• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RUFUSAbstinence nejen po léčbě od drog a alkoholu
    RUFUS
    RUFUS --- ---
    tak jsem byl na 31 na doléčování a 5 kluků co tam se mnou bylo na jaře je tam spátky nikdo z nich se nedoléčoval ono to není na hovno jak si hodně lidí myslí že si nějak poraděj sami a bác jsou zase v prdeli
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    BRUTOL: urcite kratom, ale samozrejme na nem taky vznika zavislost
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    nemate nekdo zkusenosti s bylinkama ktery potlacujou chute na drogy nebo je pomahaji lepe zvladat ???
    RUFUS
    RUFUS --- ---
    štastný nový rok přeju všem a šlo to i bez chlastu a drog oslavit :)
    RUFUS
    RUFUS --- ---
    Tak kamarád s léčby to nedal a je zase na 31 v Bohnicích půjdu tam v úterý na doléčovák tak ho trochu podpořím alkohol je svině 23.12.2019 zemřel můj stejně starý kamarád ze slovenska protože se uchlastal k smrti je mi líto jeho rodiny ty jsou s toho uplně v píči ale on s tím nic nechtěl dělat takže to dopadlo tragicky doufám že už je to letos poslední kamarád kterého mi závyslost vzala držte se všichni váš Filous
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    To vse by melo zustat v anonymitě :))))) co ale muzu rict je že to funguje kdyz clovek na tom maka, diky NA jsem byl dohromady 2 roky uplne cistej i bez chlastu a huleni. ted hulim ale mam doma literaturu NA a myslenky v ni popsane se snazim aplikovat dal a tak uz jsem tri roky bez tvrdejch drog. vsem doporucuju setkani navstivit a aspon si odnest neco na cteni a premysleni... hezke vanoce a zivot v pravde preje Stepan
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JACOBO22: Řekl bych že Narcotics Anonymous.
    JACOBO22
    JACOBO22 --- ---
    Co je NA?
    RUFUS
    RUFUS --- ---
    BRUTOL: a kde poreferuj
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    dneska jsem byl na metingu NA a musim rict ze super
    RUFUS
    RUFUS --- ---
    MISSDNB: boužel je má chronickou depresi :( která se jí zhoršuje věkem končí to obvykle sebevraždou ,to se nesmí stát mám jí moc rád
    MISSDNB
    MISSDNB --- ---
    RUFUS: Opravdu? To mě moc mrzí, nejspíše je to opravdu hodně vážné :/
    RUFUS
    RUFUS --- ---
    Tak už konečně vím kde moje kamarádka je no není to vůbec sranda http://www.plkosmonosy.cz/b5v.html
    RUFUS
    RUFUS --- ---
    Co provede marihuana s mozkem a psychikou? Následky kouření po letech - AAzdraví.cz
    https://www.aazdravi.cz/...ech/?fbclid=IwAR3ZRnqyGRZSn-AJNdrP_nJvCuwTQLaCSeQEp1Y_to4D8_GAgH3WwK8R8MQ
    RUFUS
    RUFUS --- ---
    MISSDNB: volal jsem tam ale bez hesla pro komunikaci mi nechtěj říct ani jestli tam je nebo ne prej jí mám zavolat a zjistit si to jenomže jí vzali mobil samozřejmě takže dokud se sama neozve jsem v prdeli klasická situace v pakárně tohle
    RUFUS
    RUFUS --- ---
    MISSDNB: mockrát díky :) oni jí prý substituci nechají ale na detox jí asi stejně na pár dní šoupnou to by mohlo vyjít skusím tam zavolat fakt moc dík
    MISSDNB
    MISSDNB --- ---
    RUFUS: Co jsem si to počítala, tak záleží na tom, v jakém je stavu. Jestli potrebuje detox, nebo jestli se dokáže zapojit do denních aktivit.. Pokud půjde na detox, je to K20. Určitě by stálo za to zavolat přímo tam.
    RUFUS
    RUFUS --- ---
    Mojí kamarádku zavřeli dnes do Kosmonos neví někdo kde jsou tam ženské pavilony ? diagnoza je závislost na opiátech a chronická deprese kam jí mohly zavřít ? http://www.plkosmonosy.cz/leceniodlu.html
    JACOBO22
    JACOBO22 --- ---
    KSANDYZLATY: Myslíš Kubu Minaříka? Nebo Honzu (nemuzu si vzpomenout na prijmení)....?
    RUFUS
    RUFUS --- ---
    KSANDYZLATY: děkuji ti za přínos naší skupině klidně pokračuj jak jsi se dostala z drog ty tvůj příběh je inspirativní :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam