• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NGANASANPlastikové modelářství - slintací obrázky z internetu
    Demotivační tvorba maniakálních třírukých Japonců
    rozbalit záhlaví
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    GANBOY: všichni prinarchové nosej power armor. I Sanguinius ho nosil, akorát jak měl křídla, tak v tom vypadal blbě :)



    GANBOY: to se budeš ještě hodně divit, až dolouskáš lore co přibylo za posledních 40 let

    Indomitus Crusade | Warhammer 40k Wiki | Fandom
    https://warhammer40k.fandom.com/wiki/Indomitus_Crusade
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    GANBOY: až na to že Azakeallon není primarch, takže to moje vyprávění je úplně mimo, ale škoda mazat vysvětlivky Universal wh40k ;)
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    MATEEJ: na jednu stranu je to pěkný, na stranu druhou- primarcha Blood Angels pokud vím byl známý tím že nenosí power armour, proto ho taky Horus zabil že…
    A jet pack nepotřeboval protože měl funkční křídla.
    Teda je to sice 20let co sem za BA hrál, ale takhle nějak to bylo v popsaný v kronice Horus heresy kdy horus zabil primarcha BA a smrtělne zranil císaře kterej je tak od tý doby zavřenej v sarkofágu na věky v posledním okamžiku života a smrti, protože na jeho vědomí je založená astronavigace vesmírnejch lodí lidstva.

    Snad si to ještě pamatuju správně :D
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Maloval Arnau Lazaro, nejlepší non-metallic metal, co jsem kdy viděl. A ten drahokam. A kožené pouzdro na bolter. A glow na zádech...

    azkaellon-8-sized

    azkaellon-9-sized

    azkaellon-3-sized
    MUSHROOMX
    MUSHROOMX --- ---
    Full Videos!!! I built a kenworth k100 Aerodyne truck out of PVC | Handmade
    https://youtu.be/PKKJmXuqaew?si=uW8jXDUI4Q20Fcve
    NJAL
    NJAL --- ---
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    @juliwerra

    snc-91-revel-ruiner
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    I s videem:

    Tachikoma battle
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Nejsou to vyloženě modýlky, "jen" malování figurek, ale snad to neurazí (kdyžtak smažte).

    Sergio Calvo

    halloween

    halloween2

    0-Savagebeatutyandherbeast-Black-sun-miniatures-boxart-large-scale

    0-Guardian-and-kid-Black-sun-miniatures-boxart-large-scale-diorama

    0-Mangler-squig-warhammer-small-scale-diorama-patreon
    KEB
    KEB --- ---
    POŽÁRY.cz: Tatra 815 CAS 32 6×6.1 PR2
    https://youtube.com/watch?v=eCzwfOiba24
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    PREDSEDA: i ja si prisadim, me by zajimalo jak daleko by se to kutalelo kdyby vsechna dela vystrelila stejnym smerem kolmo k boku :)
    vidim dobre na cenichu RW61 L/5,4 Rakettenwerfer ze Sturmtigeru?
    KEB
    KEB --- ---
    PREDSEDA: a já si říkám, kde je ten přívěs s cisternou paliva? :D

    pro příklad T-35 vypil na 100km 600 a v terénu prý 900l paliva, kolik by žralo tohle?
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    SALAM: twl kolik procent váhy by zabrala hřídel mezi motorem a převodovkou.. a jak by se to vyvažovalo...:-)
    NJAL
    NJAL --- ---
    GANDHI: Anebo na zmenu smeru vystreli koordinovanou salvu z prednich a zadnich vezi vhodne otocenych kolmo k ose vozidla.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    NJAL: hadam ze tohle ma v ose centralni veze vrtak, kterej se v pripade nutnosti zavrta do zeme, cely monstrum se hydraulicky zvedne a ve vzduchu otoci o prislusnej uhel:p
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    SALAM: vypadá to skvěle, ale dle vzpomínek přeživších šel Hood ke dnu defacto kolmo k hladině.
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    Mám pro vás cíl, který nemůžete minout...)))
    NJAL
    NJAL --- ---
    PREDSEDA: Spis bych se ptal na polomer zatacky a cekal odpoved na urovni Titanicu pri 21 uzlech. ;-)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    SALAM: což mě přivedlo na otázku, jaký je asi vztah délky k šířce pásového vozidla, aby mohlo zatáčet přibržděním jednoho pásu...
    SALAM
    SALAM --- ---
    toto ma ba :)
    nach moskau!

    GANDHI
    GANDHI --- ---
    nicmene je hezkej ten pokus udelat tu historickou pulku jakoze cernobile
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    PREDSEDA: Obrázky z boku jsou někde na FB, ale nepodařilo se mi je najít nikde mimo Jmenuje se to "The Timemachine". Z jedné strany je to muzeum, ze druhé "akce". Něco jakože to, co oz technického pohledu obdivuješ v muzeu, má i svoji druhou stranu.

    https://www.facebook.com/groups/812442282225658/user/100057379778968/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam