• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DEEJAYYInstagram | tipy na účty, novinky v systému
    obecná diskuze, doporučení, novinky
    rozbalit záhlaví
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Tuší někdo, proč Meta (tohle je z facebooku, ale viděl jsem i podobný screenshot z instagramu) dělá tuhle věc když nahrajete obrázkový post obsahující text?

    Vždycky je to jen na některém znaku, na malém výřezu je to Z, na velkém se děje totéž s podtržením pod jménem Aleš Honus, jinde to je třeba e nebo t, vždycky na kousku písmena který přesně vodorovný. Autor postů potvrdil, že na původním screenshotu nejsou a objevily se až po nahrání na facebook.

    Napadá mě nějaký tracking, ale rád bych věděl konkrétně a nepodařilo se mi nic dogooglit.

    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    SKY_MAX:
    DEEJAYY: Asi máte pravdu. Už mi to z upozornění zmizelo. Děkuji za rady.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    AUSSIE: soudě podle toho jak to popisuješ, tak to byla scam. Instagram je toho teď nesmírně plný.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    AUSSIE: tady je několik možností

    - byla to nějaká reálná soutěž - označení zůstane být vidět v poště i nadále po vypršení 24h, pokud s účtem neprobíhala dosud žádná konverzace, tak by to mělo být v sekci žádosti
    - byl to fake - profil byl již zablokován ze strany IG a nelze dohledat již nic (děje se mi takřka denně)
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    DEEJAYY: Jde o to, že mi v upozornění v pátek přišlo oznámení, že jsem vyhrál dárkovou kartu, ať se podívám do stories. Já jsem to ale otevřel až v pondělí a nikde tam žádný odkaz do stories nevidím. Teď nevím jak pokračovat.
    Přinejhorším karta propadne, ale za pokus to stojí.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    AUSSIE: zkus to nějak blíže specifikovat, klidně do PM
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    Zdravím, vyznáte se někdo v instagramu? Potřeboval bych se dostat do stories kvůli 1 upozornění a nevím, kam šáhnout.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    Velký dosah reels může mít i negativní dopad, například jeden účet který sleduji už dlouho, udělal virální reel s dopadem cca 2m views a za několik mu přibylo téměř 50k nových "fanoušků". Problém je ten, že se prý jedná z obrovské části o booty a dosah účtu mu padl téměř na nulu ...
    jeho další reels mají nyní dosah v jednotkách tisíc.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    SKY_MAX: několikrát jsem po nabídnutí této možnosti zkusil, ale výsledek nebyl nikterak zajímavý, jelikož často mám stories doplněné texty, které pak v reels nedávají moc smysl ...
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    Aktuálně Instagram testuje následující funkce a možnosti:

    - zpoplatnění modré fajfky neboli ověření účtu (mám dojem že cca 15USD/m)
    - roll call - něco ve stylu be real
    - diskusní "místnosti" pro sledující (něco podobného již na fb, ale tragédie)

    Novinky které už postupně zavádí :

    - textové stories (60 znaků), viditelné v chatu - zmizí po 24h
    - plánování příspěvků (konečně)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    většina rad jsou jasný, ale bylo tam pár drobností, který jsou docela nápomocný. Jako třeba to autoamtický skládání příběhů z výběrů do reelu na hudbu jako šablona. To není vůbec špatný
    Instagram Reels Hacks: 15 Tricks and Hidden Features
    https://blog.hootsuite.com/instagram-reels-hacks/amp/
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam