ty lidi jsou nastaveny jako admin a rikaj ze jim to nejde, ale jako admini by meli byt schopni si to pridelit sami. chces info o prohlizeci nebo tak?
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    NYX: nope, mam tam 17 lidi a zaskrtavam to jen u dvou.
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    Kdyz je okno firefoxu dost siroky aby byl nazev klubu jen pres pul obrazovky, tak napoveda z vyhledavaciho okynka leze pod ten obdelnik s nazvem klubu.



    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: upravou url, kterou najdes u nejakeho unzeratu. nebo vlezt cloveku do infa a tam je odkaz na jeho inzreraty taky, pokud nejake ma.
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR:
    MURHAAYA:
    zkousel jsem u sebe, funguje mi to. nemate tam nejak strasne moc lidi v seznamu? tohle blblo co si pamatuju.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Daj se nejak vyhledat inzeraty od konkretniho ID? Filtr @ v marketu nefunguje.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    a oni sami hlasi ze ti prava nemaji.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    MURHAAYA: mas pravdu, u mne to taky nejde.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    Ve svem soukromem klubu nemuzu pridat prava lidem na nastenku. Zaskrtnu, dam ulozit a stranka se nacte znovu a zaskrtli nejsou
    NYX
    NYX --- ---
    QUIP: jj, vim o tom a mam to uz v kudlance.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Nebylo tohle trochu predcasny?

    naopak je mozne vyhodit celou tu sekci tykajici se .wu-rating-filter a .wu-rating-stats, to tim padem neni a uz nebude

    (viz [ NYX @ nyx :: skiny - upravte si design nyxu ]

    Jde o to, ze .wu-rating-filter se porad jeste "ma pouzivat" u vyberu kategorii napriklad na strance Posledni / Last. (screenshot v priloze)

    NYX
    NYX --- ---
    DRASTICS: aha, takhle. to by asi nebylo problem to rozepsat u dane udalosti po rozkliknuti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam