• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    QUANTIAchievement unlocked
    Real-life achievementy jako "odnesl jsem si z IKEA jen tu jednu věc, pro kterou jsem tam šel" "podařilo se mi uspat všechny tři děti zároveň" nebo "už mi spadl nůž na parkety ve všech místnostech v bytě".
    rozbalit záhlaví
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Chytila som pavuka a zlozila ho uplne sama z mojej ruky bez vydesenia, naskocenia, alebo jacania na cele okolie. Mal skoro 1 mm! Citim sa fakt neohrozene. :D
    MALLOCH001
    MALLOCH001 --- ---
    Konečně jsem porazil hlavního bosse ve hře Slay the spire:)
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    poprvy v zivote mam svoji vlastni houpacku, a musim se za ten napad fakt pochvalit :D maxovi se taky dost libi :)

    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MONIOUS: Jj, asi mělo :)) ale nějak si tím člověk u tý roční vs. měsíční platby prostě není jistej 😁
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    QUANTI: jako gratuluju, ale nemelo by to jit udelat kdykoli? ze by se to po dobehnuti zaplacenyho roku vyplo?
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    Prvně v životě jsem někoho kadeřnicky upravil, i když to bylo jenom strojkem dohola, fajn ! :)

    Číro teda neprošlo, škoda, ale stejně tam chvilku bylo, muselo bejt : D
    2BFREE
    2BFREE --- ---
    Vysílat na Twitchi, mít sledující (i když je obsah hrozně nudný) a dokonce dosáhnout i režimu spolupracovníka :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Vzpomněli jsme si na zrušení ročního předplatného Disney+ před jeho obnovením, yay 😂
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELVIT: To bude další achievement.
    FINSON
    FINSON --- ---
    DELVIT: No, hned vedle 🙂
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    FINSON: v posteli?
    FINSON
    FINSON --- ---
    Po dětství a pubertě strávených na kole a po návratu do sedla před 3 roky po dlouhé cyklistické pauze, noc ze včerejška na dnešek byla první v mém životě, kdy mé kolo spalo doma v ložnici.
    2BFREE
    2BFREE --- ---
    Z rozespalosti si zablokovat yubikey token tak, že jsem ho musel celý smazat, vygenerovat si nové bezpečnostní klíče a všude je rozdistribuovat
    EKG
    EKG --- ---
    Kdyz nekomu neco meldujes poslednich par let. Oni si pak dotahnou fachmana, kterej to dela naplno uz nejakejch par let, aby to cely pomohl vytahnout ze sracek. A ten jim rika uplne presne to, co ty.

    Are you listening bitches?
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    LOGO: fishdom, puvodne jsem to nainstalovala tehdy sedmilety sestre.
    LOGO
    LOGO --- ---
    _ANT_: jakou hru?
    SADY
    SADY --- ---
    _ANT_: sucha recidiva :)))
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Včera jsem smazala z telefonu hru, na který jsem byla poslední rok tak trochu (dost) závislá!
    Jo a v noci se mi pak zdálo, že ji hraju 🤦‍♀️
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    mno, tak sem si konecne koupila tu kytku, co po ni uz leta touzim. jo, tu, co doroste az do stropu. zatim je mala, ale myslim, ze se pri pristim stehovani asi i tak dost pobavim :D
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    TEAPACK: ja pro svoji prvni musel loni na Island. A oni to ted zacnou dovazet, peklo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam