• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    Klub pro vsechny, co na facebooku provozuji stranky - Facebook Pages. Rady a zkusenosti z provozu, co a jak funguje dobre a co ne. Jak spravne vytvorit a udrzovat stranku, jak na vyvoj aplikaci a jak nenastvat lidi :)
    rozbalit záhlaví
    AETHER
    AETHER --- ---
    PAN_UZIVATEL: Kdyz neco napises, zobrazi se to par lidem, kteri Te sleduji. Pokud na to budou reagovat (davat palce, komentovat), algorytmus to rozsiri dal. Neda se pocitat s tim, ze se to zobrazi vsem, kdo Te maji v pratelich.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    PAN_UZIVATEL: Notifikaci ne, pokud je neoznacis. Myslim, nejsem si jist, ze pod prispevek napises @friends cimz je oznacis vsechny a pak dostanou notifikaci.
    PAN_UZIVATEL
    PAN_UZIVATEL --- ---
    OVERWATCH: Diky. Do stanou take nejakou notifikaci, ze jsem tam neco uvedl?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    PAN_UZIVATEL: Tak by to melo fungovat.
    PAN_UZIVATEL
    PAN_UZIVATEL --- ---
    ahoj, jsem krapet negramota... ale staci napsat prispevek an stenu na FB, mysleno na muj profil, a zvolit orkuh uzivatelu pratele a moji FB pratele uvidi, co jsem tam uvedl? Nikdy jsem nepsal na stenu meho profilu, ale potrebuji dorucit informaci, ktera by je mela zastihnout.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    ADAMM: pokud je clovek porad prihlasenej v mobilni app, tak se da v nastaveni do 2FA pridat Authenticator, ci jina app (FRK_R23 - nemusi se nutne vypinat cela 2FA), pak uz to jde v pohode (pokud to na prvni pohled neni jasny, pri prihlaseni se do toho policka pro SMS kod da ten z Authenticatoru)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ADAMM: Očividně Meta preferuje individuální přístup k zákazníkovi. Jako Adobe, každý má své unikátní bugy a faily :))
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    FRK_R23: zajímavý, já slyšel spíš opačný problémy, s MS Authenticatorem... no je to velká krása.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ADAMM: Ještě to mělo veselou dohru, protože kód z Google Authenticator to prostě neuznalo. Zkusil jsem MS Authenticator a ten funguje.

    FB je dobrá služba, to nemohu říci :)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    FRK_R23: tak to je docela štěstí, měl jsem dojem, že obvykle nejde bez autorizace tu 2FA vypnout, takže klasická hlava22
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ADAMM: Tak ženu teď napadlo si v telefonu zrušit 2FA a pak se jde příhlásit na pc :) 2FA si nastaví na Authenticator.

    Díky:)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ADAMM: Bizarní je to, že když v aplikaci v telefonu, kde je zalogovaná, vleze do těch upozornění, tak jí to vyzve k loginu a zase to chce kód ze SMS, kterej nechodí :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ADAMM: Ehm to jsem si nevšiml :))) pardon! :)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    FRK_R23: ehm, můj poslední příspěvek byl přesně na tohle téma :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    RUDIE: Dík:)
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    FRK_R23: pockal bych, deje de ted lidem casto, ze to treba pul den nebo i delsi dobu nejde.
    kdyz pasivita nevyjde, tak ID nebo ridicak holt nutnost
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Co dělat, když nechodí sms zpráva na 2FA? Je to účet ženy a jediná další možnost je ukázat občanku. Což se jí nechce.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    FERRENC: ty nechodící SMS se teď řeší hrozně moc. kolují různé varianty, co komu funguje...

    1) pokud máš možnost řešit to v BM se supportem - to je asi nejlepší, měli by ti být schopní poslat jednorázové back-up kódy
    2) hodně lidí psalo, že jim pomohlo změnit jazyk appky z češtiny na angličtinu
    3) krkolomná varianta, která ale reálně pomohla třeba mému společníkovi ve firmě - vytvoříš úplně nový FB účet, zadáš tam svoje telefonní číslo - najednou na něj sms (k novému účtu) chodí a u tebe je dvojfázové ověření pryč; u sebe to následně změníš na Google Authenticator

    (koukám, že odpovídám po 10 dnech, ale přijde mi, že to furt někdo řeší, takže i pokud jsi to vyřešil, třeba se to může hodit někomu jinému... Meta problémy my ass - to je fakt až legrační, jak se jim to rozpadá pod rukama.)
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    Ahoj, nevíte pls co mám dělat, když mě Facebook nepustí na desktopu přes dvoufázové ověření? Resp. SMS mi nechodí a pro appku na dvoufázové ověření mi mobilní aplikace nezobrazí potřebný klíč pro propojení. Nedávno mi dokonce přišlo, že můj FB byl napaden, ale nevím, jestli to může mít souvislost. Díky.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    JAVESEU: no to ti tady bohužel nikdo nepomůže, protože tohle spadá zrovna do věcí, co prakticky nejdou řešit - pokud neznáš někoho přímo z FB :( a v tomhle případě by to asi navíc musel být buď kámoš nebo někdo s touhle komunitou nějak související...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam