• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRUKEVDarwinova cena
    Videa a linky na exoty, kteří nedomysleli, jak může "tenhle super fórek/nápad" dopadnout...
    rozbalit záhlaví
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    JENDAZCB: me takhle zastavil semafor na lahovicke estakade a ze se vycuram, protoze jsem fakt MUSEL! vystoupil jsem, podival se dolu a zase me to preslo. clovek vydrzi vic, nez si mysli :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    JENDAZCB: Sedmasedmdesátiletý nizozemský řidič. Kamioňák těsně před osmdesátkou?
    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    Je to Darwinova cena nebo není? V jistém slova smyslu je.

    "Řidič ihned zajel s kamionem na odstavný pruh, kde s kolegou vystoupil, aby zkontrolovali rozsah škody. Zatímco spolujezdec volal na tísňovou linku, řidič přelezl svodidla a také zábradlí, aby vykonal malou potřebu.

    Přitom uklouzl, ale stačil se ještě rukou zachytit zábradlí. Spolujezdec okamžitě přispěchal na pomoc a snažil se kolegu vytáhnout zpět nahoru. To se mu už nepodařilo a přivolaní záchranáři mohli konstatovat jen řidičovu smrt. Spolujezdec utrpěl šok."

    Řidič kamionu močil v Rakousku z dálničního mostu a zřítil se do 25metrové hloubky - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-ridic-kamionu-mocil-v-rakousku-z-dalnicniho-mostu-a-zritil-se-do-25metrove-hloubky-40457791
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    JESTEDMAN: to je dobře, příště to můžou zkusit zas
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    PALEONTOLOG: přežili bez poškození
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    PALEONTOLOG: rikal si hurikan…
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SIRLOON: pripadal si asi nesmrtelnej, haha
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    PALEONTOLOG: znama firma, diskuze zrusena, asi si dal neco z lednicky rovnou do zobacku
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Policie v Praze v noci pronásledovala motorkáře. V tunelu boural a zemřel - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/krimi-policie-v-praze-v-noci-pronasledovala-motorkare-v-tunelu-boural-a-zemrel-40442415
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    APPU: kdyz je hlava hloupa, tak trpi cely telo
    APPU
    APPU --- ---
    vypadá to, že děti neměla
    Ruská influencerka při propagaci tropické raw diety zemřela hlady - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-svet-ruska-influencerka-pri-propagaci-tropicke-raw-diety-zemrela-hlady-40439425
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    87HIGHFLYER: tak, nakoupili si na cestu v supermarketu, to se počítá ;-)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SALAMAN: jako největší bizar mi stejně přijde mindset "půjdu přežít zimu do skoro 3 km nad mořem" . Tvl
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    a jestli byl ten syn jedinej potomek tak jsou úplně výstavní
    PAJAOVA
    PAJAOVA --- ---
    SPIKE411: Ja doufam, ze si psali denik. Takovy film by nemusel byt vubec spatny :D
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SALAMAN: Já myslím, že se jim to povedlo 100%, včetně toho konce. Takové odhodlání se musí ocenit.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    PAJAOVA: Vypadá, že nic nenechali náhodě a mají natrénováno.
    PAJAOVA
    PAJAOVA --- ---
    SALAMAN: Fotka par dni pred zacatkem jejich "vypravy"


    STENNY
    STENNY --- ---
    Tak já si jen odložím, že způsob nošení zbraně vpředu ve slabině se v některých střeleckých kruzích slangově označuje jako "vasectomy carry"* a udělat to bez pouzdra nabízí hned několik různých možností, jak vyhrát Darwina, protože mimo jiné ta zbraň míří při sezení a pohybu do oblasti stehenní tepny :))

    *) Exactly what it says on the tin.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam