• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    Auditko věnované sci-fi sérii Mycelium. Vesmír, psychotronika, náboženství, lidské oběti - a mimozemské houby.

    Planeta Össe. Svět po tisíce let neměnný... a po tisíce let svázaný s vesmírem. Z Össe pocházejí myceliální technologie i nadsvětelné Lodě, bez kterých by se Země neobešla. Jenže zatímco pozemská civilizace vítězně proniká do vesmíru, Össe jí stojí za zády.

    Co je to vůbec to Mycelium? Nejlépe podívat se na webové stránky projektu. Tam jsou všechny informace o knize (anotace, ukázky, ohlasy, trailer...).

    A dá se to někde opatřit? Třeba tady: Internetové knihkupectví Kosmas (odkaz vede přímo na záznam o knize). Další díly a formáty (včetně audioknihy) nejlépe přes mycelium.argenite.org/page-koupit (affiliate u Kosmasu, takže z každého nákupu dostane autorka pár desetníků navíc, a to se všem vyplatí!)

    A co Facebook? Nyx je přece lepší!!! Ale budiž, kdyby náhodou měli vášniví vyznavači Knihy tisíce tváří absťák, mohou navštívit tamní stránku autorky Mycelia alias Bramborýny – Legendy o argenitu na Facebooku nebo semeniště všeho mimozemského zla, doupě zlovolné Církve Akkütlixovy tamtéž.

    A co takhle spoilery? Lze použít tag, který schová odstavec pod bílou mlhu, pod kterou lze nahlédnout, když se text vezme do bloku nebo se na něj klikne:

    tajné odhalení
    – a díky tomu ti, kteří další díl ještě nečetli, nepřijdou o překvapení. Bílá mlha vznikne, když se použijí kódy
    <div class="spoiler"> tajné odhalení </div>

    Geekovské okénko
    Generátor slov v össeinu, který skvěle vymyslel a naprogramoval KAVEN. Církev Akkütlixova děkuje a OneHotBook se velmi těší! :)
    Tabulka a graf postupu psaní (2019–21)
    rozbalit záhlaví
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak jedna výstava právě běží (ta s červeným plakátkem níže), ale z krabice s obrázky skoro neubylo, čili za týden další a čtení navrch.

    Noc kostelů
    https://www.facebook.com/events/831699272347727/

    GAARQ
    GAARQ --- ---
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    BRAMBOREENA: hmm... já jdu ve čtvrtek, už jsem nahlásila v práci jednání mimo knihovnu:-))) Ale koukám do programu a není tam z přednášek nic knihovědného:-(( Tak ještě zauvažuji přijít v pátek, dík za tip!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    E2E4: Na pultech jsou, na e-book se zeptám na Světě knihy, jestli se mezitím neobjeví sám od sebe (ale pokud není, může to být právě kvůli veletrhu, teď mají všichni hlavu v pejru, do víkendu nemá smysl po nich cokoliv chtít :D)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Jak už jsem tu letmo zmiňovala, budu mít cosi jako výstavu, tak sem přesdílím, co jsem k tomu psala na FB:

    Nějak se to nedopatřením stalo, že kromě akcí literárních budu mít podíl taky na jedné výtvarné. Vernisáž naší výstavy se koná příští čtvrtek v budově školy Pod Táborem v Praze 9, kam chodím na večerní kurz. K vidění bude spousta hezkých obrázků od mých spolužáků (tedy, slušelo by se říct spíš "spolubojovníků") a obří hromada totálně úchylných obrázků ode mě. Kromě štosu akvarelů a drobnějších výtvorů olejem mám na skladě tři metrické nemrtvé Grácie (plátno metr krát metr) a další, podobně obří, olejomalbu pána s nahatým zadkem, kterému lezou ze zad ozubená kolečka. Jo, to chcete! To prostě potřebujete vidět, protože to fakt neuvidíte nikde jinde! 😃 Tak se přijďte pokochat, veřejnost v hojném počtu je vítána, víno, občerstvení a hudební vložky zajištěny. (Disclaimer: ne, já zpívat naštěstí nebudu; a ne, nebude to dlouhý 😃 )

    E2E4
    E2E4 --- ---
    ty trosky zeme jsou teda už na pultech? a bude ebook? kdy?
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    BRAMBOREENA: Jo - přesně v pátek se tam chystám přesně na totéž. :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BRAMBOREENA: ale vše pod ní je fakt boží.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Update ke Světu knihy: nakonec tam budu jenom v pátek a žádný "vlastní" pořad mít nebudu. Zastavím se v 16:00 na pořadu "Fantastika v nakladatelství Argo", kde sice nejsem jako besedující, ale je to dobrý záchytný bod, kde by mě mohli odlovit případní zájemci o pokec či o podpis. A předtím asi zajdu ve 14:00 na křest dalšího Azylu Lucie Lukačovičové. Chystáte se někdo na SK?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Dneska v Berouně. Růžová mašlička je fakt hrozivá!

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Beroun TL;DR: Já (s několika dalšími) o Troskách od dvou, můj manžel o Kingdom Come od šesti. Bude to holt takový rodinný výlet :D
    SARGO
    SARGO --- ---
    Hmm mmm... "knihy s Vilmou" dobujely druhou polici v knihovně a načaly třetí. 8-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    E2E4: 14.
    FantastiCon | Knihovna Beroun
    https://www.knihovnaberoun.cz/akce/fantasticon/
    E2E4
    E2E4 --- ---
    BRAMBOREENA: a vis v kolik hodin tam budes křtít?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZCR: Asi to někomu připadalo cool...?! :D Nebo to tam omylem zapomněli a jenom budou tvrdit, že je to proto, aby to vypadalo cool.
    ZCR
    ZCR --- ---
    BRAMBOREENA: (to # před jmény je co za zaumnosť?)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Fotky od össenské vyzvědačky v Kosmasu (já knížku ještě neviděla, ale budeme ji křtít v sobotu v Berouně).

    E2E4
    E2E4 --- ---
    sovětská rychlodráha

    MARTY63
    MARTY63 --- ---
    GAARQ: Raduješ se předčasně - to bude jen povídka ve sborníku. Taky bych chtěl dokončení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam