• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HAWLISobrazky, co mne rozstipou - CTI ZAHLAVI !!! (tzn. primárně formou či obsahem nadpruměrné, nikoli vtipné, morbidní a WTF)
    SABICZECH
    SABICZECH --- ---
    Chinese explorer Zheng He’s ship compared to Christopher Columbus’ “Santa Maria”. They both lived and sailed at the same time.

    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    The Gwangyang Steel Works in Gwangyang, South Korea - the largest facility of its kind in the world

    QUASAR
    QUASAR --- ---
    Tohle není foto vesmíru, ale detailní foto olejové skvrny na parkovišti.

    BAHI
    BAHI --- ---
    Urban planing before CAD

    ARVEN
    ARVEN --- ---
    kontrolní místnost německé ponorky UB-11 (první světová válka)

    WITTORF
    WITTORF --- ---
    Francesco Queirolo / 1704-1762 / kaple Sansevero / ...ta síť je z mramoru

    BAHI
    BAHI --- ---
    1939 Duesenberg Coupe Simone Midnight Ghost

    N_I
    N_I --- ---
    PER2
    PER2 --- ---
    Lithium Fields' in the Salar de Atacama salt flats in northern Chile

    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    AHOJ VŠEM

    Konečně jsem se dostal k lehké editaci záhlaví a nadešel čas pro připomenutí několika základních pravidel a přidání pár nových, které ale v praxi už vlastně fungují.

    V záhlaví jsem aktualizoval nějaké drobnosti, opravil překlepy a přidal diakritiku (pokud vidíte ještě něco k opravě / úpravě, dejte mi vědět do pošty, nebo diskusního auditka).

    Dole v záhlaví přidána nová (respektive rozepsána podrobněji již existující) pravidla - body f], g], h].

    Přehodil jsem zkrácenou verzi bodu f] hned na úvod záhlaví, aby to bylo vidět i v případě nastavení zobrazení jen horní části záhlaví.

    Nové body vypichuji zde:
    f] ŽÁDNÝ KECY - to znamená: ŽÁDNÝ KECY. Rozuměj: JAKÝKOLIV příspěvek neobsahující obrázek, nebo i takový příspěvek s obrázkem, který bude obsahovat reakci na jiný obrázek, nebo bude svůj obrázek komentovat jinak, než relevantním popiskem. Za JAKÝKOLIV kecy bude rovnou RO.
    g] nelinkujte z FACEBOOKU - obrázek nebude brzy vidět, FB linky se rychle mění
    h] před vložením obrázku se ujistěte, že vkládáte nevyšší dostupnou kvalitu rozlišení, většinou na dohledání kvalitnějšího rozlišení stačí pár kliknutí

    Nástěnku, obsahující původní znění (stále platných pravidel), jsem nechal beze změny.

    Prosím, používejte mozek, používejte diskusní klub [obrazky, co mne rozstipou - otazky, dojmy, komentare] a respektujte pravidla.

    (pro sichr, abych předešel vlně odpovědí přímo zde v klubu od těch, co pravidla nepochopili, nebo nečetli, dávám RO pro všechny na tři dny - do konce ledna)

    Díky všem přispěvatelům a long live štípací obrázky.
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    Winter in Hokkaido

    BASSQUIAT
    BASSQUIAT --- ---
    žel nevím, kde to je...
    MINER
    MINER --- ---
    Legendární lyžař Doug Coombs sjíždějící Corbet's Couloir ve Wyomingu. (1989)

    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    A woman condemned to die of starvation in pre soviet Mongolia

    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    Brouk tesařík

    S2FI
    S2FI --- ---
    Dvě fotografie Pluta, které dělí 25 let

    NOFISH
    NOFISH --- ---
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    The Mercury Train in Chicago station in 1936.

    ARVEN
    ARVEN --- ---
    Tuhle nádheru staví včely bez žihadel. Tetragonula Carbonaria žijí v Austrálii a jsou zdatné stavitelky. Jako jediný druh včel budují úly směrem vzhůru ve tvaru spirály :)

    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    recent flood in Shah Alam, Malaysia
    ​photo by Aeman Khalid on Facebook from Kelab Dron Malaysia

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam