• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ESYgr1d - A persistent multiplayer online programming game
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    Neprisel vam taky od roota mail?

    G'day TcKs

    I hope you've been really well, since we last spoke lots has happened in the gr1d development teams lives including a move to the US for one of us, and a marriage and new job for another but we are well back in a gr1d coding rut.

    Please make sure over the next couple of weeks the Nyx gr1d crew all follow gr1d_robot on twitter, or subscribe to the undocumented rss feed http://gr1d.org/rss/forum

    To set your expectations clearly, 8 weeks until a ticker is running for level 0 agents in the Arena only

    P.S. We're not banning Czech!

    >>TENCOKACISTROMY --- February 4, 2013 11:11:12
    >>You mean that there will not be able to play? I can feel puffed with pride: D

    >>PJOTRIK --- February 4, 2013 9:32:02
    >>lol, from the response to the victory NYX mafia in 0.9?

    But yes we put our Czech friends in the story!
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    Jo, tam jsem se koukal. Teda je to dost na pikacu tenhle zpusob zobrazeni :/.
    Predevsim v tom, ze nikdy nevim, co tam kde vidim a ze se obcas zakrejvaj. Doufam, ze ty dva roky delali i na necem jinym :).
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    ESY
    ESY --- ---
    PJOTRIK: kds to nasel ?:]
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    PJOTRIK: To jako, ze tam nebudeme moct hrat? Citim, jak se nadymam pychou :D
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    lol, ze by reakce na vitezstvi nyx mafie v 0.9?



    SUK
    SUK --- ---
    PJOTRIK: Python neovladam, ale kdyz chci, tak ho ovladnu behem par sekund/minut. Blby je, ze neovladam takovy zakladni veci, jako je "login". Takze se zda, ze se me to prestalo tykat :(
    ESY
    ESY --- ---
    FRONEMA: ja uz tam jsem davno :DD
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ESY: :) hele ja se furt nemuzu dockat, tak kdyz se tam slo zakliknout tak jsem musela :)
    ESY
    ESY --- ---
    gr1d.org robot
    ‏@gr1d_robot
    Veteran Fronema has jacked in http://gr1d.org/news/zxa #gr1d

    ha :D aspon ten twitter bot jim funguje :D
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    SUK: On ten prvni tyden byl celkem nenarocny, zvlast pokud ovladas python. Poradna prace zacina ted

    (Uz tam jsou zas ty ocari :-p)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    Tyjo, co na tom delaj. Vzdyt to je uz rok a pul, co byla posledni verze. Na tom delaj pet minut kazdej druhej vikend, ne :(?
    SUK
    SUK --- ---
    PJOTRIK: Huha, zajimava vec, jdu do toho.... i kdyz to uz zaclo a nemam zadnej cas. Ale chybi mi prirozena inteligence, tak aspon ta umela se bude hodit 8-)
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    uz zas jo... nejspis tam nekdo pustil spatnej virtual :-p

    kdyz uz jsem tady vzbudil dojem ze se neco deje... kdybyste nekdo chtel zlepsit svoje sance na uspech v pristim rocniku, minuly tyden zacal tenhle online kurz: https://www.edx.org/courses/BerkeleyX/CS188.1x/2012_Fall/about
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    Me to jede.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    wtf? taky mate misto gr1du nejakej system pro ocare? Ze by nejaka pekna bota v azuru?
    ESY
    ESY --- ---
    TENCOKACISTROMY: to by asi slo no :D
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    ESY: tak hlavne ze by tam slo nejak tu assembly nahrat :))
    ESY
    ESY --- ---
    TENCOKACISTROMY: esy pise webovy veci jen v sl :]
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    SUK: kdyz se kouknes ke me na github, tak tam uz samotny processor je :). tak ty muzes udelat loadovani agentu z assembly, treba ESY udela webovej interface a muzeme zacit! :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam