• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WEWERKAČtverečkování, Tile hunting
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    nevim, esi je problem ve Strave nebo SH, nicmene posledni aktivity za poslednich 5 dni se mi ted do SH nenahraji. Je to njakej docasnej vypadek?

    mam uz vsechny activity "private", ale predchozi se normalne nahraly. ted nic.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    KURE: řešil jsem stejný problém :-)
    KURE
    KURE --- ---
    HOLAKAC: lol omg. Ne to jsem neměl.
    WEWERKA: jj dal, ale zároveň jsem na stravě naklikal že chci odtajnit svoje aktivity.

    Díky oběma, už to něco ukazuje, teď ještě reload všech aktivit :)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    KURE: No a to update activity jsi dal? To je ta ikonka hodinek se sipkou napravo.
    Zkus jeste prenacist celou aktivitu znova ze Stravy. Dal jsi tomu vsechna prava? Nic dalsiho me ted zatim nenapada.

    SUMAC: Taky pekny. Ja ted za chvili narazim na doly v Moste, ktery asi nepujdou projet. Pak mam jeste oboru Klokocka, ktera taky nejde projet.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    KURE: tohle mas ?

    KURE
    KURE --- ---
    KURE: trochu mě zaráží to "no aktivity data, no map to show "
    KURE
    KURE --- ---
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Ideální střed;)

    SUMAC
    SUMAC --- ---
    WEWERKA: nice, jak se kvůli cerstvemu potomkovi zasekl na 45 tedka, ale do konce roku vidím realistický gól 51, pokud manželka dovolí víkendové rána outdoors.

    Všechny ctvrece ma max sq. 51 jsou sjízdné a většina po asfaltu. Akorát občas nějaká polnacka. West Midlands je asi nejideálnější místo na to udělat n kole100x100 bez žádných zakázaných prostoru nebo jezer atd.
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    KURE: Tak rozklikni nejakou aktivitu a tam vpravo je Update activity precision. Zkus to modry tlacitko, pripadne nejakou variantu tech spodnich.
    KURE
    KURE --- ---
    WEWERKA: ano
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    KURE: Takze kdyz se prepnes do zalozky Activities, tak ve sloupecku Tiles je vsude 0?
    KURE
    KURE --- ---
    Mám dotaz. Proč v tom statshunters.com nevidím ctverecky, jako že žádný čtverečky?

    Stravu jsem si pořídil, spojil s garminem.
    Na statshunters jsem připojil Stravu.
    Stathunters ukazuje 40 aktivit a 2 badge.

    Ale žádný čtverečky:(
    Jsem teď bez PC a celý to sleduju na androidu.
    Jo a ty aktivity jsou "chuze" nikoliv cyklistika.
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Tak jsem si dneska zvetsila max square na 57x57.

    FINSON
    FINSON --- ---
    PEDRO: Tvl, ty to teda hraješ na hard 😁

    ... jsem si uvědomil, že na tohle sbírání, speciálně v mém revíru, bude nejlepší kolo - wait for it - gravel 🤦
    Na západ to mám pro čtverečky na otočku 90 - 120 km po silnicích, dost jich je tam slušně rozdrbaných, a sem tam potřebuju do sousedního čtverečku udělat výpad po polňačce nebo po ní přejet z jedné silnice na druhou 🙂
    PEDRO
    PEDRO --- ---
    Jak ja vam zavidim ty ctverecky, na hlavu je kombinovat to s aplikaci Horobrani a krom prazdnych ctvercu jeste po ceste posbirat co nejvic vrcholu a na zadny idealne nezapomenout :)

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Cenné kousky!
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Někdy i 3 čtverečky „za rohem“ dokážou řádně potrápit. Aneb na čtyřech kilometrech lesních cestiček nastoupat 306 metrů není úplně optimální úkol pro gravel kolo :D

    FINSON
    FINSON --- ---
    Tak jsem dneska srabácky vyrazil z chalupy (ale snad mě zase omlouvá ten vozík suti vyházený na sběrném dvoře a naložení starých oken při otočce zpět, prostě jsem vozil bordel, tak jsem k tomu do auta přihodil kolo :-) ), doplnil ty tři chybějící čtverečky uvnitř clusteru a zvětšil tak max square o jednu řadu. O další řadu to vidím nejlíp na podzim, možná spíš až příští rok :-)

    FINSON
    FINSON --- ---
    WEWERKA: Dík 😢
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam