• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUMITitanfall [Your Titan is Ready!]
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    hraju a musim rict, ze uz jsem asi starej. jako bavi me to, ale potreboval bych nejakou fotr-league, kde bych obcas skoncil lip nez z peti killama za kolo :)
    ty lidi jsou snad z vesmiru :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Tezke rozhodovani mezi timto a Dishonored 2
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Už někdo paříte dvojku?

    Koukal jsem na youtube na nějakej gameplay a vypadá to hooodně dobře :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Nevypadá to zle :-)

    Titanfall 2 Official Multiplayer Gameplay Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=2ISYN1AshZY
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ADAMIRA: rekl bych ze pri kazdych sales ... ted o Vanocich to bude imho zase za babku
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Tak včera/předevčírem koukám v práci na origin - titanfall - 9,99 EUR - super, tedka ráno otevru origin s tím že si ho jdu koupit a heleme se - 19,90 EUR :-////////////////////////////////////ú

    Nevíte jak často tam tyhle "lepší" ceny skáčou?
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    tak jsem koupil primo na originu TF delux edici za krasnych 14Ecek s 30% slevou
    to je presne cena kterou jsem ochoten obetovat pro EA
    + vsechny mappacky zadaco
    DWAY
    DWAY --- ---
    TERZ: mno je to rozumne od nich. Dost me odradily prave ty placene mape.
    TERZ
    TERZ --- ---
    Tak dnes (přesně po roce) uvolnili season pass pro všechny zadarmo. Skoro přemýšlím o tom to zkusit znovu po takové době, když už jsou tedy ta DLC pro všechny free. :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    dneska novy dlc .. :o)

    IMC Rising Now Available - Titanfall
    http://www.titanfall.com/news//imc-rising-available-now
    OMN
    OMN --- ---
    herni mechanika a mentalita hrace jde ruku v ruce a design celkove se drzi totozne strategie jako cs... cely je to samosebou rychlejsi, ale preciznost je stejna, zatimco cod je v porovnani s tf takovej quake3arena...takhle to vidim ja
    DWAY
    DWAY --- ---
    A jak muze jeste nekdo brat Omna vazne, to nebere hlava mi :-D
    TERZ
    TERZ --- ---
    OMN: Teď už to jde úplně snadno :-D
    Official Call of Duty®: Advanced Warfare - Power Changes Everything Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=NNWvBlu_aWw


    "GOLIATH ready for deploy" + ten map desing alespoň z těch střihů vypadá hodně inspirovaně.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    OMN: Jak muzes oznacit TF za CS s roboty mi hlava fakt nebere, resp. by me zajimalo, kde tu podobnost mezi CS a TF2 vidis (a jestli jen v source engine, tak to je fakt malo).
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    OMN: protoze to delal cast tymu ktera stoji za CoD a protoze uz od prvniho spusteni a par kliknuti v menu na tebe to CoD design dejcha.

    Titul, na kterém se podílel jeden ze spolutvůrců hry Call of Duty a další klíčoví vývojáři stojící za sérií Call of Duty
    OMN
    OMN --- ---
    jak muzes prirovnavat CoD k TF? TF je CS s roboty, rozhodne ne CoD
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    KORAL: dyt CoD je uplne to samy jako titanfall. Tohle domrdali uz tim, ze zacali slapat po AlterIW. Tyhle hry zabijej dve veci, neexistujici dedicated servery a placeny DLC o 3 mapach. Posledni dobra hra bylo prvni Modern Warfare a pak prave alterIW na MW2... od ty doby to jde do kytek a ani hopsani po strechach to nezachrani...
    KORAL
    KORAL --- ---
    ZELGARIS: Tohle je problém všech her pod správou EA .... vydají super základní hru. Jenže peníze se musí vydě+lávat atak vydaj datáč, který je imho samostatný a komunita se hned dělí.
    Takhle posraly BF 2 - 3 - 4 a další hry pod jejich správou ..... Děli komunitu a pak nemají žádný titul který by mohl aspon trochu víc konkurovat CoD .... prostě managerská imbecilita z pohledu tabulek a čísel, ale ne citu pro hru a comunitu. Ale to je celé EA vedení, bohužel.
    TERZ
    TERZ --- ---
    Já bych si zase klidně zahrál. Ale jak jsem u toho po vydání smrděl pořád tak jsem se toho přehrál, pak mi odešel disk a teď se mi vůbec nechce tahat těch 50 giga znovu abych po hodině zjistil, že už mi to nic neříká :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam