• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYTRANCE007Lysá nad Labem
    Pro všechny Lysáky
    rozbalit záhlaví
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    LESH: mne to prislo, ze jsem se trefila do nejakeho okna. Kdyz jsem prisla, tak tam nejaka dvojice dopijela pivo a odchazela jsem po osme :D
    LESH
    LESH --- ---
    SEDELAVLOKALE: v sobotu vecer byl jen jeden navstevnik, tak to Martin zavrel uz v sedum. Ja dorazil az pred devatou, takze uz nemelo cenu znovu otevrit. Timto se omlouvame :)
    Zato v patek se to povedlo, az jsem zaviral ve tri s tim, ze tam par postav zustalo az do svitani
    BOSOMT
    BOSOMT --- ---
    BTW uz tento vikend ;) 🥴
    Lysá žije 2024
    https://www.facebook.com/events/1137615394035079/

    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    PSYTRANCE007: a tak to ja na tekno jezdim a jinde po cr a v praze samozrejme kulturu vim, znam. Ale vis jak, zajimalo me, jestli je tu v Lysy nejake misto, takovy ten podnik, kam prijdes a barman/ka vzdycky pousti nejakou fajn muziku a vzdycky je tam nekdo znamy, je tam fotbalek, sem tam dj...takovy ten lokalni obyvacek, kam vybehes na jedno dve v papucich :D
    Pod mostem se mi nejak nedari trefit do otviracky. Zacina se mi stavat, jak jsou deti vetsi, ze mam treba vecer dve tri hodinky, kdy bych si mohla nekam zajit, ale na cestu do prahy to neni a tady v lysy jsem si, krome zruseneho patra, niceho nevsimla. V sobotu jsemsi takhle vyrazila pod most, ale asi pozde.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    SEDELAVLOKALE: my se chodíme scházet na naše do Milovic :-) jinak je to tu spíš na výlet někde o samotě a cestou zastávka pod mostem. Kultura to chce spíš sledovat festivaly různě po ČR než tady. Jinak teď byly 3 tekknopárty v Milovicích v prostoru hned po sobě.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    BOSOMT: tam jsem dneska byla a bylo zavreno. Do prahy jezdim, ale tak vybehnout si na dve hodinky do spolecnosti by se hodilo :D
    BOSOMT
    BOSOMT --- ---
    SEDELAVLOKALE: do Prahy ;). Uz ani len to Patro neni....
    Ale uz je otcorene pod mostem u labe 🥶
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    Prosimvas, kam se chodi takhle v patek nebo v sobotu na pivo/za kulturou?
    BOSOMT
    BOSOMT --- ---
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    LESH: pecka! Pisu do posty.
    LESH
    LESH --- ---
    SEDELAVLOKALE: tak to by asi slo. kdy to potrebujes?
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    LESH: jsou to svazane takove ty odrezky, fosny 4m dlouhe, takze asi 4 prostorove metry. No, bude to dost velke asi. Jim se moc nechce mi vozit "jen" jeden balik.
    LESH
    LESH --- ---
    LESH
    LESH --- ---
    SEDELAVLOKALE: co znamena "balik"?
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    Ahoj, mel byste nekdo moznost prevezt mi z pily ve Stare Lyse 4 metry dlouhy balik dreva na zahradku v Litole, kam vede 3 metry siroka polnacka?
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    SEDELAVLOKALE: Tak můžete na Labe nebo na pískovnu popř. na druhé straně směrem Stará Lysá na tůně.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    PSYTRANCE007: nojo, vidis...my jsme nad tim premysleli. Hele a je v lysy neco na venkovni brusleni? Chodi sena rybniky nebo tu je kluziste?
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    Kdo nevíte, kam vyrazit s dětma na sáňky tak u Kazmova pomníčku je hezký kopeček.
    LESH
    LESH --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam