• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALAMANRozhodnutí
    MABLUNG
    MABLUNG --- ---
    IFEELGOOD: Že ty si kolega ;) ?
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    SALAMAN: jako netrvám na to, ale nebráním se ničemu :-)

    MARI: škoda :-(
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    IFEELGOOD: A poslat ti pak fotku, že?
    MARI
    MARI --- ---
    IFEELGOOD: to snad radši ne hele
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    MARI: spát až po párty s některým z kolegů (nebo s více)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MARI: Rozhodni se hodinu před koncem pracovní doby.
    MARI
    MARI --- ---
    spala jsem jen pár hodin. jít z práce o hodinu dřív a dát si před firemní party hodinového šlofíka nebo pilně pracovat, kafe, kafe a na party odejít spolu s kolegy? ani jedno nemám zbytečně daleko...
    4PTO
    4PTO --- ---
    MARTHA43: Cizina more teplo, dobra prace a novej vztah
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MARTHA43: Rozvod.
    MARTHA43
    MARTHA43 --- ---
    Dilema: cizina, more, teplo, dobra prace, nevyhovujici manzelstvi, nove pristehovany nemanzelsky teenager v dome, malo spolecenskyho zivota, staly stesk po domovine nebo rozvod, odjezd, nova prace, zima, kulich, snih, mama, segra, netere, rodina, pohoda, PIVO, kamosi, party, novej vztah?
    MAJKLA
    MAJKLA --- ---
    DICK85: začít se učit databáze a starat se spíše o IS/ERP
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    jet dnes vlakem/autem nebo na kole?
    DICK85
    DICK85 --- ---
    Dále se věnovat ve firmě sítím a serverům nebo se nechat přeložit přímo pod šéfa a začít se učit databáze a starat se spíše o IS/ERP.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    VERKULENT: nevahej a rozhodne do toho jdi, je to zabava, potrava pro mozek, poznas novy lidi a zamestnavatele oceni, ze se chces vzdelavat. sama jsem ve 31 letech zacala delat druhou vejsku a ani trochu nelituju, naopak ti to moc doporucuju! a jakej to je obor, jestli to neni tajny? samozrejme ve 30 letech uz tezko clovek pujde prezencne treba na medicinu, ale u min narocnejch oboru, ktery se daj delat kombinovane/distancne, neni nejmensi problem a jak rika FIONOR, vykaslat se na to muzes vzdycky a nic se nedeje. btw u nas na krajinnym inzenyrstvi je vekovej prumer tak 35 let. :)
    MARI
    MARI --- ---
    jít už spát nebo ještě malovat?
    VERKULENT
    VERKULENT --- ---
    DANII_DP:
    FIONOR:
    Díky! Po maturitě, kdy jsem chtěla a mohla studovat, jsem onemocněla a když jsem se z toho vyhrabala, nemohla jsem si to dovolit. Teď už mám nějakou dobu stabilní zaměstnání, finančně i časově to utáhnu a přesně jak píšete - je to mému srdci blízký obor, něco, co jsem chtěla studovat už na ZŠ a nerada bych jednou litovala, že jsem to aspoň nezkusila. A 90% lidí kolem mne, říká totéž. Tak jdu na to!
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    VERKULENT: přerušit nebo nedostudovat se dá vždycky... rozhodně do toho jdi, ať později nelituješ
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    VERKULENT: jestli je to obor, ke kterymu mas blizko srdcem - jo, a treba i dalkove ;)
    VERKULENT
    VERKULENT --- ---
    Za měsíc a pár dnů budu mít 30. narozeniny. Mám práci s průměrným platem a bydlím v podnájmu. Tak nějak vyjdeme i s bohatým kulturním životem. Děti zatím nemáme, ale chtěli bychom. Má otázka zní: Mám jít studovat?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam