• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    Klub pro uživatele aplikace Strava. Pochlub se zajímavou fotkou s údaji o aktivitě. Až nám to jednou zatípnou, jako když to najdeme :)
    rozbalit záhlaví
    PULKA
    PULKA --- ---
    Existuje nějaká možnost na Stravě nebo jinde přidat do GPX body? Předem dík. Sedla jsem si k rybníku a pak jsem to zapomněla zapnout (a na tý cestě se mi to stalo ještě třikrát. Čas si představuju rozpočítat mezi posledním a chybějícím bodem, ale nechci překreslit celou mapu :(

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    FINSON: přesně tak, ještě v jednu odpoledne jsem netušil že dneska vůbec vyjedu :)

    FINSON
    FINSON --- ---
    FORELLI: Čtverečky se neptají :-)
    JOPS
    JOPS --- ---
    FORELLI: hlavne si vsimni te duhy vlevo :D
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    JOPS: Dechberoucí krajina! :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    Po ranním fitku a následném lezení po stěně jsem si dal k večeru lehčí výšlap, protože mě fakt bolel celej člověk. Ale co jsem sedl na kolo, tak veškerá bolest zmizela 🤣 takže nakonec já bych byl schopen ještě dát 3x tolik, protože jsem se fakt cítil skvěle 🤣 bohužel soused byl proti 🤣

    DYNK
    DYNK --- ---
    JONAS3: Pekny!
    Tohle presne je duvod proc se mi nechce jezdit v provozu. Dobry, ze jste z toho vyvazli bez kolize!
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    DYNK: Vidím to taky, ale nevím proč. Mělo tam být 90 dnů.
    Mám to na stravě
    Follow Jan on Strava to see this activity. Join for free.
    https://www.strava.com/activities/11417528423
    DYNK
    DYNK --- ---
    JONAS3: píše mi to This video isn't available anymore
    FINSON
    FINSON --- ---
    SMOKY: Krása!
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    JONAS3: někdy se to fakt sejde... hlavně, že jste z toho všichni vyvázli živí.
    FINSON
    FINSON --- ---
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Ze stravy nejde nalinkovat video, ale tohle by vás mohlo potěšit, je to z kamery kámoše, já jsem v háku, tak 5 m. Do té křižovatky jedeme skoro 50 km/h, je to po rychlém sjezdu. Na mě ještě najel ten pažout z protisměru v křižovatce. Jsem si říkal, že hodím kolo do škarpy a jdu domů pěšky. Když se podíváte pořádně, zjistíte, kolik se toho stane za těch pár vteřin, lidi mezi auty a autobusem, my, ale ten závěr mi přišel epický. Nejlepší byl motorkář, který říkal ženské, po tom co slezla "Dáš si cígo?". Ta ale spíš potřebovala nočník.

    Watch Kateřinky-7 | Streamable
    https://streamable.com/2qwsye
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Vetrno, ale krasne.

    BATY
    BATY --- ---
    Asi neumí polykat šavle...
    ;)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    WEWERKA: omg, ticho! :D
    To je tak...
    Byl jsem jezdit s Mouchou, vdechnul jsem mouchu, a kašlal tak zuřivě a tak dlouho, až jsem za jízdy hodil šavli na úplně nový ženino kolo, který si půjčuju, protože moje je na reklamaci 😂
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    JOPS: Me teda nejvic zajima to poblity kolo :) WHAT?
    JOPS
    JOPS --- ---
    No, a mě Octopuss taky vyvezl 🤣

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Taky jsme dnes vyrazili. Kamarad (tady z Nyxu) zacal taky ctvereckovat, takze jsem mela tentokrat doprovod.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam