• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUNGLERSteam Deck a další handheld PC - Switch je mrtvej Dejve, všechny gondole jsou mrtvý Dejve
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Docela pokukuju po steamdecku, co jsem koukal tak jsou nejaky ty zakladni verze na bazarech kolem 6-7 zacinajici. Ma smysl nad tim uvazovat? Priznam se ze s dvema detma ted nemam na rozhazovani, tak jestli je oled displej nice to have tak bych ho asi ozelel. Disk je nejak uzivatelsky upgradovatelny? Jinak to ma asi vsechno streva stejna ne?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Black mesa na sd … nejdriv tam blblo svetlo stiny a tak tak jsem hmatnul po protonu a super … jedu na ultra nic se neseka nejak zazracne se to nevybiji (40fps lock ftw) ale jako mirit a strefit se je nemozne … kliknul jsem si autoaim a jebat … fakt na to nemam a ten gyro mod funguje dost nahovno to by si nekdo ve valve mel vzit switch a zkusit si to jak to ma funet … ale jinak je black mesa bozi … v posteli na airpody fap fap :))
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    GREGI: Ne to jsem nemyslel, myslel jsem ze to mohli udelat do menu a neudelali.

    Jinak pomaleji neni fer - to zni jako stary sleep kdy notes nevydrzel ani 4h.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    To vybijeni baterky neni tak hrozne, bavime se o individualnich procentech za den.

    Takze za me je to ok a primarni problem je jak to odkomunikovali. I to ze je to v sekci long term storage je porad blbe. 14 dni po 2h hrani neni long term storage.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TOM_HOST: Cas, jedna se o UEFI feature, ktera umoznuje okamzity navrat do pameti a hry co bezela. Neni to klasicky suspend jako znate z desktopu.

    Jedna z veci co neni ocividna, ale dela steam deck osvezujicim je preskakovani z hry do hry jako delaji konzole. Ty ale nespi.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MCKIDNEY: Vsak skakej do detailu … nic jineho nikdo nechce :))
    GREGI
    GREGI --- ---
    MCKIDNEY: myslis to co furt vybiji bateku ale pomaleji?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    GREGI: Jde to i pres menu, ale rekneme ze je to rozumny kompromis aniz bychom skakali do detailu.
    GREGI
    GREGI --- ---
    MCKIDNEY:
    TOM_HOST: proste nechapu proc to neni nejak easy pres vypinaci menu... chodit pokazdy do biosu omg:D
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Taky me to sere jeste jsem nezkousel ale snad


    Reddit - Dive into anything
    https://www.reddit.com/r/SteamDeck/s/Fax1zmCxHf
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    GREGI: V biosu/efi je storage mode
    GREGI
    GREGI --- ---
    Nevite jestli to de nejak uplne vypnout? I kdyz dam shut off baterka se furt vybije....
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TOM_HOST: ne, ani ten nejnovější u Xbox Series X
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Když jste u toho gyra, nemáte nějakej návod na to, jak ho přemapovat pro volant? Aby otáčení decku fungovalo jako osa joysticku pro závodní hry. Snažím se to nastavit s F1 2018, ale nějak nemám úspěch.
    Jinak teď pařím Borderlands 2 a i když jsem zvyklej na klávesnici a myš, tak mě to baví víc než na PC. Je to odpočinková návykovka.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    NECROMAN: xboxi ovladac nema gyro??
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    JUNGLER: je to jinak za mě i největší momentální nedostatek Xbox ovladače.
    IKARI
    IKARI --- ---
    JUNGLER: porad jsem ve stavu, ze si nedokazu predstavit hrat FPS s necim jinym nez s klavesnici a mysi :D kazdopadne gyro ve spouste pripadu je velika pomoc, ale porad to neni dobry, kdyz je clovek v casovem presu
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    NECROMAN: Já už si na to tak zvykl, že bych už nemohl hrát fps na normální konzoli kde to gyro míření není. A to jsem na PS4 odehrál platinu Doom 2016. Nyní už ale není cesty zpět :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    JUNGLER: Gyro se mi nakonec podařilo aktivovat přes nastavení pro konkrétnmí hru, je to tak teď mnohem použitelnější. Jak v Zeldě, tak v Portal 2, tak i tady Gyro znatelně pomáhá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam