• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EZEEDark Souls & Demon's Souls | PREPARE TO DIE! | Bloodborne | Sekiro | Elden Ring | atd | ...aneb umíráme s nadšením




    Demon's Souls wiki | Dark Souls wiki | Dark Souls II wiki | Bloodborne wiki | Dark Souls 3 wiki | Sekiro wiki | Elden Ring wiki

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Nioh wiki | Ashen wiki | Remnant wiki

    rozbalit záhlaví
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    The Entire Story of Armored Core 6
    https://www.youtube.com/watch?v=4n9eakXNsIQ
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    BIMBAS: Jj, padlo z něj 162K i se scarabem, přišlo mi to podezřelé a internety tvrdí, že z něj má dropovat 180K.
    Tohle píšou k NPC na fextra: Summoning an NPC will reduce the number of runes you get from killing a boss by 25% and will also increase their health as if you had summoned a co-op player. This may actually make the fight harder as NPC summons are not as powerful as players. Takže to asi hra bere stylem, že NPC nebo spoluhráč, bába nebo sníh.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    SADAKO: fakt to krouhne runy jo ? tyjo tak to jsem byl dost podhodnoceny čartoděj
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    VON_GILOTINE: a nebo si precist mangu.. vychazi cesky a uz je venku 16 knih..
    Berserk
    https://comicsdb.cz/serie/591/berserk
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    LOL, po skoro 300 hodinách hraní si všimnu, že NPC summon zkrouhne runy, no co už s tím, sledovat Alexandera jak nabíhá na Fire Gianta byla celkem zábava a taky ty NPC summony téměř nevyužívám, tohle byl třetí.
    A teda Fire Giant = rotting breath go brrrr, Alexander a Dung Eater ho rozptylovali a mně stačilo k němu čas od času přiskotačit, nafoukat scarlet rot a když upadl, mlátit do něj bloodfangem a teda uhýbat meteorům a kutálení, ale to vlastně bylo v té velké aréně velmi do pohůdky.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    AIAX: Případně si počkej ještě rok na tenhle projekt

    𒉭BERSERK: THE BLACK SWORDSMAN - TRAILER 2025 𒉭 (Studio Eclypse)
    https://youtu.be/hpdMcgbE2uY?si=ZYAJvn05gZpKwJPJ
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Yes, its on.
    Loading screeny zacinaji byt zverejnovany
    AIAX
    AIAX --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ja bych doporucil spise ty tri filmy Golden Arc.
    Jednak netrpi 80/90s syndromem "natahujeme stopaz prejezdem po still obrazku" a druhak nekonci "v pulce toho nejdulezitejsiho".
    A nejsou 3d. Asi nej intro no.
    AIAX
    AIAX --- ---
    PHOW_SAATCH: No jo, už se na to fakt budu muset podívat. Kolega animefil to do mě hustí, kdykoli se vidíme. Já moc na anime nejsem, ale tohle chci mít na seznamu "Splněno".
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ja hral prvni den na pc a kazdy den potom a nebyl zadny problem v nicem. A to mam cca 5 let starej komp
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    LOVE_DALI: to je pravda, mimo hry co to podporujou i na konzoilích (Bethesda, Techland) a to jen některých, je relevantní důvod proč mít PC modování.
    Já na to zapomínám, moduju si jen max. tu bethesdu.
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    AIAX: plešosaurus
    AIAX
    AIAX --- ---
    RIVEEK: plesiosaurus heh
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    VIRIK: Mody.... :)
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    já speciálně kvůli ER kupoval RAMku navíc, abych yjistil, že to nakonec nebylo vůbec potřeba, ale nakonec proč ne :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    to s těma PCčkama i Macama mi někdy u hraní přijde jako blbost, když tu prostě jsou dva výborné stroje za méně korun, a to aktuálně PS5 nebo Xbox Series X (případně ten co je fakt za málo, XBOX Series S) s nízkou spotřebou (která vám při cenám elektřiny tu svoji cenu dokáže poměrně brzo vrátit).
    U PS5 navíc máte možnost mít k Elden ringu i Bloodborne a Demon Souls remaster.

    Pokud jste fanoušek a hrajete si to rádi i jen tak pro sebe, ale pravidelně, se vám vůbec nevyplatí investovat do PC, herních nooteboooků nebo Mac, to si nechte na práci, a pořiďte si konzoli a ono se vám to i vrátí na nákladech.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Já jsem celkem zápasil s 1060 s 3GB VRAM.
    Pokud pamatuju dobře, tak první stroj, na kterým jsem to jel byl Mac Pro 3.1, 2x Xeon a 32GB RAM.
    Nicméně ta grafika to občas nedávala. Lagy jak prase.
    Pak jsem koupil 5.1 s 5600XT a 6GB VRAM, dokoupil 128GR RAM a jede to jako hodinky.
    Ještě se teda musím dokopat tam nahodit ty 2x X5690 a bude hotovo :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam