• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PASTELRekonstrukce povedené, nepovedené, příběh té Vaší,
    Máme rádi domy s příběhem a s duší, víme že v novém bychom nikdy nebyli tak úplně spokojeni. příběh Vaší rekonstrukce, fotky rekonstrukcí, povedených i nepovedených. Pokec okolo (spíš z hlediska estetiky a životního stylu, než nějaká konkrétní technická řešení.
    rozbalit záhlaví
    LOGO
    LOGO --- ---
    REDSNAKE: je to napiču.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    LOGO: Toho vseho jsem si vedom. Me v podstate zajimalo jestli je to ok provedeni nebo zfusovana prace.
    LOGO
    LOGO --- ---
    REDSNAKE: já neříkám, že bych to takto předal. Myslel jsem to tak, jestli to řešíš, protože to máš možnost/hodláš dotáhnout do konce. Což bude v nejzazším případě soud.

    Jinak ta práce samozřejmě může vypadat mnohem lépe.

    Ale jako vždy a všude platí nejlevnější nemůže znamenat i kvalitní. Což nevím jak to u vás v baráku bylo nebo ne. Jestli jste družstvo, kdo tomu velí, kdo případně přihrál malou domů komu atd. Můžeš se tam i nakonec točit kolem dokola a neuděláš s tím nic. Nevím jak to tam máte.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    LOGO: Jinak ptam se na tu na to protoze prekvapive nemam se stuky zadny zkusenosti a imho je to udelany hnusne. Je takhle vystukovana chodba peti pater cinzaku. Na druhou stranu treba by mi nekdo rekl ze to je specialni stuk z Tramtarie a ma to bejt flekaty jak holstynsky skot. Ja takhle hnusny zdi snad ani nikde jinde nevidel a vzhledem k tomu ze je to udelany nove tak me to dost sere.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    LOGO: Takze bys to jako zednik s klidnym svedomim predal zakaznikovi?
    LOGO
    LOGO --- ---
    REDSNAKE: jako zedník říkám - štuk mohl být lepší. I štuky mají různou zrnitost. Zde byl zvolen štuk s větším zrnem. Kvalita zatočení není dost zřetelná, ale pokud jsou holá místa bez zrn, tak bude asi taky diskutabilní.
    Linka taky evidentně nemá dost ostrý kontury.

    A k čemu ti bude, když tady nějakej no name z Nyxu řekne nějakej názor? Jestli to máš platit, nechceš plnou palbu, a budete se s firmou přetahovat o kvalitu práce= prachy, tak to bude muset zhodnotit soudní znalec atd.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Ahoj,

    zajimalo by me jestli tohle je spravnej vysledek stuku. Podle me je to udelany blbe. Na nekterejch mistech je komplet vyfilcovan do hladka coz dela nasledne fleky na zdi ktere se nedaji ani zamalovat coz je videt na spodni fotce s linkou, kdy ve spodni casti je jiz omyvatelny nater a stejne je flekaty. Hnusna linka jako bonus.

    Muzete mi k tomu nekdo prosim dat fundovanej nazor?

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Vyfotit a dat poptavku na fb do skipiny "pro jednoho odpad pro druheho poklad" tam tohle maj
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Ahoj všichni, prosím, otázka je, co dělat, když už nevyráběj kohout utahovací na nastavení teploty k topnému tělesu, který mám?
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MART1NKA: Som cca v 2/3 :)

    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    Ahoj, já to mám zatím ve fázi obrázku, čeká nás v lednu jádro. Nemáte někdo doporučení na kvalitní firmu z Olomouce (okolí?). Případně pokud byste měli myšlenku jak udělat lépe, tak si nechám poradit. Byt po babičce 50let bez zásahu, takže vč. přípravy elektřiny do pokojů, podlah...

    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MART1NKA: Vytiahla som vodu na lodzii nech mozem polievat kvety. Kuchynsky kout uz stoji. Docasny zacnod ma bozi prkynko.

    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Odvaha mi nechýba :)

    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Jako to jsem nikdy moc nepochopil, ze si lidi davaj sadros na strop co ma 2 metry 20 :-D Uspory tepla pekny, ale klaustrofobie a rychlejc vydejchanej vzduch pres noc (naky ty m3 to udela). Kvalitu zivota to asi nezvedne... (kdyz nepocitam, ze se snizi frustrace pri tahani kabelu k lustrum)
    MELUUU
    MELUUU --- ---
    Tak uz se konecne blizim do finale.

    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Rozšířit balkony, zvětšit obýváky. Jak se dá z paneláku udělat bydlení snů | Radio Wave
    https://wave.rozhlas.cz/rozsirit-balkony-zvetsit-obyvaky-jak-se-da-z-panelaku-udelat-bydleni-snu-8889972?player=o
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Tohle mě docela zaujalo...
    Watch The Restoration Man | Prime Video
    https://www.amazon.com/The-Restoration-Man/dp/B08LX684RS
    KOX
    KOX --- ---
    Ahoj, nemáte někdo reference na https://www.stavba-design.cz/ ? Děkuji
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    REDSNAKE: Co2 a dalsi vedeni plynu a revize.. ale se vsim se da zit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam