• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    BIMBAS: koukam CRGPT dostal dalsi hit, co se to tam sakra deje? ...
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    no taky uz jsem mu psal co to jako je. Asi fakt prodej nejaky ico. Chce to lepsi marketing. Influenceri i burza je trochu podelali a propagace nepada na urodnou pudu :/ Tak budem doufat ze se to po dalsi propagaci zlepsi. Jinak jsem se stal asi btc maximalistou, protoze uz me to nebavi
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MIK_CZ: doufám, žes přikoupil! :D
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    BIMBAS: crgpt -50 procent za den, slusny :D
    GORG
    GORG --- ---
    hmm ted me napada teoreticky bych si mohl vytvorit soft peneznku a presunout si tam jen tu castku, co chci obchodovat.. a pak si to presunout na hw wallet.. na tom binance chainu jsou ty poplatky nizky, takze cloveku netrhne ruka, kdyz by mel schvalit poplatek okolo 10$ jen za presun :-)

    stale popravde uplne nerozumim te popularite Eteru ... myslel jsem, ze s presunem na staking uz se ty poplatky snizi ale furt jsou vysoky. Mozna jeste nejsou vsechny planovany updaty nasazeny, takze je to v nejake mezifazi?
    GORG
    GORG --- ---
    obchodujete nekdo na Pancakeswapu?
    Ted cerstve pri pokusu o swapnuti tokenu to po me chce autorizovat spending toho source tokenu... ale nabizi to jen neomezeny limit na spending, coz nevim, jestli chci podepisovat. Nejak to zmenili nebo nevim.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    MATT: ja na tom nic nepouzivam, takze netusim. Zahledl jsem jen snad ze musis neco malo mit na walletce aby ti fungoval ten bot. Takze to klidne muze byt jak pises.
    MATT
    MATT --- ---
    BIMBAS: a jakou funkci tam tvori ten token? nejni to proste obyc ICO?
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    JARDABEREZA: souhlasím

    MATT: predtim delal nejaky projekt market mentor AI, ktery pomaha s rozhodovanim pri tradingu. Na DC je kolem toho komunita. Posunuli to nejak v ramci toho tokenu dal a boti automatizovali trading tem, co to chteji pouzivat. Globalne je za tim prave tahle platforma kterou nejak propagují i v ramci etora atd.. Moc do toho nevidim.

    RUDY_CZ: viz predchozi. Crgpt je jen nadstavba, kdyz uz maji mentora, tak proc to nezkusit i na vlastnim pisecku.

    Vic nevim, nezastavam se. Jen mi to prislo jako zajimavy cz projekt.
    RUDY_CZ
    RUDY_CZ --- ---
    BIMBAS: Sorry, ale vydávat token předtím než k produktu existuje aspoň demo je very 2017.
    MATT
    MATT --- ---
    BIMBAS: K cemu je to dobry?
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    BIMBAS: Nemusí to nutně být hloupý člověk nebo vymýšlet podvod. Naopak mu to může celkem pálit. Ale často inovátoři řeší problémy, které nikdo nemá anebo je neřeší vhodným způsobem viz např. Den D nebo Shark Tank.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    RUDY_CZ: jako že to dela kluk do ma kancl vedle me vim ze to fundament ma, ale nemam v umyslu neco vyvracet
    RUDY_CZ
    RUDY_CZ --- ---
    BIMBAS: Sorry to není altcoin, vše kolem toho křičí "shitcoin" co veze na AI
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    MIK_CZ: no nepotesilo, snad se to vzpamatuje :)
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    BIMBAS: ja si rikal proc to tak droplo :D
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    BIMBAS: Nakonec našel... ale musel jsem ho hledat přes coinmarketcap :-D https://cryptogpt-io.gitbook.io/whitepaper/vision-mission-and-core-values/vision Ale whitepaper to moc není... spíše takové marketingové čtení, když to porovnám např. s ETH, který to má víc technické https://ethereum.org/en/whitepaper/
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    JARDABEREZA: tak jestli jsi behem 10 minut nenasel whitepaper, nebo po jeho prostudovani usoudil, ze jde o podvod tak to nekupuj. To je jasne, je to jen altcoin.
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    BIMBAS: Říkám si, že nakonec ty memecoiny nejsou tak špatné. Alespoň nelžou lidem v tom, že jsou k něčemu dobré nebo užitečné a na nic si aspoň nehrají. :-D

    Na webu mají: "Utility is Key to our success" ale ani po deseti minutách procházení webu nejsem schopný přijít na to co tím myslí a k čemu to má být dobré.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    ve 12:00 zacina na MEXC.com obchodovani s CRGPT. Doposud je mozne ho koupit na Dexview. Mopmentalni kurz 1,22 usd
    CryptoGPT - AI Crypto Trading Platform
    https://www.cryptogpt.io/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam