• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Ehm. Jsem silná a statečná, že jo.

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    TRISSIE: neni to ta vec na roztahovani vagíny, na kterou se me ptala kolegyne, jestli jsem pouzivala a ja jen vydesene vytrestila oči s otázkou, kdo by to dobrovolně dělal? :D
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    prosluly vertikalni veprovy gulas

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    NELLAS: lol, vzpomněl jsem si na Tomcu Levise: https://www.facebook.com/reel/934723641075671
    FINSON
    FINSON --- ---
    Pobavil mě Octopuss se svojí hláškou v ISM a punkový hudební nářez, který se na to následně nabalil. Pouštím si to v kanclu do uší a blbě se u toho při práci culím. Páteček, jak má bejt.
    Děkuji Koudymu za text a Frkovi_R23 za muziku, jeho verze mě kopou nejvíc!
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    dceřino EEG bez epileptických změn. Yipeee!
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Ach, moc jsem si užila vycházku s holkama a klukama z pokoje (jo, mohla bych být jejich máma). Nakonec jsme si udělali hromadný selfie s cigárama (nikdy jsem nekouřila) a já se cítila jako trapná puberťačka :)
    JON
    JON --- ---
    NELLAS: posilka na Beat Sabre? Jako na to zapesti to nejakej mozna i pozitivni efekt mit muze, ale rikat tomu svihadlo - lol.

    Este bych si dokazal predstavit nejakyho jump-rope freaka, kterej ma tolik naskakano, ze fakt tu snuru vubec nepotrebuje, ze by to mohl pouzit na to domaci cviceni (sle tak to muze skakat i jen tak nasucho, zejo). Ale vzhledem k tomu kolik takovejch lidi na svete bude, mi to prijde fakt jako neuveritelna kikotina.

    Presne pro lidi - chtel bych cvicit, a tenhle cajk mi to rozhodne pomuze dodrzet, here take my money! A zalozit do supliku.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    MAR_TINA: sáhla jsi mu na


    knoflík?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Ráno mě svezl do práce kominík :)
    LIMETA
    LIMETA --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: Jen pak nechápu ten benefit, pokud to nepoužiješ jako Random...
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NELLAS:
    Za mě super! Můžeš s tím v klidu točit a neposkocit ani o centak. Šetří se tím kolena :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: To roztočíš v ruce a soutěžíš, kdo toho doma víc rozbije.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    TRISSIE: Já vím, k čemu je to dobrý! To si… jo počkat, to je švihadlo…
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    pobavil Limba:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam