• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KVINKUNXLAN party v Praze v PC herně, Left4Dead2, Warcraft3 mody, atd.
    Rád bych především dal dohromady skupinu 8 lidí, kteří by zahráli Left4Dead2 v režimu Versus. Naživo v PC herně kvůli atmosféře. Hra na pohodu, stačí, když dokážete doběhnout kampaň na normal a máte samozřejmě nějakého toho týmového ducha, držíte partu a kryjete spoluhráče.
    Hrát můžeme například ve SkillZone, nebo případně jinde podle domluvy. Ve Skillzone je potřeba se lognout na váš Steam účet, kde máte L4D2 licenci.
    Hra v pátky nebo soboty večer, ať nemá nikdo stres, že musí brzo ráno do práce.

    Je nás 5, potřebujeme ještě 3 hráče/hráčky.

    Můžeme se kromě L4D2 domluvit i na dalších FPSkách nebo jiných hrách.

    Z klasických Warcraft3 modů rádi hrajeme cokoliv jednoduššího na ovládání, kde člověk řídí jen jednu postavu: Battleships, Warlocks, atd.
    rozbalit záhlaví
    KVINKUNX
    KVINKUNX --- ---
    Jasně, Warcrafty dvojky jsou klasika s houfováním armád a pokud vím, mody do nich nejsou.
    Ani já, ani lidi, co spolu hráváme v kafírně, nemáme buňky na řízení víc jednotek současně, proto hráváme ve Warcraftech 3 jen mody, kde se řídí jedna postava a ideálně aby na to člověk nemusel mít nastudováno tunu efektivních setupů, jako třeba v Dotě.

    Postal nebo Soldat klidně, pokud bude konsensus. Kždp pro mě a skupinu je "pořádný" MP L4D2 a ten na repertoáru určo zůstane. ;)

    Víc pošta.
    HENTAIRUSH
    HENTAIRUSH --- ---
    Hypoteticky bych svoji stydlivou prdel i vytáhl. V herně jsem byl naposled tak 15let zpátky. :D
    (i bych možná někoho dalšího sehnal)

    Warcrafty mě poslední bavily dvojky, ale jestli nějáký pořádný MP, tak rozhodně Postal a Soldat. :D
    SUK
    SUK --- ---
    Smarja, L4D2 bych si i zahral, ale zrovna patky a soboty vecer budu chodit makat :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam